Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

DeX, ti si shit. Oziroma familija ti je prilezla ven iz Shit-a.

Vedno me pojezi kaj takega... :headbang: DeX-a poznam osebno in čeprav se z njim pogosto spustim v konfrontacijo in celo pogosto ne najdeva skupnega jezika... Vseeno menim, da je človek, ki ima dostojanstvo in si zasluži spoštovanje. Ne samo apriori, ampak tudi iz tega, kar naredi (tako na ridah kot drugje).

Poimenovati nekoga "shit" (iztrebek ali imeček) je skrajnje nevmesno in nepotrebno. Sploh, če za to ni pravih argumentov, temveč "sodba" temelji zgolj v nizki ravni komunikacije in nezmožnosti konstruktivne izmenjave mnenj.

Celo več... Omenjanje družine, kt objektivnega merila za določanje nekih karakteristik človeka se mi zdi skrajnje neokusno, če ne celo absurdno. Pričakujem OPRAVIČILO DeX-u za zgornjo izjavo in njen preklic... Javno, v tej temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in pa ka pol

oni naj delajo kar hočejo, ampak sodi lahko samo sodnik :naughty:

dokler sodnik ne razsodi, da smo karkoli kriminalnega zagrešili, se lohko policaji samo pod nosom obrišejo, prepovedat nam pa tud ne morjo, da bi se po ridah vozil gor pa dol oz. družil - dokler z zakonom to ne bo prepovedano bojo težko kaj dosegli, če pa že bojo se pa vedno najdejo druge ride, na gorenskem jih je en kup, da ne govorim še za ket drugje.

zj pa nehite morit - a pa se vam ne zdi, da od kar se brum brum, antares (antrax) pa girox oglašajo, da so filmski igralci nekam zginl????? :whistle:

ajoj. za nami so! dempsey & makepeace NE UIDEMO JIM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

antares,girox,brum brum

pa koji vam kurac,de tle nabivate in jebate folk,pizda odprite svojo temo in tam zlivajte svojo gnojnco in nestrinjanje z nam ridašem.

ne,sam vi nimate jajc,de bi to nardil,pol vas noben ne bo bral,vaših veleumnih izjav in ostalga jebanja folka v glavo,najlažje se je usrat na najbolj priljubljeno temo in pametovat,svoje teme itak niste sposobni pisat ker ne znate spravt skup enga normalnega stavka brez de bi v njem koga zaničeval,razne če se bote med seboj.

lp

Boštjan

Boštjan, vdihni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

antares,girox,brum brum

pa koji vam kurac,de tle nabivate in jebate folk,pizda odprite svojo temo in tam zlivajte svojo gnojnco in nestrinjanje z nam ridašem.

ne,sam vi nimate jajc,de bi to nardil,pol vas noben ne bo bral,vaših veleumnih izjav in ostalga jebanja folka v glavo,najlažje se je usrat na najbolj priljubljeno temo in pametovat,svoje teme itak niste sposobni pisat ker ne znate spravt skup enga normalnega stavka brez de bi v njem koga zaničeval,razne če se bote med seboj.

lp

Boštjan

Ma ne; kako pa so si Ride prilastili ti, ki jih ti imenuješ Folk?

Tudi jaz sem se včasih gor ustavil; dosti pred prihodom na sceno tega tvojega folka. Takrat je bilo fanj, pa še neumnosti se ni delalo.

Če se tebi zdi normalno, kaj delajo tvoji prijatelji, potem res spadaš med njih. Izzivanja, kot, daj Antares pošlji mi svojo fotko na motorju, ker hočem dokaz. (od vašega zbiratelja informacij Dexa)

In?

Kaj se ne more vsesti na enega mojih motorjev? (kaj dex misli, da kdo pada na take fore kot ti?)

Potem ti reče, da ne verjame, da ima Antares motor; menda; kje je problem? gre v trgovino in ga kupi (vsak trgovec, ti ga še badava pripelje domov),

Kaj je bilo naslednje vprašanje Dexa? Ne verjamem, da znaš voziti, ker se pod čelado ne vidi osebe".

Sledi: "ja vsak lahko malo premakne motor; za dokaz moraš 120 na uro brez čelade".

Tak človeški odpad, kot je zalepil zadnja leta na Ride, se res ne najde nikjer drugje.

(par fanj ljudi, ki se ustavijo iz navade, ali na poti mimo je vaša žrtev; če ne pristanejo na vaše igrice, jih začnete driblati).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno me pojezi kaj takega... :headbang: DeX-a poznam osebno in čeprav se z njim pogosto spustim v konfrontacijo in celo pogosto ne najdeva skupnega jezika... Vseeno menim, da je človek, ki ima dostojanstvo in si zasluži spoštovanje. Ne samo apriori, ampak tudi iz tega, kar naredi (tako na ridah kot drugje).

Poimenovati nekoga "shit" (iztrebek ali imeček) je skrajnje nevmesno in nepotrebno. Sploh, če za to ni pravih argumentov, temveč "sodba" temelji zgolj v nizki ravni komunikacije in nezmožnosti konstruktivne izmenjave mnenj.

Celo več... Omenjanje družine, kt objektivnega merila za določanje nekih karakteristik človeka se mi zdi skrajnje neokusno, če ne celo absurdno. Pričakujem OPRAVIČILO DeX-u za zgornjo izjavo in njen preklic... Javno, v tej temi.

A OPRAVIČILA NE POTREBUJE ANTARES, KI MU JE DEX TO PRVI NAPISAL?

Ja,z ki sem citiral dexovo izjavo, bi se moral sedaj opravičiti?

Get a grip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno me pojezi kaj takega... :headbang: DeX-a poznam osebno in čeprav se z njim pogosto spustim v konfrontacijo in celo pogosto ne najdeva skupnega jezika... Vseeno menim, da je človek, ki ima dostojanstvo in si zasluži spoštovanje. Ne samo apriori, ampak tudi iz tega, kar naredi (tako na ridah kot drugje).

Poimenovati nekoga "shit" (iztrebek ali imeček) je skrajnje nevmesno in nepotrebno. Sploh, če za to ni pravih argumentov, temveč "sodba" temelji zgolj v nizki ravni komunikacije in nezmožnosti konstruktivne izmenjave mnenj.

Celo več... Omenjanje družine, kt objektivnega merila za določanje nekih karakteristik človeka se mi zdi skrajnje neokusno, če ne celo absurdno. Pričakujem OPRAVIČILO DeX-u za zgornjo izjavo in njen preklic... Javno, v tej temi.

PJ, mene tvoje pisanje na trenutke spominja na Zvezdne steze. Res. G. Roddenberry je enkrat, takrat, to serijo poslal v svet, kot dobro željo za prihodnost. V prihodnosti, ko je kultura presegla egocentrizem posameznika. ko so medplanetatni stiki potekali večinoma z dialogom, veliko mero spoštovanja in na predpostavki, da si vsi želimo boljše življenje. . vse to je temeljilo na dejanjih. z eno besedo UTOPIJA.

prav tak se mi zdi tvoj poziv k nekakšni "socializaciji plemena" iz rid, in tega fruma. Ti bi poskušal organizirati šolo varne vožnje, poskušal bi spremljati otroke prvič na poti v šolo. celo smeti si pobiral za drugimi.

In poziv k javnemu opravičilu. dej no! Zdi se mi, de si na ridah precej sam. Na žalost.

nizko in globoko, to ni isto. pa večina ne loči.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PJ, mene tvoje pisanje na trenutke spominja na ...

...

...z eno besedo UTOPIJA.

Hja... saj ne da se tega ne bi zavedal... Vseeno pa me včasih prešine kak preblisk, ... :hmm:

Živim v skladu s prepričanjem... kar mi daje energijo za premagovanje neštetih ovir... Zakaj bi produciral ovire sam?

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Zate velja isto kot za antaresa, vse informacije o moji familji, ki bi jih rad delil z mano, te pozivam da mi jih poves v obraz. Upas? :naughty:

2. Uprasal sem cisto lepo, nic zaljivo, zelel sem le utemeljitev, zakaj je tako.

3. Se vedno pa cakam od vaju pametnjakovicev, da mi povesta kaj nam je za ocitat. Sodec iz vajinih objav sta zelo podkovana na tem podrocju tako, da ne razumem kje je problem povedat, v cem je problem. Predpise predvsem Girox ocitno dobro pozna.

4.Hehe ali je problem tak kot, ko sem hotel s tabo antares razcistit par stvari glede prejsnjih zadev preko PMja in se ti mogoce celo opravicit ce sem se zmotil.. Pa brez skrbi, ne bom o tem na forumu, beseda je beseda, ampak ko je zmanjkalo izgovorov si pa kar poniknil in potrdil vsa moja predvidevanja. Moja ponudba se velja, tudi tja sem pripravljen it, da vidim. ;)

1. kaj provociraš? kaj misliš, da se tom dotaknil, zato, da boš zahteval odškodnino na sodišču? Kvečjemu naročim varnostnikom, da te vržejo ven.

2.Obkladanje Antaresa z "shiti" ni žaljivo; ma, ja, tvoja osebna merila.

3.slučajno imam magisterij; narejen v tujini. Sicer bi lahko Policiji zastonj posodil kakšnega pravnikov, ki jih plačujemo, ker jaz nimam časa; pa bomo videli, če bodo ščistili situacijo, da bo na Ridah tako kot leta nazaj.

4. Poniknil?

Kaj ne vidiš, da si ubog v glavi?

Pa kaj misliš, da se bom jaz ali on družil z nekom takim kot si ti? Da ne omenjamo njegove klape v Lombardiji.

In mimogrede, celo mesto ve, da Antares nima slovenske A kategorije. Tako, da se ti ni treba truditi "s skrivnostmi" ki so javne. Na Monzi v Italiji, pa ga tudi niso nikdar vprašali po slovenski A kategoriji.

In še ena, ker zbiraš informacije; Antares je dve leti nazaj želel delati tukajšnjo A kategorijo, se zmenil z avto-šolo in?

Je njegov prijatelj, ki je zelo na vrhu države, iz strahu, da v Antaresa ne prileti kakšen podoben tebi in ga poškoduje; interveniral (lastnik avtošole se je kar odmaknil).

Tako se Antares še danes ne more peljati z motorjem po tukajšnjih cestah.

Girox

To tako ali tako ve najmanj pol regije (in pol Postojnske policije).

DeX, ne zbiraj informacij, ker si NESPOSOBEN in NEUMEN.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se tebi zdi normalno, kaj delajo tvoji prijatelji, potem res spadaš med njih. Izzivanja, kot, daj Antares pošlji mi svojo fotko na motorju, ker hočem dokaz. (od vašega zbiratelja informacij Dexa)

In?

Kaj se ne more vsesti na enega mojih motorjev? (kaj dex misli, da kdo pada na take fore kot ti?)

Potem ti reče, da ne verjame, da ima Antares motor; menda; kje je problem? gre v trgovino in ga kupi (vsak trgovec, ti ga še badava pripelje domov),

Kaj je bilo naslednje vprašanje Dexa? Ne verjamem, da znaš voziti, ker se pod čelado ne vidi osebe".

Sledi: "ja vsak lahko malo premakne motor; za dokaz moraš 120 na uro brez čelade".

Tak človeški odpad, kot je zalepil zadnja leta na Ride, se res ne najde nikjer drugje.

(par fanj ljudi, ki se ustavijo iz navade, ali na poti mimo je vaša žrtev; če ne pristanejo na vaše igrice, jih začnete driblati).

:kva2: :kva2: :kva2:

A koga tle kaksna shizofrenija matra al kaj?? :slap: :headbang:

Kaj je bilo naslednje vprašanje Dexa? Ne verjamem, da znaš voziti, ker se pod čelado ne vidi osebe".

Sledi: "ja vsak lahko malo premakne motor; za dokaz moraš 120 na uro brez čelade".

:lol1: Jaz sem to rekel??

No pa ce si se ze odlocil javno o temu, ceprav je bilo takrat receno, da naj se o tem ne bi spet b ralo na forumu.. Da razcistimo

Antaresa osebno poznam, veckrat sva se srecala na ridah in tudi pogovarjala. Kmalu sem dobil obcutek, da je tip tak nakladac, kot ga svet se ni videl.. Ker mi gre pac tak folk na kurac in ne maram, da mi ljudje lazejo v faco in se zmisljujejo razne zgodbice, sem obcasno antaresa na forumu kdaj zbodel glede kaksne take teme..

No potem pa je vse prislo v preprir in zaljenje in blatenje druzine (ne z moje strani da ne bo pomote).. Sem se odlocil, da na forumu antaresa pustim pri miru in z njim razcistim preko PMja. Konec koncev bi lahko cloveka tudi napacno presodil, ceprav se mi v tem primeru to ni zdelo ravno verjetno. Zato sem mu predlagal, da se pogovoriva osebno, se dobiva nekje, predlagal sem mu tudi, da se z veselejem od njega naucim kaksne vescine motociklizma, ker strokovnjakov negovega kova ni veliko, ce je napisano resnicno.. Skratka na vse nacine sem hotel sam pri sebi razcistit, ce ni ta osebek mogoce res to kar pravi.. Ker v tem primeru, bi se dejansko pocutil kot gnoj, da sem ga zbadal in se zafrkaval ipd, in bi bil pripravljen to tudi povedat in sprejet, ter se mu javno opravicit, tako v zivo kot tudi na forumu. Vse to se je dogajalo strogo preko PMjev in o tem nisem nobenemu nic zinil, kot sem obljubil, tudi kolegom ne, ker zanimalo me je zgolj zaradi lastne vesti..

Ampak po nestetih zankah, ko se je antares ujel sam vanje in miljon izgovorih, zakaj ga ni nikoli noben videl na motorju, z motorjem, zakaj ne obstaja nobena slika, da je dirkal, noben zapis, nic, smo na koncu prisli do tega, da ima itak on motor v Milanu parkiran, da se greva pa lahko do tja zapeljat. In ko sem pritrdil je nastala tisina in nobenega odgovora vec.

Se enkrat povdarjam, do te debate na PMju je prislo zgolj zaradi tega, ker zaradi lastne vesti hotel razcistit, da ga nisem slucajno napacno presodil da bi se mu v tem primeru opravicil. Nisem imel namena o tem nobenemu govorit in tudi nebi neglede na rezulat. Skratka dokazal je da je full of shit, tako kot sem napisal in predvideval ze prej. In ce je ze sam privlekel to gor, lahko tudi jaz povem :)

In s tem sem tudi dokoncno zakljucil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. kaj provociraš? kaj misliš, da se tom dotaknil, zato, da boš zahteval odškodnino na sodišču? Kvečjemu naročim varnostnikom, da te vržejo ven.

2.Obkladanje Antaresa z "shiti" ni žaljivo; ma, ja, tvoja osebna merila.

3.slučajno imam magisterij; narejen v tujini. Sicer bi lahko Policiji zastonj posodil kakšnega pravnikov, ki jih plačujemo, ker jaz nimam časa; pa bomo videli, če bodo ščistili situacijo, da bo na Ridah tako kot leta nazaj.

4. Poniknil?

Kaj ne vidiš, da si ubog v glavi?

Pa kaj misliš, da se bom jaz ali on družil z nekom takim kot si ti? Da ne omenjamo njegove klape v Lombardiji.

In mimogrede, celo mesto ve, da Antares nima slovenske A kategorije. Tako, da se ti ni treba truditi "s skrivnostmi" ki so javne. Na Monzi v Italiji, pa ga tudi niso nikdar vprašali po slovenski A kategoriji.

In še ena, ker zbiraš informacije; Antares je dve leti nazaj želel delati tukajšnjo A kategorijo, se zmenil z avto-šolo in?

Je njegov prijatelj, ki je zelo na vrhu države, iz strahu, da v Antaresa ne prileti kakšen podoben tebi in ga poškoduje; interveniral (lastnik avtošole se je kar odmaknil).

Tako se Antares še danes ne more peljati z motorjem po tukajšnjih cestah.

Girox

To tako ali tako ve najmanj pol regije (in pol Postojnske policije).

DeX, ne zbiraj informacij, ker si NESPOSOBEN in NEUMEN.

ma kojk sta luštna. vrane skupi krakajo. al kakajo. al oboje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zadevo je vedlo pol regije, sedaj jo vedo še izven nje. Girox, nisem javna oseba, tako, da ne vidim, zakaj jim je potrebno praviti nekaj, kar tako ali tako večina ne zmore dojeti.

Mimogrede, sem dobil račun za mobilca, nekdo je vneto brskal po Internetu, ne bi vedel kdo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. kaj provociraš? kaj misliš, da se tom dotaknil, zato, da boš zahteval odškodnino na sodišču? Kvečjemu naročim varnostnikom, da te vržejo ven.

2.Obkladanje Antaresa z "shiti" ni žaljivo; ma, ja, tvoja osebna merila.

3.slučajno imam magisterij; narejen v tujini. Sicer bi lahko Policiji zastonj posodil kakšnega pravnikov, ki jih plačujemo, ker jaz nimam časa; pa bomo videli, če bodo ščistili situacijo, da bo na Ridah tako kot leta nazaj.

4. Poniknil?

Kaj ne vidiš, da si ubog v glavi?

Pa kaj misliš, da se bom jaz ali on družil z nekom takim kot si ti? Da ne omenjamo njegove klape v Lombardiji.

In mimogrede, celo mesto ve, da Antares nima slovenske A kategorije. Tako, da se ti ni treba truditi "s skrivnostmi" ki so javne. Na Monzi v Italiji, pa ga tudi niso nikdar vprašali po slovenski A kategoriji.

In še ena, ker zbiraš informacije; Antares je dve leti nazaj želel delati tukajšnjo A kategorijo, se zmenil z avto-šolo in?

Je njegov prijatelj, ki je zelo na vrhu države, iz strahu, da v Antaresa ne prileti kakšen podoben tebi in ga poškoduje; interveniral (lastnik avtošole se je kar odmaknil).

Tako se Antares še danes ne more peljati z motorjem po tukajšnjih cestah.

Girox

To tako ali tako ve najmanj pol regije (in pol Postojnske policije).

DeX, ne zbiraj informacij, ker si NESPOSOBEN in NEUMEN.

A nismo rekli, da se s takimi ne menimo, niti zato, da bi se zabavali, ker so dolgočasni???

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Antaresa osebno poznam, veckrat sva se srecala na ridah in tudi pogovarjala. Kmalu sem dobil obcutek, da je tip tak nakladac, kot ga svet se ni videl.. Ker mi gre pac tak folk na kurac in ne maram, da mi ljudje lazejo v faco in se zmisljujejo razne zgodbice, sem obcasno antaresa na forumu kdaj zbodel glede kaksne take teme..

Ti mene osebno poznaš? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Veliki DeX ljudi osebno pozna, ker jih je videl (si moral za novinarja).

A ja, pa pogovarjala sva se; sicer sem že zdavnaj napisal v temo Grobnik o čem (dve izmed treh naštetih postavk; ko sem povedal svoje mnenje, do katerega imam pač pravico).

Saj tudi tukaj na forumu stalno provociraš s vprašanji (zbiraš neke informacije kot mrhovinarji).

Informiraj se, kaj pomeni izraz osebno poznati.

Še sodelavcev človek ne osebno pozna; vsaj ponavadi in večino ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mene osebno poznaš? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Veliki DeX ljudi osebno pozna, ker jih je videl (si moral za novinarja).

A ja, pa pogovarjala sva se; sicer sem že zdavnaj napisal v temo Grobnik o čem (dve izmed treh naštetih postavk; ko sem povedal svoje mnenje, do katerega imam pač pravico).

Saj tudi tukaj na forumu stalno provociraš s vprašanji (zbiraš neke informacije kot mrhovinarji).

Informiraj se, kaj pomeni izraz osebno poznati.

Še sodelavcev človek ne osebno pozna; vsaj ponavadi in večino ne.

Imas prav moja napaka.. Napacna izbira besed. Hotel sem povedat da te poznam tudi v zivo, ne samo preko foruma, kot vecina. Mislim, da sem takoj za tem tudi obrazlozil kaj sem mislil s tem in povedal, da sva se parkrat menila na ridah in da na podlagi tistega moje mnenje.

Oprosti, bo moral zbrat druge besede, priznam.

Nakladal si mi pa ze pred kaksnimi 3,4 leti ko sem imel se 125, se na drugi strani ovinka.. Bullshit skratka. Sicer pa kot sem rekel, jaz sem zakljucil :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KWAGA??!?! KAŠNO HONDO?!?!?!?!

može CBR...............joke :krneki:

ZA OSTALE POST-e:

Svašta pixka rodi: NO COMMENT :krneki:

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!