Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Ti mene osebno poznaš? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Veliki DeX ljudi osebno pozna, ker jih je videl (si moral za novinarja).

A ja, pa pogovarjala sva se; sicer sem že zdavnaj napisal v temo Grobnik o čem (dve izmed treh naštetih postavk; ko sem povedal svoje mnenje, do katerega imam pač pravico).

Saj tudi tukaj na forumu stalno provociraš s vprašanji (zbiraš neke informacije kot mrhovinarji).

Informiraj se, kaj pomeni izraz osebno poznati.

Še sodelavcev človek ne osebno pozna; vsaj ponavadi in večino ne.

A tako torej, DeXu nekdo odgovoriš dober dan in še dve besedi in že te osebno pozna. Dex a si malo bolan ali kar precej?

Z množico ljudi, ki jih ne bi znal vseh našteti, sem že imel daljše pogovore; kaj jih vse osebno poznam?

Zdaj vemo DeX kako KREDIBILNO razširjaš laži.

jaz osebno poznam, jaz osebno poznam, jaz osebno poznam

DeX do vceraj ni niti vedel imena od Antaresa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"antares in girox.."

Ko ne vesta kaj vec, se je pa najlazje obesit na eno besedo a ne? :evilgrin:

Priznal napako za napacen izbor besed, se opravicil, mislim da vljudno. Da se obrazlozim. Ker se forumasi naceloma poznamo samo preko interneta se izraz osebno poznati dostikrat pogovorno uporabi kot poznati v zivo. Ceprav se strinjam z vama, da ni najbolj primeren. Sedaj bi pa res zakljucil, shizofreniki in dvojne osebnosti niso moje podrocje :)

LP :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ne mores verjet..........

Kmalu nadaljevanka???? Kacje ride III "Kdo ima prav in kdo ne?"

nobedn. in tega ne razumeta. žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobedn. in tega ne razumeta. žalostno.

Seveda razumem, zato pa bi rad zakljucil :) O tem kdo je ali ni girox oz antares itak nima popolnoma nobene zveze s to temo.

Povejte raje kdaj bodo majcke :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte raje kdaj bodo majcke :D

A mokre? :whistle: Menda se obeta vročinski val... tako da ideja ni tako absurdna kot se zdi v tem trenutku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem pocekiral nazaj..... v 4-ih letih cca 300 strani.... letos v 2 mesecih skoraj 500 :eek:

"osa rider" je reku 1000 strani do novga leta ne 2000 :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kdaj boste gladovno štrajkali, da vas pridem nadzorovat, da ne boste popustili skušnjavi.

Rers bi rada pomagala, res..... :rolleyes:

A takole?

wiredshutfromweb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda razumem, zato pa bi rad zakljucil :) O tem kdo je ali ni girox oz antares itak nima popolnoma nobene zveze s to temo.

rad bi ti verjel, pa ti nemorem. preveč rad vračaš milo za drago, (vsaj vljuden si) in nekako se zmikaš bistvu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratek povzetek za tiste, ki niste prebrali zadnjih 30 strani:

Življenje je polno presenečenj, ki lahko spremenijo našo usodo v trenutku. Velikokrat nas lahko razočara, toda lahko nam ponudi tudi drugo priložnost. To je tudi primer Tanjuške in DeXa, ki sta v iskanju čustvene trdnosti in resnične ljubezni storila velike napake – predala sta se napačnim osebam.

Tanjuška je bojevita ženska, ki obožuje svojega sina, njeno celo življenje pa so prepletale laži. Šele v času najstništva je izvedela, da njen oče ni mrtev, temveč je to nihče drug kot eden najpremožnejših ljudi v državi, Brum brum. V mladih letih se zaljubi v Antaresa, ki jo zapelje v upanju, da bo zahtevala dediščino Brumovih. Čeprav se Tanjuška ni nameravala poročiti tako mlada, je zaradi nenačrtovane nosečnosti in pod vplivom Antaresovih manipulacij primorana sprejeti Antaresa za moža. Kmalu spozna, da zakon ni tak, kot je pričakovala, a zaradi sina Condorja vztraja v zvezi brez ljubezni. Tanjuška pa ne ve, da Antares živi dvojno življenje. Kot Girox ima v oddaljenem mestu drugo ženo in hči, delo potovalnega prodajalca pa uporablja za izgovor za obiske svoje druge družine. Antaes se naveliča čakati na Brum Brumov denar in po ugrabitvi, ki jo je organiziral prav on sam, izgine za 5 let in tako družino pusti v dvomih in brez denarja. Kljub vsem težavam se Tanjuška ne vda in na tržnici odpre majhno restavracijo, da bi lahko preživljala svojega sina in mater.

Na drugi strani mesta spoznamo DeXa, mladega nogometaša, ki je postal vzornik mnogih in živi razkošno in lahkomiselno življenje. Otroštvo je preživel v sirotišnici, toda posvojil ga je Misty, učitelj športa v sirotišnici. Misty ga je tudi popeljal do uspešne kariere nogometaša. Toda življenje se mu popolnoma obrne na glavo, ko doživi nesrečo in zaradi poškodb ne sme več igrati nogometa. Še huje pa je, da v nesreči umre njegovo dekle Sanda7.

Brum brum, oče Sande7 in Polona N (Sandina dvojčica), DeXa obtoži uboja in ga spravi v zapor za 5 let. Ko DeXa izpustijo iz zapora, se ta vrne v vas, v kateri je odraščal, in tam sreča Tanjuško. Čeprav noben od njiju ni iskal nove ljubezni, ju življenje preseneti in jima ponudi drugo priložnost. Toda njuna ljubezen bo polna preprek – na DeXvi poti je Polona N, ki je obsedena z njim, čeprav ga je spravila v zapor. Na drugi strani pa se k Tanjuški vrne preteklost, katero je imela za mrtvo. Prav ta preteklost bo največja ovira Tanjuškine sreče.

p.s.: take it as a joke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad bi ti verjel, pa ti nemorem. preveč rad vračaš milo za drago, (vsaj vljuden si) in nekako se zmikaš bistvu.

In bistvo je?

Imas pa prav, ce nekdo rece nekaj neutemeljenega, se rad zapicim in pricakujem argument in potem ko ga ni vztrajam.. To je ena izmed mojih napak, prevelika trma :)

Mislim pa da je bistvo tu, to kar pise v podnaslovu te teme :) Se bom probal drzat bolj on topic od sedaj naprej.

A ne Tanjuska? :naughty:

Malo sem pocekiral nazaj..... v 4-ih letih cca 300 strani.... letos v 2 mesecih skoraj 500 :eek:

"osa rider" je reku 1000 strani do novga leta ne 2000 :slap:

Kar dobro napredujemo a? :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem na malco... ne preveč nabijat ... :whistle: .. mogoče pridem po mikico.. sam ni zihr... morm it na govorilne ure :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratek povzetek za tiste, ki niste prebrali zadnjih 30 strani:

Življenje je polno presenečenj, ki lahko spremenijo našo usodo v trenutku. Velikokrat nas lahko razočara, toda lahko nam ponudi tudi drugo priložnost. To je tudi primer Tanjuške in DeXa, ki sta v iskanju čustvene trdnosti in resnične ljubezni storila velike napake – predala sta se napačnim osebam.

Tanjuška je bojevita ženska, ki obožuje svojega sina, njeno celo življenje pa so prepletale laži. Šele v času najstništva je izvedela, da njen oče ni mrtev, temveč je to nihče drug kot eden najpremožnejših ljudi v državi, Brum brum. V mladih letih se zaljubi v Antaresa, ki jo zapelje v upanju, da bo zahtevala dediščino Brumovih. Čeprav se Tanjuška ni nameravala poročiti tako mlada, je zaradi nenačrtovane nosečnosti in pod vplivom Antaresovih manipulacij primorana sprejeti Antaresa za moža. Kmalu spozna, da zakon ni tak, kot je pričakovala, a zaradi sina Condorja vztraja v zvezi brez ljubezni. Tanjuška pa ne ve, da Antares živi dvojno življenje. Kot Girox ima v oddaljenem mestu drugo ženo in hči, delo potovalnega prodajalca pa uporablja za izgovor za obiske svoje druge družine. Antaes se naveliča čakati na Brum Brumov denar in po ugrabitvi, ki jo je organiziral prav on sam, izgine za 5 let in tako družino pusti v dvomih in brez denarja. Kljub vsem težavam se Tanjuška ne vda in na tržnici odpre majhno restavracijo, da bi lahko preživljala svojega sina in mater.

Na drugi strani mesta spoznamo DeXa, mladega nogometaša, ki je postal vzornik mnogih in živi razkošno in lahkomiselno življenje. Otroštvo je preživel v sirotišnici, toda posvojil ga je Misty, učitelj športa v sirotišnici. Misty ga je tudi popeljal do uspešne kariere nogometaša. Toda življenje se mu popolnoma obrne na glavo, ko doživi nesrečo in zaradi poškodb ne sme več igrati nogometa. Še huje pa je, da v nesreči umre njegovo dekle Sanda7.

Brum brum, oče Sande7 in Polona N (Sandina dvojčica), DeXa obtoži uboja in ga spravi v zapor za 5 let. Ko DeXa izpustijo iz zapora, se ta vrne v vas, v kateri je odraščal, in tam sreča Tanjuško. Čeprav noben od njiju ni iskal nove ljubezni, ju življenje preseneti in jima ponudi drugo priložnost. Toda njuna ljubezen bo polna preprek – na DeXvi poti je Polona N, ki je obsedena z njim, čeprav ga je spravila v zapor. Na drugi strani pa se k Tanjuški vrne preteklost, katero je imela za mrtvo. Prav ta preteklost bo največja ovira Tanjuškine sreče.

p.s.: take it as a joke.

:kva2: :kva2: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratek povzetek za tiste, ki niste prebrali zadnjih 30 strani:

:lol1:

Grem na malco... ne preveč nabijat ... :whistle: .. mogoče pridem po mikico.. sam ni zihr... morm it na govorilne ure :closedeyes:

Ti, dej se mi2 slišiva tam po 18 uri za kak kofe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!