Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

:unsure: O:-) :blush:

nč se zj ne prlizuj, bom vajvarco nad tebe poslala, tiste k te napadajo gor po ridah že vejo zaka te napadajo

smo tko zmenjene :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ne se hecat! Najprej mi je ena spegu odbila, zdj dva dni zapored so me pohodit tle.. :krneki:

Sebombaunarideprit :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če je lih pozerka..k smo jo vidl na črnem kalu se vozit in se je punca konkretno peljala..

tko da kapo dol..

no vidš, pa le nism jz tak norc, tud druge ga znajo pelat :P nja nja na nja nja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In DeX, še določila posameznega zakona je potrebno tolmačiti znotraj celote predpisa (kot je zaradi napak diplomiranih pravnikov še stokrat napisalo celo ustavno sodišče), kaj pa šele znotraj pravnega reda.

Ta država sicer premore toliko pravnikov kot malokatera druga, samo pravo je na tako nizkem nivoju kot malokje drugje v zahodni evropi.

in nas to zanima zaradi...???

pošli mu PM al pa u PM po želji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti moja vajvarca ti še ne veeeeeeš, da najlepša si ko spiššššš

da nau tko dolgčas u tej temi, sm mogla neki napisat :mellow:

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti moja vajvarca ti še ne veeeeeeš, da najlepša si ko spiššššš

da nau tko dolgčas u tej temi, sm mogla neki napisat :mellow:

ampak, veš, je še zmer dougcajt ... k nis zanimiva ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MMUUUUAAAAHHHAAAAAHHHAAAAHHHAAAAA

Dej neh že s tem debilnim internetnim smehom.

Pa rajš kej "pametnga" napiš. O vejvercah, naprimer.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ.. ne mi pluvat policije... tako kot na ridah najdeš dobre in prijetne, tako tudi med policaji najdeš vse vrste ljudi. Sam nimam slabih izkušenj s policaji in tudi med mojimi prijatelji jih je kar nekaj. To nism napisal zato, ker mi redno pregledujejo profil :lol1:... tako ali tako nimam kaj skrivat, saj me večino aktivnih motosvetovcev pozna osebno. Če pa koga tako zelo zanima, mu osebne podatke pošljem tudi po PM-u.

Kljub pluvanju čez ride, meni osebno se zdi fino, da se tam ustavim, kakšno rečemo, zveš kakšno zanimivo stvar, saj več ljudi več ve oziroma zveš stvar iz drugačnega kota. Pa ni nujno da so to ride.. ustavim se na OMV-ju, Črnem Kalu, pa še marsikje drugje, malo počvekam, se pozanimam zarazmere na cesti in ne bi bilo slabo, da se policaji ustavijo in kakšno skup rečemo, saj je naloga policije tudi preventiva in ne samo represija. Pomoje bi veliko več naredili, če bi se družili, pa tudi kakšno skupno furco naredili.

Na ta moj post v primeru replik ne bom odgovarjal. To je samo moje razmišljanje v tem pondelkovem jutru.

vsem enga :winkiss:

svaka čast maus :worship:

lepo se je blo učer spet mal ustavit na ridah pa posedet :yea1:

a sem te spregledala???

Kratek povzetek za tiste, ki niste prebrali zadnjih 30 strani:

Življenje je polno presenečenj, ki lahko spremenijo našo usodo v trenutku. Velikokrat nas lahko razočara, toda lahko nam ponudi tudi drugo priložnost. To je tudi primer Tanjuške in DeXa, ki sta v iskanju čustvene trdnosti in resnične ljubezni storila velike napake – predala sta se napačnim osebam.

Tanjuška je bojevita ženska, ki obožuje svojega sina, njeno celo življenje pa so prepletale laži. Šele v času najstništva je izvedela, da njen oče ni mrtev, temveč je to nihče drug kot eden najpremožnejših ljudi v državi, Brum brum. V mladih letih se zaljubi v Antaresa, ki jo zapelje v upanju, da bo zahtevala dediščino Brumovih. Čeprav se Tanjuška ni nameravala poročiti tako mlada, je zaradi nenačrtovane nosečnosti in pod vplivom Antaresovih manipulacij primorana sprejeti Antaresa za moža. Kmalu spozna, da zakon ni tak, kot je pričakovala, a zaradi sina Condorja vztraja v zvezi brez ljubezni. Tanjuška pa ne ve, da Antares živi dvojno življenje. Kot Girox ima v oddaljenem mestu drugo ženo in hči, delo potovalnega prodajalca pa uporablja za izgovor za obiske svoje druge družine. Antaes se naveliča čakati na Brum Brumov denar in po ugrabitvi, ki jo je organiziral prav on sam, izgine za 5 let in tako družino pusti v dvomih in brez denarja. Kljub vsem težavam se Tanjuška ne vda in na tržnici odpre majhno restavracijo, da bi lahko preživljala svojega sina in mater.

Na drugi strani mesta spoznamo DeXa, mladega nogometaša, ki je postal vzornik mnogih in živi razkošno in lahkomiselno življenje. Otroštvo je preživel v sirotišnici, toda posvojil ga je Misty, učitelj športa v sirotišnici. Misty ga je tudi popeljal do uspešne kariere nogometaša. Toda življenje se mu popolnoma obrne na glavo, ko doživi nesrečo in zaradi poškodb ne sme več igrati nogometa. Še huje pa je, da v nesreči umre njegovo dekle Sanda7.

Brum brum, oče Sande7 in Polona N (Sandina dvojčica), DeXa obtoži uboja in ga spravi v zapor za 5 let. Ko DeXa izpustijo iz zapora, se ta vrne v vas, v kateri je odraščal, in tam sreča Tanjuško. Čeprav noben od njiju ni iskal nove ljubezni, ju življenje preseneti in jima ponudi drugo priložnost. Toda njuna ljubezen bo polna preprek – na DeXvi poti je Polona N, ki je obsedena z njim, čeprav ga je spravila v zapor. Na drugi strani pa se k Tanjuški vrne preteklost, katero je imela za mrtvo. Prav ta preteklost bo največja ovira Tanjuškine sreče.

p.s.: take it as a joke.

če prov razumem sm bila od Dexa punca,dokler nism škripnla,sam fack tole mi je pa kr mal straha v kosti dalo,upam da vam ne bo treba na pogreb hodit vsaj ene 50let;)

buh si ga vedi če bi fotr brum brum vsaj za sedmino dal,sam da bi bil on moj fotr :headbang: sam kje si najdu PolonoN za dvojčico sej si nisve kej dost podobne,se pa ne bi branila ene sestre :naughty:

Kaj je ratalo iz te teme... :slap: :BUA:

ne moreš verjamit A

Majčke imam,nekaj smo jih že danes predali za ostale pa te dni na ridah okrog 17h če bo lepo vreme seveda

za drugo naročilo mi fali še par komadov tko da bi znalo bit mogoče že do konca tedna.

sestrca PolonaN maš majčko pri Dexu-pa ga najdi na grobniku da ti jo da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka čast maus :worship:

a sem te spregledala???

če prov razumem sm bila od Dexa punca,dokler nism škripnla,sam fack tole mi je pa kr mal straha v kosti dalo,upam da vam ne bo treba na pogreb hodit vsaj ene 50let;)

buh si ga vedi če bi fotr brum brum vsaj za sedmino dal,sam da bi bil on moj fotr :headbang: sam kje si najdu PolonoN za dvojčico sej si nisve kej dost podobne,se pa ne bi branila ene sestre :naughty:

ne moreš verjamit A

Majčke imam,nekaj smo jih že danes predali za ostale pa te dni na ridah okrog 17h če bo lepo vreme seveda

za drugo naročilo mi fali še par komadov tko da bi znalo bit mogoče že do konca tedna.

sestrca PolonaN maš majčko pri Dexu-pa ga najdi na grobniku da ti jo da

a maš velikost XXXXL al pa mogoče XXXL ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!