Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Ja to smo pa mi! a mate kašno neumno vprašanje, al pa problem de vm ga takoj rešmo? :D

:lol: :lol1:

po mojem da jih zanima, ktero koruzo morjo tkole na septembr jemat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da vem kako se nekateri počutijo

taku se počuti un feg u titaniku.

pa najbrž se tud ti tako počutš, ko znaš tojk fajne slikce iskat, pa jih spedenat, in OBJAVIT ua.

Un artist exeptionel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a gremo kolenčkat :rolleyes: :headbang:

A ti bi šu kolenčkat?Glede na višino tvojega IQja sklepam, da bi šu rad na kolega....Gay....*puuuuj* :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti bi šu kolenčkat?Glede na višino tvojega IQja sklepam, da bi šu rad na kolega....Gay....*puuuuj* :trance_33_sleep:

skauč Vs cruise&stallone. ni fer fajt. dva na enga ni fer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje in dekleta, za kaj se v tej temi govori o vseem, samo o ridah ne? :yea1:

Sm bil tam dons, okol 19h, bilo prav prijetno, pa se je blo treba po parih furah pobrat, ker se je nek oblak grd prikradel in smo se raje spokal predn bi pokvaril zadevo.

Sem pa bil na ZZR, kolega z ER6, pa fotr na Brutalki.

Bil kdo od tukaj tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom..oblubm :whistle: ne morem se kosat s tabo,nimam tolk iskušnj z osli kot ti,zato bom od zdej naprej tih :closedeyes:

Ne ti si že eno stopnjo naprej si že bivol sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bolj da se v logatcu dobite ker ducati dlje ne gre

silvo, če mi pošleš tvoj naslov na PM, ti lahko zbrskam kak Helex al pa apaurin. se mi zdi de bi se mogu mal umirit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bolj da se v logatcu dobite ker ducati dlje ne gre

brezveze govort kr polona itak ignorira take poste

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje in dekleta, za kaj se v tej temi govori o vseem, samo o ridah ne? :yea1:

Sm bil tam dons, okol 19h, bilo prav prijetno, pa se je blo treba po parih furah pobrat, ker se je nek oblak grd prikradel in smo se raje spokal predn bi pokvaril zadevo.

Sem pa bil na ZZR, kolega z ER6, pa fotr na Brutalki.

Bil kdo od tukaj tam?

Nekaj nas je bilo spodaj v planini na pijači.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

silvo, če mi pošleš tvoj naslov na PM, ti lahko zbrskam kak Helex al pa apaurin. se mi zdi de bi se mogu mal umirit.

ti debeluh z risanke . a te je kdo kej prašal? si tak ku un lepotane kauč al seskvač al čupakabra al kaj je že. un z brki u supemen majčki. (tip mi ne da mira kr nonstop mi neki mežika)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!