Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Sm bil tam dons, okol 19h, bilo prav prijetno, pa se je blo treba po parih furah pobrat, ker se je nek oblak grd prikradel in smo se raje spokal predn bi pokvaril zadevo.

Sem pa bil na ZZR, kolega z ER6, pa fotr na Brutalki.

Bil kdo od tukaj tam?

jst... siva hondica :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti debeluh z risanke . a te je kdo kej prašal? si tak ku un lepotane kauč al seskvač al čupakabra al kaj je že. un z brki u supemen majčki. (tip mi ne da mira kr nonstop mi neki mežika)!

Igravci dejte nehat že tako se mi nedada vseh strani nazaj gledat!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igravci dejte nehat že tako se mi nedada vseh strani nazaj gledat!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

pa miži. budalo. al si nam tel povedat de znaž brat? ja to bo to. znaš brat gobe, regrad koruzo in vse kar je tacga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

silvo, če mi pošleš tvoj naslov na PM, ti lahko zbrskam kak Helex al pa apaurin. se mi zdi de bi se mogu mal umirit.

ja sej bi res rabu da bi tem ridašem kej prodal da si nebojo mislili da znajo vozit :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

sej se hecam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa miži. budalo. al si nam tel povedat de znaž brat? ja to bo to. znaš brat gobe, regrad koruzo in vse kar je tacga.

Budalo te je naredu :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. skauch je dobu kompanjona. zdej je fajt dva na dva.. kar pomeni 4 debile.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budalo te je naredu :trance_33_sleep:

jep. zna bit de je res. Uni k so tebe delali, so pa nardili budalo. Hudo budalo. tako budalo se nardi lahk sam na roke.

Popravljeno . Popravil tomkruz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barab'ca... N'č se pr'šla považit... Mi smo te pa čaaaakaaaal...

ja... :unsure: klapca se opravičavam zrad pjačke... en drug dan, se je gor zavlekl, pol vs pa ni blo več... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep. zna bit de je res. Uni k so tebe delali, so pa nardili budalo. Hudo budalo. tako budalo se nardi lahk sam na roke.

Se gledaš v ogledalo pa govoriš? :trance_33_sleep:

Sploh se nebom kregov stabo k ni vredn, očitno je, da mate preveč cajta :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se gledaš v ogledalo pa govoriš? :trance_33_sleep:

Sploh se nebom kregov stabo k ni vredn, očitno je, da mate preveč cajta :krneki:

sej se ne kregaš z mano. psuješ me. in ne. neznam gledat u ogledalo, brat debilčkove zadnje atome fantazije, kako je on pomemben in zaposlen, da nima časa mislit.

in se smejat.

ne gledam v ogledalo. gledam naprezanje cerebralnega invalida da bi me užalil. invalidek bi bil rad izviren. pa mu ne gre.

Ps: as we speak, cekinčki padajo v mošnjiček.

Popravljeno . Popravil tomkruz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osa rider špega skos not ... a bo tut kej napisou?

moram špegat k tok pišete, da zaostajam po 30 strani! dva dni sem bil bez neta, tko da..... KAJ TE ZANIMA? DA TI POVEM!? evo neki pa sem le napisu, sam nevem kok se ti da tolk utrujat? a neb raj mal večkrat pršu na ride pa se mal pomenu? je lažje govort kot pa tipkat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

this is for osa rider :winkiss:

mater sm dobr!!!! :lol1: :lol1: :lol1: tanjuška! KJE PA JE KOSILNICA????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!