Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

a za to si rabu 1 teden da si napisu????

najbrž kak dan več. vsi tisti udarci pr boxu pa to. pač pušča posledice. sam kaj je pa tomici Kruziciodtrgalo film mi je pa uganka. pomoje una cerkev. . . . . al pa beckham

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene folk! EN LEP POZDRAV VSEM, PA SE VIDMO V KRATKEM! upam da bom mel kej časa v sredo, da vas obiščem na THE OVINKU! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezveze govort kr polona itak ignorira take poste

:winkiss:

no pol pa naj pozdravi ducatiste zjutri na servisu

Bom tebe pozdravla v jarku zjutri.... :krneki:

najbrž kak dan več. vsi tisti udarci pr boxu pa to. pač pušča posledice. sam kaj je pa tomici Kruziciodtrgalo film mi je pa uganka. pomoje una cerkev. . . . . al pa beckham

:evilgrin:

evo mene folk! EN LEP POZDRAV VSEM, PA SE VIDMO V KRATKEM! upam da bom mel kej časa v sredo, da vas obiščem na THE OVINKU! :yea1:

jupiiiiiiiiiiii :yea1:

Pol pa še jst pridem, če se znebim vročine.... :cry:

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se gledaš v ogledalo pa govoriš? :trance_33_sleep:

Sploh se nebom kregov stabo k ni vredn, očitno je, da mate preveč cajta :krneki:

kaj pa druzga delaš :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezveze govort kr polona itak ignorira take poste

zgleda da ne poglej malo više :naughty: :rolleyes: :headbang:

Popravljeno . Popravil silvostalone
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam predlog, k je ta tema nekje med naj popularnejšimi naj

se javi en od ridašev pa naj poda prošnjo na motosvejt za moderiranje te

dotične teme in tako ne bo šla v ku..c celotna tema :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noja kakorkol.Se vidmo med vikendam gor, če bo lep vreme :)

Mhm jaz tudi verjetno pridrajsam (upam da ne dobesedno) kej gor za vikend ... v sredo dobim zic nazaj :naughty: pol pa sam že žmigauc polotam pa akcija.... :yea1: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a za to si rabu 1 teden da si napisu????

Se mi zdi, da nekateri tukaj čisto preveč kritizirate čez Ducatije. Včeraj sem šou od Kozine do Planine z dvema znancema, ki imata Ducati 1098 (sta se pol tud na Ridah ustavla) in sta oba zelo zadovoljna z njimi. Eden od teh dveh je tudi učasih dirkal z Ducatiji (998,996,916) in pravi, da z njimi nima slabih izkušenj, samo redno ga je treba servisirat. Mislim, bom tud jst drug let nabavu Ducati 749.

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da nekateri tukaj čisto preveč kritizirate čez Ducatije. Včeraj sem šou od Kozine do Planine z dvema znancema, ki imata Ducati 1098 (sta se pol tud na Ridah ustavla) in sta oba zelo zadovoljna z njim. Eden od teh dveh je tudi učasih dirakl z Ducatiji (998,996,916) in pravi, da z njimi nima slabih izkušenj, samo redno ga je treba servisirat. Mislim, bom tud jst drug let nabavu Ducati 749.

jest tut enkrat..upam no..al pa vsaj probal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da nekateri tukaj čisto preveč kritizirate čez Ducatije.

Zato, ker tolk trzajo na provokacije. :naughty:

ali pa da upravičeno rečeš kaj čez hondo ali bmw, zagrabijo kot stekli psi. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducatijevci in ostali, ki vas zafrkavajo zaradi znamke motorja, s katero sicer ni nic grozno narobe..

Imam resitev za vas, kako se znebit neutemeljenih kritik in provokacij.

Kupte Hyosung! Kritike in provokacije bodo sicer se zmer, ampak vsaj neutemeljene ne bodo vec :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tale dež pa že celo noč pošteno uliva z grmenjem vred :rolleyes:

Maš vsaj zarad grmenja občutek da si na motozboru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tale dež pa že celo noč pošteno uliva z grmenjem vred :rolleyes:

Hm, ob 5:36 ....... Sanda ne more spat????

Jaz pa nisem nič slišu...sej zdej je pa itak že sonček tko da popoldne bo že toplo :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOJ, JOJ

CIGAN JE NAVADU MEDVEDA, DA SE JE Z BICIKLOM U KROGU VOZU, tuki pa taka znanstvena fantastika, ko eno človeško bitje prleti OKOL "ENEGA" OVINKA NA RIDAH :worship: ................svašta......pol pa "gremo kolenčkat" rečejo tisti ki sploh nimajo drsnikov na kolenu :slap:

hm..........po tački ni isto , kot po kolenu...za tiste, ki ne vedo...................

aja še neki me zanima ridaši:

bojda vam gre samo za druženje na ridah................hehe, me zanima če se boste pri -10stopinjah tud na ridah dobivali in modrovali kok "držijo gume" :yea1:

svaka čast in Lp igralcem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOJ, JOJ

CIGAN JE NAVADU MEDVEDA, DA SE JE Z BICIKLOM U KROGU VOZU, tuki pa taka znanstvena fantastika, ko eno človeško bitje prleti OKOL "ENEGA" OVINKA NA RIDAH :worship: ................svašta......pol pa "gremo kolenčkat" rečejo tisti ki sploh nimajo drsnikov na kolenu :slap:

hm..........po tački ni isto , kot po kolenu...za tiste, ki ne vedo...................

aja še neki me zanima ridaši:

bojda vam gre samo za druženje na ridah................hehe, me zanima če se boste pri -10stopinjah tud na ridah dobivali in modrovali kok "držijo gume" :yea1:

svaka čast in Lp igralcem

Omladina, još trebate učiti, učiti, učiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!