Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Itak je poanta teme že čist zgrešena :hmm: Noja kakorkol.Se vidmo med vikendam gor, če bo lep vreme :)

hmm, v soboto boš šu mal teži :D če maš še namen it z mano na USA cars meeting :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, v soboto boš šu mal teži :D če maš še namen it z mano na USA cars meeting :D

Kje pa bo to?? Mene tudi ful zanimajo ameriski avtomobili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa bo to?? Mene tudi ful zanimajo ameriski avtomobili :)

:topic:

Vse ljubitelje ameriških vozil vabimo na tretje mednarodno srečanje, ki bo potekalo pri avtocentru "Špan" Lj.Brezovica s pričetkom v soboto 15.9. ob 13h.

Ker je glede srečanja po treh letih še vedno nekaj nejasnosti bi rad še enkrat poudaril, da so dobrodošli prav VSI ameriški avtomobili! - NOVODOBNI, OLDTIMERJI, OFF ROAD, PICK UP, ŠPORTNI, SEDANI, ENOPROSTORCI, VANI... PREDELANI ALI NEPREDELANI!! In ni nujno, da je ravno V8!

js lohk pelem poleg sebe še 6 folka :)

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak je poanta teme že čist zgrešena :hmm: Noja kakorkol.Se vidmo med vikendam gor, če bo lep vreme :)

Zajebal ste jo vi z VEVRCAM!a to ja pa cool?Surfate po googlu in iščete te vevrce!

Dajmo ko je jači z vevrco!jao jao

So pa itak glumci bolj zanimivi od veverce!

Drugač je pa vsec :topic: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še neki me zanima ridaši:

bojda vam gre samo za druženje na ridah................hehe, me zanima če se boste pri -10stopinjah tud na ridah dobivali in modrovali kok "držijo gume" :yea1:

Tega ne boš videl, bodo kje na toplem ! Npr. doma

So pa itak glumci bolj zanimivi od veverce!

Pa smo dobil fan-a :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

dobrodošli prav VSI ameriški avtomobili! - NOVODOBNI, OLDTIMERJI, OFF ROAD, PICK UP, ŠPORTNI, SEDANI, ENOPROSTORCI, VANI... PREDELANI ALI NEPREDELANI!! In ni nujno, da je ravno V8!

Pridem s karavano :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti holivudski shizofreniki počasi odkrivajo druge teme. . . . Je pa res, da od prihoda novih zvezd, Policija (če je to res policija) na tem forumu samo še zgubla čas. :grupni:

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej se pa kr vsi polonci prlizujete :naughty:

jst sm se tapru začev nehite ostali :whistle:

sam ne pali!!!!

to je samo teb uspelo.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo... še malo nostalgije... Pred prvim odhodom na ride... Davnega leta 1997... Piki (takrat še Piko) in Harbi (a.k.a. Jaro).

ja , sej res

si šou tok daleč, da si se mogu slikat ko Zvone Šeruga pred odhodom v Afriko.............. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :kva2:

No vidis, nekaj takega se je zgodilo meni, ko mi je spegu odbila :xx:

tko da če me prevaraš, mam fejst dobre veze in bo še ta drug špegu odletu :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja , sej res

si šou tok daleč, da si se mogu slikat ko Zvone Šeruga pred odhodom v Afriko.............. :photo:

Če dobro pogledaš nalepke na kufru, boš videl še kaj res Šerugi primerljivega... :naughty:

Na ride smo šli takrat bolj šminkirat... pa na "ravbarkomando" na drink... :whistle:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobro pogledaš nalepke na kufru, boš videl še kaj res Šerugi primerljivega... :naughty:

Na ride smo šli takrat bolj šminkirat... pa na "ravbarkomando" na drink... :whistle:

aha, ok...šminkerji polej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ok...šminkerji polej

Jap... Kaj je lepšega, kakor prišminkirat na ride in ob drinki na sončni terasi pripovedovat "prenapihnjene" zgodbice s popotovanj... pa še zastonj piješ... :whistle:

madona,dva dni me ni gor,pa ste že vsi nekam pridni pa neki oblublate :P :whistle:

Obljuba dela dolg(ega). :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!