Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

to nedelo letos sm se prvič usedu na motor in gor ustavu.............mater je gužva na ridah :yea1:

Popravljeno . Popravil nejc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz mojih vez pri Policiji sem izvedel, da slednji uradno ne izvajajo nikakršnega nadzora na MotoSvetovi spletni strani. Če je kak policist tukaj gor, to počne v prostem času in ne kot "uradni predstavnik policije"...

To sporočilo je namenjeno predvsem vsem dekletom, ki so bila povabljena na zmenek na Ljubljanski grad in si zaradi "dvomljivega nick-a" niso upala odkloniti povabila... :whistle: Moji viri so zatrdili, da je takšno nadlegovanje v nasprotju z zakonodajo in bi lahko dotičnega policista stalo službe. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz mojih vez pri Policiji sem izvedel, da slednji uradno ne izvajajo nikakršnega nadzora na MotoSvetovi spletni strani. Če je kak policist tukaj gor, to počne v prostem času in ne kot "uradni predstavnik policije"...

To sporočilo je namenjeno predvsem vsem dekletom, ki so bila povabljena na zmenek na Ljubljanski grad in si zaradi "dvomljivega nick-a" niso upala odkloniti povabila... :whistle: Moji viri so zatrdili, da je takšno nadlegovanje v nasprotju z zakonodajo in bi lahko dotičnega policista stalo službe. :naughty:

A to je delal :o... a ne ve, da je prepovedan promet z motorji na Ljubljanski grad :closedeyes: ... na Ride še ni prepovedan :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz mojih vez pri Policiji sem izvedel, da slednji uradno ne izvajajo nikakršnega nadzora na MotoSvetovi spletni strani. Če je kak policist tukaj gor, to počne v prostem času in ne kot "uradni predstavnik policije"...

To sporočilo je namenjeno predvsem vsem dekletom, ki so bila povabljena na zmenek na Ljubljanski grad in si zaradi "dvomljivega nick-a" niso upala odkloniti povabila... :whistle: Moji viri so zatrdili, da je takšno nadlegovanje v nasprotju z zakonodajo in bi lahko dotičnega policista stalo službe. :naughty:

jz še zmeri grem, k me zanima kdo je to, jebiga sm pač firbčna. odklonila pa lih zarad tega nism hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz še zmeri grem, k me zanima kdo je to, jebiga sm pač firbčna. odklonila pa lih zarad tega nism hehe :naughty:

Sej to, da ni policist ne pomeni, da ne zna seksat... :whistle: Morda celo je policist... Ampak, bi bilo precej naivno početje to potem...

Je pa nekam hitro izginil iz te teme...:unsure:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO ČE VAS ZANIMA KAKO SE JE POLICIJA LOTILA ZADEVE:

Spoštovana gospa Žagar, kdaj in kje se lahko dobiva na kakšnem pogovoru ob pijači?

Lep pozdrav,

Leon

Spoštovani gospod Leon Policija, z veseljem sprejmem povabilo na pijačo, samo če vi plačate, ker sem pač z gorenjske. Povejte kdaj in kje, pa se narišem oz. pripeljem.

BTW kot Policija bi pa lahko bolje vedeli kako se pišem

Eh;

Žagar, Žerjav, Žalek, Žugman,...

Preveč dela. Preveč delam.

Ljubljanski grad, v nedeljo ob 16. uri. Pa ne prit z motorjem gor, ker bo takoj položnica.

Lep pozdrav,

Leon

NO TAKO URADNO ZGLEDA NJEGOVO SPORČILO - IN JOK RES JE TEŽKO ZVEDT KAKO SE PIŠEM HEHEHE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je bil frajer z eno celo razfukano cbr1000-vseh možnih barv,črn kombinezon-mislim da First ali M-Tech,PO tablica, viden na relaciji PO - Planinske Ride v nedelju, a je mogoče sedeo na ridah, ga kdo pozna.....bi ga rabil, če mogoče proda za kose-će je seveda kaj uporabnega za v roke vzet

lp TiTo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO ČE VAS ZANIMA KAKO SE JE POLICIJA LOTILA ZADEVE:

Spoštovana gospa Žagar, kdaj in kje se lahko dobiva na kakšnem pogovoru ob pijači?

Lep pozdrav,

Leon

Spoštovani gospod Leon Policija, z veseljem sprejmem povabilo na pijačo, samo če vi plačate, ker sem pač z gorenjske. Povejte kdaj in kje, pa se narišem oz. pripeljem.

BTW kot Policija bi pa lahko bolje vedeli kako se pišem

Eh;

Žagar, Žerjav, Žalek, Žugman,...

Preveč dela. Preveč delam.

Ljubljanski grad, v nedeljo ob 16. uri. Pa ne prit z motorjem gor, ker bo takoj položnica.

Lep pozdrav,

Leon

NO TAKO URADNO ZGLEDA NJEGOVO SPORČILO - IN JOK RES JE TEŽKO ZVEDT KAKO SE PIŠEM HEHEHE

ma hudo no..... :headbang:

Popravljeno . Popravil sarchy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to nedelo letos sm se prvič usedu na motor in gor ustavu.............mater je gužva na ridah :yea1:

šefe - ridaš oooooooooooo neki nouga :whistle:

RES JE TEŽKO ZVEDT KAKO SE PIŠEM HEHEHE

Žerjav, Žagar, Žerjav, Žalek, Žugman,..... Tanjuška :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je bil frajer z eno celo razfukano cbr1000-vseh možnih barv,črn kombinezon-mislim da First ali M-Tech,PO tablica, viden na relaciji PO - Planinske Ride v nedelju, a je mogoče sedeo na ridah, ga kdo pozna.....bi ga rabil, če mogoče proda za kose-će je seveda kaj uporabnega za v roke vzet

Pozna, ga dosti folka :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz mojih vez pri Policiji sem izvedel, da slednji uradno ne izvajajo nikakršnega nadzora na MotoSvetovi spletni strani. Če je kak policist tukaj gor, to počne v prostem času in ne kot "uradni predstavnik policije"...

To sporočilo je namenjeno predvsem vsem dekletom, ki so bila povabljena na zmenek na Ljubljanski grad in si zaradi "dvomljivega nick-a" niso upala odkloniti povabila... :whistle: Moji viri so zatrdili, da je takšno nadlegovanje v nasprotju z zakonodajo in bi lahko dotičnega policista stalo službe. :naughty:

u fak, kaj ne poveš - mene je tudi povabil na informativni razgovor :wacko:

No, bom vseeno šel pogledat, kaj mam pa za zgubit. RAzn, če grem vseeno raje v Maribor na bicikl downhill in k Furyju in XR800 na drink ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u fak, kaj ne poveš - mene je tudi povabil na informativni razgovor :wacko:

Nisem vedel, da se pali tudi na "karizmo". :whistle:

vsakdannekajnovega.press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo vidva... dajta obračunvanje na osebni ravni in pičkohvatne podvige iz preteklosti preusmerit na nivo zasebnih sporočil ali pa na chat ali pa na MSN ali pa... kamorkoli že! Tukaj lahko pišeta samo o LASTNIH "karizmatičnih" izkušnjah. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kle pa tud fejzerka ni pomagala, da bi zapecau :evilgrin:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showuser=1631

Odvisno, kaj je zate zapecanje :whistle:

Alo vidva... dajta obračunvanje na osebni ravni in pičkohvatne podvige iz preteklosti preusmerit na nivo zasebnih sporočil ali pa na chat ali pa na MSN ali pa... kamorkoli že! Tukaj lahko pišeta samo o LASTNIH "karizmatičnih" izkušnjah. :topic:

Tanjuška nima jajc za zasebno debato. Ona rada laja na Ridah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na sporočila tu bi rekel, da so se vajverce na moderatorje osredotočile. Določena sporočila bi res sodila v bolj zaprte kroge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo vidva... dajta obračunvanje na osebni ravni in pičkohvatne podvige iz preteklosti preusmerit na nivo zasebnih sporočil ali pa na chat ali pa na MSN ali pa... kamorkoli že! Tukaj lahko pišeta samo o LASTNIH "karizmatičnih" izkušnjah. :topic:

tm ni efekta, pa mojga msnja mu ne dam, na PM je zablokiran, tko da mi preostane samo še froum :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!