Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

tm ni efekta, pa mojga msnja mu ne dam, na PM je zablokiran, tko da mi preostane samo še froum :naughty:

Polej pa odprita temo za "osebne obračune"... Tuki je plac za "kolenčkanje" (v vseh pomenih te besede), za ride in za moraliziranje na to temo... Pa za (čimbolj nabrekle) čevapčiče v (topli in sočni) lepinji, pa za dekcanje, valjanje po travci, nabiranje jagod, gob, itd. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm ni efekta, pa mojga msnja mu ne dam, na PM je zablokiran, tko da mi preostane samo še froum :naughty:

A tabletk pa ne morš dobit za te svoje probleme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bilo lažje kar fizično obračunat? :headbang: Vidva ne bosta nikol "dorekla" stvari, debata je pa na trenutke že krepko :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej men msn....ti bom jest težil :P

dobiš ti po smsu pošlem :naughty:

Polej pa odprita temo za "osebne obračune"... Tuki je plac za "kolenčkanje" (v vseh pomenih te besede), za ride in za moraliziranje na to temo... Pa za (čimbolj nabrekle) čevapčiče v (topli in sočni) lepinji, pa za dekcanje, valjanje po travci, nabiranje jagod, gob, itd. :whistle:

pa vajvarce :whistle:

A ne bilo lažje kar fizično obračunat? :headbang: Vidva ne bosta nikol "dorekla" stvari, debata je pa na trenutke že krepko :topic:

uf težka bo, benča lih nimam 130kg, tko da 130kg vs 60kg, bemu težka bo, je lih še enkat teži od mene, edin če prideš pomagat :whistle:

ah ne rajš ne, pejmo raj na ride pogledat ka vajvarce delajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf težka bo, benča lih nimam 130kg, tko da 130kg vs 60kg, bemu težka bo, je lih še enkat teži od mene, edin če prideš pomagat :whistle:

jap, a si predstavljaš, da so sam moja jajca težja od tvojih možganov? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, a si predstavljaš, da so sam moja jajca težja od tvojih možganov? :whistle:

zanimivo a nimaš ti sam gimnazije narjene, ker si baje prepametn za na faks, očitno ti je usa pamet ušla u jajca, jao jao pa da bi saj kej fukou pol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj enkrat morm res prit pogledat na te ride... sicer z avtom ampak mam kasko, tko, da ni panike. Vsaj kr se vajverc tiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teme ni treba glih zaklepat, dost bi bilo, če bi se pazilo na nivo objav. Podjebavanje res ne spada sem. Naj gresta k Jerryju Springerju oziroma h Katarini, al pa na TV SOS. Samo tu ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo a nimaš ti sam gimnazije narjene, ker si baje prepametn za na faks, očitno ti je usa pamet ušla u jajca, jao jao pa da bi saj kej fukou pol

sploh nisem prepametn za na faks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zadnje čas se res o vsem drugem meni tule kot o ridah... :rolleyes:

Dejte že mir enkrat preden se tema zaklene... :unsure:

sej je ena anketa: oceni delo moderatorjev..

mislim da bi lahko par opozoril potalal zlo hitr..pa koga izključit za kak mesec..

no ja..očitno bo še vedno samo "nabijanje"

drgač me pa ta tedn ne bo nč gor..edin v četrtek nazaj grede se mal ustavmo najbrž..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj enkrat morm res prit pogledat na te ride... sicer z avtom ampak mam kasko, tko, da ni panike. Vsaj kr se vajverc tiče.

ej vajvarce so nevarna reč, dexu so špegu odbile, ti rečm ni heca res ga ni :unsure:

Sam zadnje čas se res o vsem drugem meni tule kot o ridah... :rolleyes:

Dejte že mir enkrat preden se tema zaklene... :unsure:

am ja sj zj smo na seks preklopl :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ja sj zj smo na seks preklopl :winkiss:

Popravek: zdaj ste na to kdo je hotu pa ni in to se le v grobem kvalificira kot seks. Pa jebanje u glavo tudi ni seks v "pravem" pomenu besede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek: zdaj ste na to kdo je hotu pa ni in to se le v grobem kvalificira kot seks.

To je pogovor med biseksualci. :whistle:

Bi, pa ne morejo.press

Pa jebanje u glavo tudi ni seks v "pravem" pomenu besede.

Očitno niso pravilno razumeli pomena izraza "oralni seks"...

je sicer povezano z usti in glavo, ampak čisto drugače, kot to počnete tukaj... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek: zdaj ste na to kdo je hotu pa ni in to se le v grobem kvalificira kot seks. Pa jebanje u glavo tudi ni seks v "pravem" pomenu besede.

ene temu rečejo blowjob :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej vajvarce so nevarna reč, dexu so špegu odbile, ti rečm ni heca res ga ni :unsure:

am ja sj zj smo na seks preklopl :winkiss:

če seksaš tko ko kolenčkaš poj je bl kurc...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če seksaš tko ko kolenčkaš poj je bl kurc...........

Najbolje da jo daš na kolena in sprobaš, kako seksa... Boš lahko podal mnenje iz prve roke! :whistle:

Jo lahko navadiš kolenčkat in seksat v enem šusu, če misliš, da si dovolj kompetenten. :naughty:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna, ga dosti folka :grim

dej cifro, al pa nej me tuki klikne

lp Dildo

Najbolje da jo daš na kolena in sprobaš, kako seksa... Boš lahko podal mnenje iz prve roke! :whistle:

Jo lahko navadiš kolenčkat in seksat v enem šusu, če misliš, da si dovolj kompetenten. :naughty:

hmmmm, ovaj,............,hvala al nebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!