Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

eh ne da se mi več itak je naš brumči mau prepametn za ns, tko da, jz mam dost informacij, da vem, da se mi lahko smilš

o ti bu bu revček naš mali zavaljen, pejd mau h Alli pojokcat, Nagaya te itak ne mara več

Tanjška over & out

PS: brumči zj se pa razpiši - pa pazi da ti čoroskop ne pade na tipkovnco od ihte :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. A bi se zdaj lahko počas red naredu tle?

Može i to....da bom skladen s temo.....Danes me na ride ne bo, jutri tudi ne, še manj v četrtek....mogoče pridem za vikend :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa vratari? V kaki veliki firmi? Bog si ga vedi, če tajnice še kej dobijo, al Tanjula vse obdela :whistle:

pri NK Pohorje (JOKE) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bl njej vrjamem k pa tep

ti mas tuki že od skos status nabijača

Ne gre za "verjet ali ne verjet", gre za baba čula baba rekla sistem, ki marsikaj izmaliči/spremeni/doda/odvzame.

Dober tek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bl njej vrjamem k pa tep

ti mas tuki že od skos status nabijača

Nima veze kdo nabija. Za take stvari zmeri rabš dva in če noben od njiju noče nehat, pride do tega. Od brum bruma sem pričakoval mal več zrelosti, pa sem se bil očitno precenil. Za Tanjuško pa še ne vem, zakaj se sploh tolk pizdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: tole partijo šaha za zdajle zaključujem, čas je za sestanek s šefetom.

sayonara

Nima veze kdo nabija. Za take stvari zmeri rabš dva in če noben od njiju noče nehat, pride do tega. Od brum bruma sem pričakoval mal več zrelosti, pa sem se bil očitno precenil. Za Tanjuško pa še ne vem, zakaj se sploh tolk pizdi.

Z otroci je običajno treba mal po otroško :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOVOLJ SRANJA PO TEJ TEMI!!!

Pejte v temo o "samskih motosvetovcih" nabijat o tem, kdo bi pa ne more in kdo je s kom hotel, pa ga/jo ni maral, itd. Tukaj je tema namenjena samo in izključno karizmi in parjenju (wajwer'c in ostalih sesalcev - predvsem pa potencialnih sesalk)!

Polej pa odprita temo za "osebne obračune"... Tuki je plac za "kolenčkanje" (v vseh pomenih te besede), za ride in za moraliziranje na to temo... Pa za (čimbolj nabrekle) čevapčiče v (topli in sočni) lepinji, pa za dekcanje, valjanje po travci, nabiranje jagod, gob, itd. :whistle:
Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš vsaj zarad grmenja občutek da si na motozboru...

hehe skor da res

Hm, ob 5:36 ....... Sanda ne more spat????

Jaz pa nisem nič slišu...sej zdej je pa itak že sonček tko da popoldne bo že toplo :worship: :worship:

uf še bi spala pa je mogla na šiht katerega je pred slabo uro končala :whistle:

dan je bil dolg, očitno nisva bila ob istem času gor :hmm:

So mikice iz Rid že potalane :krneki: al so kakšni ostanki ostal :whistle:

ne skrbi ti jih šparam

EVO ČE VAS ZANIMA KAKO SE JE POLICIJA LOTILA ZADEVE:

Spoštovana gospa Žagar, kdaj in kje se lahko dobiva na kakšnem pogovoru ob pijači?

Lep pozdrav,

Leon

Spoštovani gospod Leon Policija, z veseljem sprejmem povabilo na pijačo, samo če vi plačate, ker sem pač z gorenjske. Povejte kdaj in kje, pa se narišem oz. pripeljem.

BTW kot Policija bi pa lahko bolje vedeli kako se pišem

Eh;

Žagar, Žerjav, Žalek, Žugman,...

Preveč dela. Preveč delam.

Ljubljanski grad, v nedeljo ob 16. uri. Pa ne prit z motorjem gor, ker bo takoj položnica.

Lep pozdrav,

Leon

NO TAKO URADNO ZGLEDA NJEGOVO SPORČILO - IN JOK RES JE TEŽKO ZVEDT KAKO SE PIŠEM HEHEHE

Kaj pol nate ta vikend ne računamo??

drugače pa tud jz sem dobila to povabilo

in na moje uprašanje s kakšnim namenom naj bi se dobili ni nobenga odgovora,tko da je to kr neki,nej ti da gsm cifro al pa se zmenta po telefonu,ker itak sumim da je to živ nateg

u fak, kaj ne poveš - mene je tudi povabil na informativni razgovor :wacko:

No, bom vseeno šel pogledat, kaj mam pa za zgubit. RAzn, če grem vseeno raje v Maribor na bicikl downhill in k Furyju in XR800 na drink ...

mogoče pa je fora in je hotel tebe in Tanjuško skup spravit na kakšno romantično kosilo :naughty:

SAM STE PA ČIST ZGLAJZAL NE RAZUMEM VAS ZAKAJ SE ŽALITE IN ZMERJATE,to smo počeli v otroških letih,tko da sm prov razočarana in jezna nad vami.

A danes pride kdo gor???Jaz sicer ne vem če mi bo ratalo mamo neko roštiljado doma,če pa bi slučajno kdo rad prišel po majčko me lahko zvrcne in pride iskat na Rakek sej je čist bliz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem!

(Tanjuška pa ne :P )

A nimaš ti sestanka s šefom? A je to tvoj imaginarni prijatelj? Vidim, da uživaš v tem, da imaš zadnjo besedo, sploh če obstaja možnost, da bo kakšna bejba brala za tabo in v svoji zmedeni dušici ugotovila, da si kul. Daj prosim nehaj če misliš nehat, sicer pa ne piši sayonara in se sklicuj na šefa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa je fora in je hotel tebe in Tanjuško skup spravit na kakšno romantično kosilo :naughty:

SAM STE PA ČIST ZGLAJZAL NE RAZUMEM VAS ZAKAJ SE ŽALITE IN ZMERJATE,to smo počeli v otroških letih,tko da sm prov razočarana in jezna nad vami.

A danes pride kdo gor???Jaz sicer ne vem če mi bo ratalo mamo neko roštiljado doma,če pa bi slučajno kdo rad prišel po majčko me lahko zvrcne in pride iskat na Rakek sej je čist bliz.

Mah, Tanjuško bi že jst sam povabu na hadžijski čevap .... :P

A nimaš ti sestanka s šefom? A je to tvoj imaginarni prijatelj? Vidim, da uživaš v tem, da imaš zadnjo besedo, sploh če obstaja možnost, da bo kakšna bejba brala za tabo in v svoji zmedeni dušici ugotovila, da si kul. Daj prosim nehaj če misliš nehat, sicer pa ne piši sayonara in se sklicuj na šefa.

ob 15.00. Pisarno ma pa zravn moje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne skrbi ti jih šparam

Maus in mausika te lavata :winkiss: .. fulareeeeeeee... kantareeeeeeeeee :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo splošne izobrazbe: danes je 11.-i september, dan ko ej ameriška vlada dala uprizoriti teroristični napad na "dvojčka", z namenom dokopati se do iraške nafte in tako usmrtiti večje število lastnega prebivalstva (genocid proti lastnemu prebivalstvu v imenu višjih ciljev).

Ob spominu na ta strašni dogodek se z minuto molka poklonimo vsem žrtvam tega nesmiselnega dejanja... :headbang:

Čez weekend lahko naredimo piknik na ridah in uprizorimo panoramsko vožnjo v spomin na vse žrtve idiotizma!

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo splošne izobrazbe: danes je 11.-i september, dan ko so ameriški obveščevalci dali uprizoriti teroristični napad na dvojčka, z namenom dokopati se do iraške nafte in tako usmrtiti večje število lastnega prebivalstva.

Ob spominu na ta strašni dogodek se z minuto molka poklonimo vsem žrtvam tega nesmiselnega dejanja... :headbang:

A zdaj k sta Tanjuška pa Brum brum šla, boš pa ti provociral? :naughty: Obveščevalci niso uprizorili tega napada ,preprečili ga niso, kljub temu, da so vedeli zanj. To je razlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam d se nau zdj začel govort o temu "napadu" pa kdo je kriv, pa kdo ma nafto... itd. itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam d se nau zdj začel govort o temu "napadu" pa kdo je kriv, pa kdo ma nafto... itd. itd.

NE V TEJ TEMI!!! :naughty:

Samo malo splošne izobrazbe za ridaše. Debata zaključena!

Ostaja pa odprta debata glede piknika. Vabljeni k debati!

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE V TEJ TEMI!!! :naughty:

Samo malo splošne izobrazbe za ridaše. Debata zaključena!

Ostaja pa odprta debata glede piknika. Vabljeni k debati!

Kakšen piknik? Čist ta prav, na Ridah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE V TEJ TEMI!!! :naughty:

Samo malo splošne izobrazbe za ridaše. Debata zaključena!

Ostaja pa odprta debata glede piknika. Vabljeni k debati!

A spet piknik ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!