Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Jst sm mel ucas veze na r94.. morem prevert če še tam dela  :OK:

Se bomo z lokalci prek radia94 dajal  :slap:

Veze...? Ki jih poznam, ne? :P

Kaj dela internet... :krneki: Držim pesti!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo danes kdo od MSjevcev okoli 16-17h na ridah? Al bo spet VIVA Italia gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- med LJ in PO na stari cesti

- bitumenske zalivke prevladujejo

- radarjev kot gob po dezju

- gledalci spodbujajo "rejserje"

- razno

v nove podvige,raja.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:

Veš, so ljudje k pridejo tja dokazovat "kako so oni džeki", ker norijo po tistih ovinkih... in so ljudje, ki pridejo vozit tja, ker jim enostavno paše malo več adrenalina in "divjajo previdno" - ne divjajo... Ker živim zelo blizu in sem tudi dostikrat že bla na ridah, lahko povem, da še nikoli nism vidla, da so gledalci spodbujali "rejserje"... :grrr Sej ljudje nismo na nič prisiljeni, vsak k je šel tja opraskat svoj motor in kombinezon, ali le divjat, se je sam odloču da bo divjal... to, da pa misli, da "mora" divjat, ker ga gledajo ljudje (ki mu nic nocejo in od njega nic ne zahtevajo), je pa kar se mene tiče, vprašanje njegovega ega in samo njegovega in gledalci pr tem nič nimajo...

Še več... Bla sm fulkrat tam in ride, kot jih mam jst v glavi, so v prvi vrsti zato, da se ljudje (motoristi predvsem), tam dobijo, si povejo par lepih, zanimivih, grdih, whatsoever dogodkov ali stvari, posmejijo... Sanda ponavadi prnese kej za jest :P Pa kdo drug tud... :D Očitno se vnaprej prpravlja lubenica party... :naughty: In to je to!! Druženje, spoznavanje, smeh... In tudi pozitivnih komentarjev nism še slišala na une norce k izzivajo in si višajo ego z divjanjem tam ker pač nekdo stoji ob robu in gleda.. niti ne spodbujanje koga. "Dej pejdi, dej pejdi, pa ful gas dej!!"...

To je krneki vse skupi.. vsak sam se odloča kaj in kako in zadeve so malo drugačne kot si vas jih večina predstavlja... pridte malo večkrat na ride, pa pol povejte.. ne postavljat stereotipov zarad par ljudi k se najdejo tam gor in brezglavo divjajo <_<

lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, so ljudje k pridejo tja dokazovat "kako so oni džeki", ker norijo po tistih ovinkih... in so ljudje, ki pridejo vozit tja, ker jim enostavno paše malo več adrenalina in "divjajo previdno" - ne divjajo... Ker živim zelo blizu in sem tudi dostikrat že bla na ridah, lahko povem, da še nikoli nism vidla, da so gledalci spodbujali "rejserje"...  :grrr Sej ljudje nismo na nič prisiljeni, vsak k je šel tja opraskat svoj motor in kombinezon, ali le divjat, se je sam odloču da bo divjal... to, da pa misli, da "mora" divjat, ker ga gledajo ljudje (ki mu nic nocejo in od njega nic ne zahtevajo), je pa kar se mene tiče, vprašanje njegovega ega in samo njegovega in gledalci pr tem nič nimajo...

Še več... Bla sm fulkrat tam in ride, kot jih mam jst v glavi, so v prvi vrsti zato, da se ljudje (motoristi predvsem), tam dobijo, si povejo par lepih, zanimivih, grdih, whatsoever dogodkov ali stvari, posmejijo... Sanda ponavadi prnese kej za jest :P Pa kdo drug tud... :D Očitno se vnaprej prpravlja lubenica party...  :naughty: In to je to!! Druženje, spoznavanje, smeh... In tudi pozitivnih komentarjev nism še slišala na une norce k izzivajo in si višajo ego z divjanjem tam ker pač nekdo stoji ob robu in gleda.. niti ne spodbujanje koga. "Dej pejdi, dej pejdi, pa ful gas dej!!"...

To je krneki vse skupi.. vsak sam se odloča kaj in kako in zadeve so malo drugačne kot si vas jih večina predstavlja... pridte malo večkrat na ride, pa pol povejte.. ne postavljat stereotipov zarad par ljudi k se najdejo tam gor in brezglavo divjajo <_<

lp ;)

Ja.. in to, da so gori motoristi z neregistriranimi motorji, kot se je lahko prebralo v časopisu in slišalo na radiu je zavajanje javnosti in obrekovanje.. :SS Še nism vidu na ridah motorja brez tablic, pa tudi če bi kakšen bil sigurno nebi bil deležen odobravnja ostalih.. kvečjemu nasprotno :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da ni, pa me vseeno zanima, ja jest ju3 prpelem motorko NSR,  pa bom valda šeu čez ride, ampak počaaaaas, prvič se bom vozu z njo :wub: , ampak niti prbližno zadnjič, upam no :hmm:

Prpeleš dons pokazat stroj kej? 17-18 nekje? Da mal :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.. in to, da so gori motoristi z neregistriranimi motorji, kot se je lahko prebralo v časopisu in slišalo na radiu je zavajanje javnosti in obrekovanje..  :SS Še nism vidu na ridah motorja brez tablic, pa tudi če bi kakšen bil sigurno nebi bil deležen odobravnja ostalih.. kvečjemu nasprotno  :glare:

ja pa ja de ... Kačje ride - motoristični vzgojnoizobraževalni center :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ja de ...  Kačje ride - motoristični vzgojnoizobraževalni center :)

Sym.. lahko prideš štet motorje brez tablic na ride.. komot. Amapak ti blo zlo dolgčas, če boš samo zato pršu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ja de ...  Kačje ride - motoristični vzgojnoizobraževalni center :)

kaj pa ti veš..... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym.. lahko prideš štet motorje brez tablic na ride.. komot. Amapak ti blo zlo dolgčas, če boš samo zato pršu  :grim

Tip, ki se je zložil prejšnjo nedeljo - motor je bil brez tablice (čeprav registriran), vozil je pa za publiko :BUA: - tako kot je DEVILISH napisala! By the way - v nedelo sem prvič tam počakal, pa sem v prvih 10 minutah videl vse, kar ti zanikaš! Dons bom pa v drugo, pa upam, da ne bom videl spet kašne pizdarije!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons bom pa v drugo, pa upam, da ne bom videl spet kašne pizdarije!

Dans smo meli vsi tablice, kolikor sm jst vidu.. ploskanja tut ni blo.. torej? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prihajam v miru...

...pa jez res ne vem kaj tolk težite s temi ridami in se branite ... saj nihče ne obtožuje prav vas da tam dirkate in počnete pizdarie, vi pa tudi ne morete zanikati da tam tega nihče ne počne (ker poleg vas MS-jevcev ki se tam zbirate se še mali miljon motoristov tam vozi in ustavlja), dejstvo je da so ride del ceste ki omogoča ornk polaganje in dejstvo je da se nekateri tam izživljajo, in raje kot da vaščanom nosite lubenice itd. dajte vedet motoristom ki mečejo slabo luč na vse nas da so bedni in in da jih prezirate ...

... peace out .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans smo meli vsi tablice, kolikor sm jst vidu.. ploskanja tut ni blo.. torej?  .)

ne, nč aplavza :grrr tablce pa mamo pršraufane :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, nč aplavza :grrr tablce pa mamo pršraufane :lol:

Predvidevam, da ma spet gizmo krizo identitete :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da ma spet gizmo krizo identitete  :P

ja, matr ludu. bom mogu admine prašat če upajo blokirat na enga uporabnika z enga računalnika :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans smo meli vsi tablice, kolikor sm jst vidu.. ploskanja tut ni blo.. torej?  .)

Bil sem tudi jaz - očitno je bila prejšnja nedelja izjemna! Motorji pa lepo predejo po ridah :OK:

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tudi, sam sm bil vč ksn, je pa šeu en motoscvetovc mimo-zelena športiva, pa bel in rdeč kombinezon-se mi zdi vsaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se včeraj popoldne peljal čez ride, na vrhu za ovinki sta stala dva zdolgočasena letečmana, spodaj je pa en tip veselo nabijal ovinke gor in dol.

Kaj sem si pa pri tem mislu ko se je trikrat tip peljal mimo mene (dvakrat dol in enkrat gor) pa rajš ne bom komentiral, ker v tej debati še nisem zasledil konstruktivnih zaključkov. (razen da manjka ena metla :slap: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP! Sem se menil s kolegom (V. B.) pa je rekel, da sploh ni panike, nasprotno prov vesel je da je lohk videl svoj padec! ni si mislil, da ga bo kdo snemal!! Naslednji komentar je moj - UPAM, DA SE BO TUDI KAJ NAUČIL!!!!

LP! Bogdan

To je odgovor na vprašanje, ki sem ga po PM poslal prijatelju ponesrečenca ali objaviti posnetek nesreče ali ne! Posneta na Ridah prejšnjo Nedeljo! Nisem hotel smetit v temi Nesreče 2005, ker so jo prav lepo očistili vseh komentarjev. Upam, da bo še kdo, ki bo slučajno snemal podobne dogodke ravnal enako in objavil posnetek (seveda z neko mero občutka)! Ljudje (motoristi) se lahko naučimo največ, če vidimo napake drugih - na mene to vpliva v pozitivni smeri, upam pa da bo tudi večina delila isto mnenje z menoj ali pa tudi ne. Pač to je stvar dojemanja vsakega posameznika!

Upam, da bodo administratorji in moderatorji foruma zadovoljni s posredovanimi informacijami!

Vesel sem, da smo spravili posnetek na net - prvi primer posnete nesreče! Velik folka sploh ne ve kako to zgleda in kako lahko boleče so posledice!

Lep pozdrav od Dr = (Draksler) M - FJR!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bodo administratorji in moderatorji foruma zadovoljni s posredovanimi informacijami!

Lepo si povedal. Ti kar objavi, da se ostali kaj naučijo in da bo mogoče kakšnega "rejserja" odvrnilo od pretiravanja... kar ne pomeni, da se bod(m)o vozili kot turni, ampak samo to, da ni potrebno iti "na polno", da se uživa po ovinkih... Se da ovinek položiti tudi z manjšo hitrostjo, samo tehnika mora biti prava... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- prvi primer posnete nesreče! !

posnetkov je ogromno, kaki prvi...sam ni nekih želja po lepljenu takih zadev, ki so osebnega značaja na forume...

Upam, da bo še kdo, ki bo slučajno snemal podobne dogodke ravnal enako in objavil posnetek (seveda z neko mero občutka)!

edino kar je pomembno pri objavi tovrstnih posnetkov je dovoljenje vseh, ki na posnetkih nastopajo.....ne bomo zdej nekih univerzalnih pravil delali na podlagi mnenja enega ponesrečenca in njegovega videa.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!