Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

pr ns je pa full od veselice ostal se pa mormo pospravlat počas :naughty:

počas... :D zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi kr pridte, sam če niste nekateri od telih

no una punca na tazadni sliki kamot lohk pride bo moški del ridašeu fejst zadovoljen - brihta ti pa rajš bod tam kjer že pač boš

:winkiss:

irenčica moja, jz pridem vajvarce pozdraut, tko da računej name

Kaj si kupila uno ničvredno zemljo ob cesti :hmm:

Drugače pa lepo, da si tok obremenjena z mano pa Simonom. Se ti da. O simonu si že veliko zvedla. O meni, boš preko svojih špijunov, težko dobila kake informacije, tko da vpraši kar te zanima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no.. nč nevem o čem govoriš :whistle:

drgač pa js šlavfa ne vlečem več :D sploh :D hah

otroc, pejte na chat al pa u hormonca al pa na msn, tele neumnosti načeloma skor nikogar ne zanimajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je pa celo Osa končno prišel na ride,baje

mene pa ni blo :headbang:

velik si upa, pa tok je traumirou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi kr pridte, sam če niste nekateri od telih

http://www.motosvet.com/album/images/2006/...cidinnd_043.JPG

http://www.motosvet.com/album/images/2006/...cidinnd_098.JPG

http://www.motosvet.com/album/images/2006/mnz2006_168.jpg

no una punca na tazadni sliki kamot lohk pride bo moški del ridašeu fejst zadovoljen - brihta ti pa rajš bod tam kjer že pač boš

:winkiss:

irenčica moja, jz pridem vajvarce pozdraut, tko da računej name

vratarka, da nisi mogoče prekoračila svojih pooblastil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja fantje gasilska je težka :whistle:

Jap... Gasit je treba... Če ne drugega pa žejo! :whistle:

če predaleč gori, pa bližje zakur'jo.press

By the way... l. 1999/2000 sem vas "vodil" iz nadzornega centra (112) in moram priznat da ste zelo odzivni (vsaj bili takrat). :worship:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi kr pridte, sam če niste nekateri od telih

...

...

...

no una punca na tazadni sliki kamot lohk pride bo moški del ridašeu fejst zadovoljen - brihta ti pa rajš bod tam kjer že pač boš

:winkiss:

...

GLEDE NA TO DA VEČINO DRUŽABNIH AKTIVNOSTI NA RIDAH VODIMO PROSTOVOLJNI LOKALNI AKTIVISTI, PROSIM DA SE V BODOČE VZDRŽIŠ TAKIH IZJAV. NA PIKNIKU SO DOBRODOŠLI VSI MOTORISTI, KI SE RADI DRUŽIJO Z OSTALIMI KOLEGI. CILJ TAKIH DRUŽENJ JE SKLEPANJE NOVIH PRIJATELJSTEV IN IZMENJAVA DRAGOCENIH IZKUŠENJ!!!

PRISRČNO VABLJENI IN DOBRODOŠLI STE TOREJ VSI MOTORISTI PO SRCU (TUDI ABSTINENTI)!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:Kdaj bo pol gumi-akcija?

Bo mama (šefica) povedala... po moje v soboto zvečer... je najbolj primeren čas za gumi akcije. Saj veš, takrat je največ zasebnosti na voljo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo mama (šefica) povedala... po moje v soboto zvečer... je najbolj primeren čas za gumi akcije. Saj veš, takrat je največ zasebnosti na voljo... :whistle:

Men je ql sobota zvečer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GLEDE NA TO DA VEČINO DRUŽABNIH AKTIVNOSTI NA RIDAH VODIMO PROSTOVOLJNI LOKALNI AKTIVISTI, PROSIM DA SE V BODOČE VZDRŽIŠ TAKIH IZJAV. NA PIKNIKU SO DOBRODOŠLI VSI MOTORISTI, KI SE RADI DRUŽIJO Z OSTALIMI KOLEGI. CILJ TAKIH DRUŽENJ JE SKLEPANJE NOVIH PRIJATELJSTEV IN IZMENJAVA DRAGOCENIH IZKUŠENJ!!!

PRISRČNO VABLJENI IN DOBRODOŠLI STE TOREJ VSI MOTORISTI PO SRCU (TUDI ABSTINENTI)!!!

Kaki aktivisti zaboga?!? Kaj si ti z tega, če ma kdo moped naredil... :closedeyes: Kaj sploh pomeni fraza, ki jo tako pogosto uporabljaš? Motoristični lokalni aktivist? Ka morš delat da si to? :blink: (hodit v lokale, met motor pa dvigovat bremena s šanka? :P ?

In na slikah niso vsi motoristi, le Brum Brum in škatla sta. Torej ni Tanjuška nič narobe nardila s slikcami ko je pripopala "nepiknikvabljence", če misli so-vodit na ridah kako aktivnost- ali pa tudi ti selektiraš ampak samo po oviknih medtem, ko je ona direktna... :hmm:

No, škatla na slikci je neopredeljena ker ne vem če ma moped... :glare: ;)

Lp. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri milem bogu ne razumem, kaj hočeš povedati... :hmm: Naj ti zgolj poskusim razložiti to kar sem razumel... Torej. V okolici rid nekateri živimo. Jebiga, tako nam je pač dano. In nekateri, ki tukaj živimo, smo motoristi. Tako smo si izbrali. In nekateri motoristi (tudi ti, ki ne živijo tukaj) se zbiramo tudi na ridah. In nekateri motoristi, ki smo "lokalci" na ridah naredimo kak event. Včasih je to piknik, včasih je to čistilna akcija, včasih kak dopis cestnemu podjetju, včasih obisk poškodovanega kolega, včasih pa kak navdušenec celo organizira obisk dirkališča, ipd.

In ker te "evente" organiziramo vedno eni in isti lokalci, nas jaz poimenujem "lokalni aktivisti"... Se strinjam, da bi se dalo nači kak drug izraz, ma načeloma ta zadostuje.

Ostalega pa v bistu ne razumem, kaj hočeš povedati... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri milem bogu ne razumem, kaj hočeš povedati... :hmm: Naj ti zgolj poskusim razložiti to kar sem razumel... Torej. V okolici rid nekateri živimo. Jebiga, tako nam je pač dano. In nekateri, ki tukaj živimo, smo motoristi. Tako smo si izbrali. In nekateri motoristi (tudi ti, ki ne živijo tukaj) se zbiramo tudi na ridah. In nekateri motoristi, ki smo "lokalci" na ridah naredimo kak event. Včasih je to piknik, včasih je to čistilna akcija, včasih kak dopis cestnemu podjetju, včasih obisk poškodovanega kolega, včasih pa kak navdušenec celo organizira obisk dirkališča, ipd.

In ker te "evente" organiziramo vedno eni in isti lokalci, nas jaz poimenujem "lokalni aktivisti"... Se strinjam, da bi se dalo nači kak drug izraz, ma načeloma ta zadostuje.

Ostalega pa v bistu ne razumem, kaj hočeš povedati... :eek:

Daj Piki, razmisli malo kaj jo je pičilo???? Saj ni tak težko.....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otroc, pejte na chat al pa u hormonca al pa na msn, tele neumnosti načeloma skor nikogar ne zanimajo ...

potem pa ne brt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki aktivisti zaboga?!? Kaj si ti z tega, če ma kdo moped naredil... :closedeyes: Kaj sploh pomeni fraza, ki jo tako pogosto uporabljaš? Motoristični lokalni aktivist? Ka morš delat da si to? :blink: (hodit v lokale, met motor pa dvigovat bremena s šanka? :P ?

In na slikah niso vsi motoristi, le Brum Brum in škatla sta. Torej ni Tanjuška nič narobe nardila s slikcami ko je pripopala "nepiknikvabljence", če misli so-vodit na ridah kako aktivnost- ali pa tudi ti selektiraš ampak samo po oviknih medtem, ko je ona direktna... :hmm:

No, škatla na slikci je neopredeljena ker ne vem če ma moped... :glare: ;)

Lp. :yes:

Nič takega ni povedal....samo to, da so vsi dobrodošli (mogoče tudi jaz, samo se bom tokrat opravičil, ker bom imel tokratni postanek na Ridah jutri nekje v dopoldanskem času, dvakrat v enem tednu pa ne znese... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj Piki, razmisli malo kaj jo je pičilo???? Saj ni tak težko.....

Verjetno jo je zmotilo to, da sem uporabil samo moški spol... :hmm: Se opravičujem vsem predstavnicam ženskega spola. Poleg VSEH ZAINTERESIRANIH MOTORISTOV ste dobrodošle tudi VSE MOTORISTKE! Tiste, ki so to po srcu, pa tenutno abstinirajo (ali pa večino časa preživijo na zadnjem sedežu) pa sem že prej povabil. ;)

Se iskreno opravičujem za napaČo! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo mama (šefica) povedala... po moje v soboto zvečer... je najbolj primeren čas za gumi akcije. Saj veš, takrat je največ zasebnosti na voljo... :whistle:

Kaka gumi akcija to?? Ta teden vam lih ne sledim najbolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In na slikah niso vsi motoristi, le Brum Brum in škatla sta. Torej ni Tanjuška nič narobe nardila s slikcami ko je pripopala "nepiknikvabljence", če misli so-vodit na ridah kako aktivnost- ali pa tudi ti selektiraš ampak samo po oviknih medtem, ko je ona direktna... :hmm:

No, škatla na slikci je neopredeljena ker ne vem če ma moped... :glare: ;)

Tanjuško si za klobuk zatakni. Škatla ima moped. Nima pa šarma, kot ga premoreš le ti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj Piki, razmisli malo kaj jo je pičilo???? Saj ni tak težko.....

Jaz vem, pa ne povem :) Ker je zadeva osebne in zasebne narave. Tanjuška sploh ne ve, s čim je drezala....

potem pa ne brt.

SAj ne berem, pa mi še zmer špricajo vaši mozolji iz zaslona ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič takega ni povedal....samo to, da so vsi dobrodošli (mogoče tudi jaz, samo se bom tokrat opravičil, ker bom imel tokratni postanek na Ridah jutri nekje v dopoldanskem času, dvakrat v enem tednu pa ne znese... :closedeyes:

Se ustavljaš kaj v ljubljani ali okolici, si za kokto ali laško?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem, pa ne povem :) Ker je zadeva osebne in zasebne narave. Tanjuška sploh ne ve, s čim je drezala....

SAj ne berem, pa mi še zmer špricajo vaši mozolji iz zaslona ...

Tud jaz vem.....pa ne povem (de ne boš samo ti vse vedel)...... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!