Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

a zato moj ne stoji pokonc k je prazn :lol1: ... za uno slikco te bom pa našešku :naughty:

jap, treba kej nnafilat... am slikca... sj sta lepa gor :naughty:

:whistle: :worship: :whistle:

ps. pridš na piknik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ustavljaš kaj v ljubljani ali okolici, si za kokto ali laško?

Se (občasno) in sem zmeraj za šilce konstruktivnega pogovora na temo lepega vremena (o motorizmu se nea menim)..... :whistle: No ja, lahko je tudi kola al pa union (mi nea paše laško-glava boli ....) :naughty:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okverno že 15 folka za piknik... prijave se še poberajo, ala ritke akcija... sončk bo, d nebi kso po kompu šaru, treba motoritke mal sprehodit :naughty: pa žakle mal nafilat... s čevapi sevede :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ustavljaš kaj v ljubljani ali okolici, si za kokto ali laško?

Se (občasno) in sem zmeraj za šilce konstruktivnega pogovora na temo lepega vremena (o motorizmu se nea menim)..... :whistle: No ja, lahko je tudi kola al pa union (mi nea paše laško-glava boli ....) :naughty:

Hej, eMotorista, prideta za vikend? :naughty: :krneki:

Toliko da vem, če dam "svinjo" v pečico... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, eMotorista, prideta za vikend? :naughty: :krneki:

Toliko da vem, če dam "svinjo" v pečico... :alien1:

Kaj bomo downhill s terase gladali, pujs se bo pa obračo? Če je scenarij vsaj približno podben temu, mi ni noben problem prit, pa še Uniona zraven privlečem.....Mama ti je eMotorist....... :beer2: :beer2:p.s. pa ne svinjo......svijo se reče.....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bomo downhill s terase gladali, pujs se bo pa obračo? Če je scenarij vsaj približno podben temu, mi ni noben problem prit, pa še Uniona zraven privlečem.....Mama ti je eMotorist....... :beer2: :beer2:p.s. pa ne svinjo......svijo se reče.....

Eh, mama še avtomobilist ni, kaj šele motorist, SPLOH pa ni nič na eXY. :P :D

Kralja živali, torej. Deal. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri dan bi to moral bit - sobota al nedelja?

Jaz bi načeloma zlo rad prišo :)

V soboto je 4X (4 cross) in olimpijski kros (+miss pecikl & Elvis Jackson), v nedeljo pa downhill...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmmm... A vi to o obračanju kralja živali na ridah... Sem takoj za! :worship:

V bistvu ja (je ogromno rid tudi tukaj), drugače ne. ;) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.npr. tiste pri Donkeju so meni full všeč.....samo malo kratke so......Nič je treba pa pol na Cukeršpic ride prešaltat, da se te malo peleš...... :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ja (je ogromno rid tudi tukaj), drugače ne. ;) :krneki:

Da vam pomagam... Pecikel tema je med drugim tukaj. Če pa bi obrnili kralja živali na "kačjih ridah" v Kačji vasi pri Planini pri Postojni, potem vas pa pospremim z avtom in kralja po kraljevsko dostavim na lokacijo, da boste vi lahk' s pecikli zrav'n prišli. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam pomagam... Pecikel tema je med drugim tukaj. Če pa bi obrnili kralja živali na "kačjih ridah" v Kačji vasi pri Planini pri Postojni, potem vas pa pospremim z avtom in kralja po kraljevsko dostavim na lokacijo, da boste vi lahk' s pecikli zrav'n prišli. :naughty:

Ja, nič te pa bom moro še enkrat se pripelat na tote Rajde še s peciklom....mater ni druge......Pa te še kinga za uho vsekat..... :evilgrin: :whistle:

Lahko pa greš tudi sem:

Stelvio.jpg

ali pa sem:

http://spot.colorado.edu/~mccartj/curvy_road_2.jpg

One na Cukeršpic men bolj ležijo......na totih ja zdehneš...... :unsure: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam pomagam... Pecikel tema je med drugim tukaj. Če pa bi obrnili kralja živali na "kačjih ridah" v Kačji vasi pri Planini pri Postojni, potem vas pa pospremim z avtom in kralja po kraljevsko dostavim na lokacijo, da boste vi lahk' s pecikli zrav'n prišli. :naughty:

Že že; samo mi se pogovarjamo o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že že; samo mi se pogovarjamo o tem.

No, potem se menite tam. Pa pustite naše uboge kačje ride pri miru. Že tako rabimo eno ornk čistilno akcijo. :whistle:

Je pa "downhill" z Vojskega menda kar zanimiv. ;) Čeprav nisem probal. Imam raje "treking" furce (npr. LKT je tudi tukaj). Ste pa seveda vabljeni na nedeljski popoldanski piknik, pa lahko kako rečemo v živo tudi na to temo. ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno jo je zmotilo to, da sem uporabil samo moški spol... :hmm: Se opravičujem vsem predstavnicam ženskega spola. Poleg VSEH ZAINTERESIRANIH MOTORISTOV ste dobrodošle tudi VSE MOTORISTKE! Tiste, ki so to po srcu, pa tenutno abstinirajo (ali pa večino časa preživijo na zadnjem sedežu) pa sem že prej povabil. ;)

Se iskreno opravičujem za napaČo! :slap:

Mene ni sploh nič zmotilo. Samo predvidljiv odziv sem čakala, seveda pa je najlažje napisat: kaj zaboga je hotel kdo z napisanim povedat. :naughty: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri milem bogu ne razumem, kaj hočeš povedati... :hmm: Naj ti zgolj poskusim razložiti to kar sem razumel... Torej. V okolici rid nekateri živimo. Jebiga, tako nam je pač dano. bla bla bla...

In ker te "evente" organiziramo vedno eni in isti lokalci, nas jaz poimenujem "lokalni aktivisti"... Se strinjam, da bi se dalo nači kak drug izraz, ma načeloma ta zadostuje.

Ostalega pa v bistu ne razumem, kaj hočeš povedati... :eek: - possible??? :eek:

Tvoj poskus prikazovanja sogovornika kot retardiranca ni zanimiv. Ali moram napisati retardiranke, da te ne bo zmotilo? :rolleyes:

A moraš res skos tako zakomplicirat kogarkolišnji post? :hmm: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj poskus prikazovanja sogovornika kot retardiranca ni zanimiv. Ali moram napisati retardiranke, da te ne bo zmotilo? :rolleyes:

A moraš res skos tako zakomplicirat kogarkolišnji post? :hmm: :grrr

A, no, zdaj smo pa že na spolzkem - definicije redardiranosti itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tut pridem v soboto. Mogoče z bemflnom :rolleyes:

Aja pa une ženske iz fotke ne bo z mano. Vseeno premorem nekaj okusa :whistle:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tut pridem v soboto. Mogoče z bemflnom :rolleyes:

Aja pa une ženske iz fotke ne bo z mano. Vseeno premorem nekaj okusa :whistle:

če se z bemflnom voziš že ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA OOOO MAAAMMMMAAAA! RES JE, SEM BIL KONČNO PO DOLGEM ČASU NA RIDAH IN KONČNO MAL NA KOSILNICI! :yea1: NEOPISLJIVI OBČUTKI!!!!! :yea1: OOOOO MAMMMMAAAAAAA! a sinko dobi tud majčko???? :whistle:

drugo rundo,bo treba še mal počakat edin če ostane kakšna od prve viška,če se kdo premisli;)

a zato moj ne stoji pokonc k je prazn :lol1: ... za uno slikco te bom pa našešku :naughty:

kero slikco kero???

mogoče vem za katero gre sam najt jo je treba

Bo mama (šefica) povedala... po moje v soboto zvečer... je najbolj primeren čas za gumi akcije. Saj veš, takrat je največ zasebnosti na voljo... :whistle:

ja no,hm ta vikend mam pestro za popizdit in nimam pojma kaj se bo izcimlo,uglavno kondomi so na voljo sam iskat jih je treba jit,enga pa danes stestiram :naughty:

KAJ PRIDE DANSE KDO GORRRR.

jz grem prov kmal na en giro in se nazaj grede ustavim seboj bom mela še majčke tko da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!