Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

AC sux... Pejdi rajš na Planini desno, pa mimo Predjamskega gradu... Lepa furca. ;)

odsvetujem!!! ravnokar "podirajo" cesto tako da je vse razkopano...

je pa fanj za hard enduro pa cross :naughty:

LP

Popravljeno . Popravil lakyluk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz želim našim fantom, da se jutri dobro odrežejo na grobniku z mislimi bom navijala za vas, če bo pa vse posreč pa se mogoče enkrat okrog 13h narišem dol

skratka srečno in po asvaltu.

drugače pa vas bomo pričakovali v večernih urah na ridah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz želim našim fantom, da se jutri dobro odrežejo na grobniku z mislimi bom navijala za vas, če bo pa vse posreč pa se mogoče enkrat okrog 13h narišem dol

skratka srečno in po asvaltu.

drugače pa vas bomo pričakovali v večernih urah na ridah

če se ne bomo kje na poznem kosilu preveč zadržal..no pridemo tam mimo..da vidmo do kdaj boste vztrajal :naughty:

pa hvala hvala hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si vsekakor vabljen jutri okoli 15 v Domžale, če prideš častim.

Nope v nedeljo plan cca 800km do Piombina potem pa bom po trepalnicah plesal pa piknikiral po Sardiniji tak da piknik odpade, mogoče se pa za hec prpeljem čez ride.

Hmmmm.... Domžale vel'ke... Jaz iz ene male vasi imenovane Logatec (Laha'c pa damač) biti izgubljen v tako velikem mestu... A to v tistem coctail-baru zraven InterSpar-a, al' kje? V Domžalah poznam Eliso in eno dobro Pizzerijo z Italijanskim imenom ... :whistle:

Sicer pa zanimivo... Tudi Tonči iz Logatca (BMW / Lunca moto klub) mi je danes omenjal podobno furo... :hmm: A je kaka povezava? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz želim našim fantom, da se jutri dobro odrežejo na grobniku z mislimi bom navijala za vas, če bo pa vse posreč pa se mogoče enkrat okrog 13h narišem dol

skratka srečno in po asvaltu.

Mene ne bo... Želim pa vam čimveč užitkov! :worship: In glejte, da boste polni VESELIH zgodb o dosežkih!!! Da mi ne bi slučajno kdo preverjal kakovosti kombinezona na asvaltu... Naj asvalt tipajo samo gume (pa ščitniki na kolenih). :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko le rečeš nekaj takega o velikem Dexu; o Ikoni; tistem, po katerega priznanju vsi hlepijo (a ne veš, da se motoristi tam ustavljajo, da se mu dokažejo in pokažejo??).

Dex ni samo pameten, tudi premeten je. Njegov skrivni recept: tako se bo spravil z jezikom na konkurenco, da bodo dobili prepih srednjega uha in bodo morali vsi s tekmovanja; zmaga Dexa je tako zagotovljena.

Če kdo slučajno ostane bo kot ponavadi rekel : "a se upaš ti meni v fris povedati...?"

OK! Čas da se ustavi tudi to zgodbo! Najprej o DeX-u... DeX je navaden 22 letni fant, dobrega srca in ambiciozen. Na ridah se je uveljavil s "pospravljenim podstrešjem" in solidno vožnjo. Ni nikakršna ikona - nasprotno - je avtoriteta med spodnjim rangom "wannabe dirkačev" izključno zaradi dejanj. Njegova vožnja je solidna.

DeX ima morda celo potencial... Nima pa te sreče, da bi za njim stal močan sponzor in dober "trener", da bi lahko pokazal, koliko je dober v resnici. Lahko da bi "popušil", lahko pa da bi celo bilo nekaj iz njega. Kot pravim, pa žal nima te sreče, da bi lahko svoje sanje uresničil, saj je ta šport močno povezan z denarjem. Ima pa veselje in voljo... In naj še enkrat ponovim... Zagotovo si zasluži spoštovanje, saj glede na situacijo/razmere pokaže solidno vožnjo pri kateri daje občutek, da sitacijo obladuje.

Vsakršno zaničevanje in žaljenje ljudi zgolj zaradi "statusa" se mi od nekdaj zdi usmiljenja vredno in veliko pove o tistem, ki se tako obnaša. Za razliko od Antaresa, je večina mojih kolegov popolnoma drugačnih nazorov. Tudi sam spadam v "elito elite" na svojem področju. Pa za razliko od odnosa, ki ga kaže Antares v podobnih primerih uberemo popolnoma drugačno taktiko. Veliko mladih upom smo pomagali tako, da smo jim dali priložnost in jim stali ob strani... Redki so danes v naši ekipi, mnogi so odnehali... A vsi so dobili možnost. To se nam je zdela naša dolžnost.

DeX je kljub vsemu skupaj z ostalimi fanti danes na poti na Grobnik... Tam bo lahko prvič v življenju preizkusil svoje sposobnosti... Ob fantih - prijateljih, ki mu stojijo ob strani vsakodnevno. Kje je zdaj kdo od pametnjakovičev, da oceni njegovo vožnjo in mu morda celo da kak nasvet, kako izboljšati tehniko, itd. Občutek imam, da gre samo za nakladanje.

Kot imam sam navado reči: "Veliko kokodakanja in malo jajc!" In glej ga zlomka... Tudi sam na "SS dirkanje" gledam zviška... In to VSI ti fantje, ki gredo danes na Grobnik dobro vedo... Pa si vseeno upam z njimi na pijačo, ali pa na furo... Ker sem prepričan, da vsi vedo, da sem dober človek in da moja beseda TUDI V RESNICI nekaj šteje. Kaj pa tvoja Antares?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobar jutar Rajde brajde :)

O brumči ... a u nedeljo se prpeleš mim Rid ... nekaj nas starčkov bo tam nadzorovalo situacijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem da bom res svojo telesno maso naokol privalil :)

že zarad nekega oblublenga štrudlna

štrudla??kakšnga??zakaj nč ne vem?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V NEDELJO, 16. sptembra 2007 A.D. (leta gospodovega) je piknik na "Kačjih ridah" pri Kačji vasi pri Planini pri Postojni. Vabljeni vsi samski ali nesamski motosvetovci in motosvetovke. Prijave zbira @Irencko.

moja malenkost je samo delovna sila... šefi pa uživajo... :whistle:

Prostovoljni prispevki v višini 5€ (za kritje stroškov) se oddajo v pujska, ki bo lociran na kraju dogodka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa prinesite kaj novic iz širnega belega sveta .. .vitezi asfalta

Za upati je, da so s seboj vzeli GPS; da se ubožci še ne izgubijo (med iskanjem).

Na srečo imajo Hrvati dobro mornarico, ki bo naredila iskalno akcijo v primeru potrebe.

antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa je zadni čas,da naredimo konec temu podjebavanju,špikanju in zaustavimo razne osebne žalitve,ki ne spadajo v to temo!

Katera je bila narejena z namenom druženja na ridah,raznih debatah,ki so se tistega leta odvijale na ridah se pravi zbog sexa.

Tako, da se prosim držite pisanja,ki ne bo vsebovalo žaljivih in osebnih stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa je zadni čas,da naredimo konec temu podjebavanju,špikanju in zaustavimo razne osebne žalitve,ki ne spadajo v to temo!

Katera je bila narejena z namenom druženja na ridah,raznih debatah,ki so se tistega leta odvijale na ridah se pravi zbog sexa.

Tako, da se prosim držite pisanja,ki ne bo vsebovalo žaljivih in osebnih stvari.

Se strinjam Sanda7.

Če mi pa gre nekdo pisati take: "ze pred kaksnimi 3,4 leti ko sem imel se 125, se na drugi strani ovinka.. Bullshit skratka."

Takih podlosti in osebnih komentarjev pa nisem dolžan prenašati. Moje prve dve objave niso nikogar omenjale, samo napisal sem, da hočem, da se me pusti pri miru.

Čudno, da sem dobil celo kopico pisem, kjer so imeli drugo podobne izkušnje kot jaz; samo, da se niso hoteli oglašati.

In čudno, da na ridah v vseh teh desetletjih ni bilo težav, dokler se ni dobila skupina mušketirjev, ki je najbolj aktivna in vplivna prav na tem forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih dobro iz rid vsa vesela in nasmejana

premika se v pravi smeri besede prehajajo v dejanja

skratka ne se ustrašit novih opozorilnih tabel, ki vas bodo spremljale in opozarjale na nevarne odseke,tko da predlagam umirjeno vožnjo in ogled teh zanimivih in čudovitih tabel

fotke sledijo jutri baterije crknile :headbang:

p.s

kondom je končnol po 15minut drgnjenja na roke priznal poraz :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!