Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

NE VEM!!! Sanda7 je vodja tega projekta... Predvidevam pa da v soboto okoli 19-e ure... ampak... kot pravim... samo predvidevam!

Sobota ob 19ih. To se pa zna zgodit, da bom tud jaz zraven. Če ne bo kaj pršlo vmes se vidmo gor :):).... Sem pa fullll presenečen nad tem, končno ridaši zapirajo gobce drugim :worship: :worship:

Table??? Nič videl table danes spljoh....Videl Sando7 pa nakaj zmrznjencev na vele znani šodratni cestici postavat... :naughty: :whistle: (ccaobšestihzvečerpress) :unsure:

Če si pa te table falu.... :unsure: :unsure: :unsure: .... jah fant rabiš ena dobra očala, pa mal bl počas voz, pa jih boš vidu :whistle: :whistle:

Moja me je non stop v rebra suvala... za vsako, ki jo je vidla

condor, VSE NAJBOLŠEEE :drunk: velik varnih kilometrov,velik sexa pa še več zdravja :beer2: :beer2: :grupni: :yea2: :yea2:

Tud jaz enako želim...pa pr sexu...čim manj frocu (zaenkrat) :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kdo ima namen danes na ride,da vidim če vas bo dost, da kr danes izpeljemo akcijo

tko da ko pridem iz šihta polgedam kolk se vas nabere in pol rečemo zadnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kdo ima namen danes na ride,da vidim če vas bo dost, da kr danes izpeljemo akcijo

tko da ko pridem iz šihta polgedam kolk se vas nabere in pol rečemo zadnjo.

danes me žal ni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kdo ima namen danes na ride,da vidim če vas bo dost, da kr danes izpeljemo akcijo

tko da ko pridem iz šihta polgedam kolk se vas nabere in pol rečemo zadnjo.

Sanda, če za v soboto popoldne rabite še kkšno ''delovno silo'', sem pripravljen pomagat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj v info......

Cestno podjetje z ograjami nima nič.........merodajen je zgolj.......DRSC.....Tržaška cesta v Lj

Odstranitev pene s stebričkov se bo zaračunalo......komu???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Cestno podjetje" pišem v narekovajih zgolj zaradi svete preproščine... Komunikacija poteka v resnici na vse strani... Na direkcijo (republike Slovenije za ceste), na občino, na policijo... gre za vsesplošno akcijo... ;) Oblačenje količkov je "protestna akcija" in lahko jih sami tudi slečemo, če bo taka zahteva (vzpostavitev prvotnega stanja).

Celo več... Pripravljeni smo prostovoljno (brezplačno) sodelovati kot delovna sila pri namestitvi zaščitne ograje... Da bodo stroški manjši.

Obenem državo opozarjamo, da vsak posamezen padec (po ekonomski računici) presega stroške namestitve zaščitne ograje (bolniška nad 30 dni, stroški zdravljenja, izpad dohodka pri davkih, itd.)... Skratka, ne gre za čisto "amatersko" akcijo... Pač pa za solidno načrtovano metodo pritiska... Tudi vključitev medijev spada v ta kontekst. ;)

Poleg tega se nam ne gre za "vojno" ampak za vsesplošno korist. In s tega aspekta pričakujemo takšne odzive tudi na drugi strani. Obstajajo tudi naše (amaterske sicer) analize stanja in tudi konkretni (spet amaterski) predlogi za izboljšanje stanja. Smo pripravljeni na dialog... ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontaktiraj Hočkota..........vse to je BILO že narejeno......vse POPISANO......

Žal v naši SLO.......vse kroji DENAR!!!

Drgač pa..........podpiram akcijo.........pa upam, da bo kak efekt od nje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE VEM!!! Sanda7 je vodja tega projekta... Predvidevam pa da v soboto okoli 19-e ure... ampak... kot pravim... samo predvidevam!

ok., sej tole je cool , kar boste naredili in podpiram v celoti,ampak efekta glih nebo

* samo, če iskreno želite preprečiti dirkanje na ridah se boste morali nehati zbirati tam in istočasno bo 70% postavljačev-dirkačev odšlo iz rid, ker se ne bodo mogli več pred kom kazati, al pa pejte na drug ovinek, ki ga še niso nadrkali in bo vsaj 1 teden mir

*če pa se boste še zbirali pa bodite face in ko boste videli nekoga, da neumorno nažiga gori-doli, ga enostavno ustavite in ga opomnite , da naj raje neha in , da je nevarnost blizu............dokler pa boste samo gledali in oblačili količke, ne bo nič boljše in dosegli boste dvoje, da bodo kvazi dirkači še bolj nažigali, ker se bodo počutili varnejše in pa seveda"količkov zihr ne bo zeblo"

Lp T

P.S. srčno upam, da boste s tem pomagali vsaj enemu.........in takrat bo Vaš trud v celoti poplačan!

Popravljeno . Popravil TITOmarshall
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontaktiraj Hočkota..........vse to je BILO že narejeno......vse POPISANO......

Žal v naši SLO.......vse kroji DENAR!!!

Drgač pa..........podpiram akcijo.........pa upam, da bo kak efekt od nje.

Kolikor mi je znano je eden od "naših" na vezi z njim (izkušnje so vedno dobrodošle). So mi pa "moji viri" namignili, da bi konkretno TI znal tudi povedati kako pametno na to temo. Se vidimo na pikniku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*če pa se boste še zbirali pa bodite face in ko boste videli nekoga, da neumorno nažiga gori-doli, ga enostavno ustavite in ga opomnite , da naj raje neha in , da je nevarnost blizu............dokler pa boste samo gledali in oblačili količke, ne bo nič boljše in dosegli boste dvoje, da bodo kvazi dirkači še bolj nažigali, ker se bodo počutili varnejše in pa seveda"količkov zihr ne bo zeblo"

Lp T

P.S. srčno upam, da boste s tem pomagali vsaj enemu.........in takrat bo Vaš trud v celoti poplačan!

Raje delegiram, kot delam (življenjska filozofija). Zatorej sem omenjeno raje prepustil kompetentnim in jih pozval k "poostrenemu nadzoru"... Efekt bo po moje večji, kakor če mi koga prijazno opozorimo, kar pa slednjega seveda ne izključuje. Tudi ta objava vključuje takšno "prijazno opozorilo".

Sicer pa se v celoti strinjam predvsem z zadnjim stavkom. ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kdo ima namen danes na ride,da vidim če vas bo dost, da kr danes izpeljemo akcijo

tko da ko pridem iz šihta polgedam kolk se vas nabere in pol rečemo zadnjo.

SANDA7: Skoraj 98 % možnosti je, da pridem okoli 18,00 gor. Seveda se bom najprej odpeljal na kavo :whistle: te pokilčem da mikice prneseč

Piki.. lepo da smo se včerj srečali :beer2:

Klimbra in jaz bova vzporedno naredila dirkaško progo in vsakih 15 m BIFE IN BORDEL :lol1: samo za solo riderje :kva2:

Condor... vse naj naj, yamaha je pa itak zakon :beer2:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra in jaz bova vzporedno naredila dirkaško progo in vsakih 15 m BIFE IN BORDEL :lol1: samo za solo riderje :kva2:

To so besede :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra in jaz bova vzporedno naredila dirkaško progo in vsakih 15 m BIFE IN BORDEL :lol1: samo za solo riderje :kva2:

Kaj Grey Wolf in jaz bova pa pimpa? :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Grey Wolf in jaz bova pa pimpa? :P :D

Jaz bom pa preverjal kakovost ponudbe... :whistle:

CONDOR: še na veliko let in vsaj tisočkrat več varnih kilometrov!

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

condor - party time

use naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj ta bulš :beer2: :grupni: :grupni: :yea2: :yea2: :drunk: :drunk: :drunk:

post-10107-1189764541.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima kdo ima namen danes na ride,da vidim če vas bo dost, da kr danes izpeljemo akcijo

tko da ko pridem iz šihta polgedam kolk se vas nabere in pol rečemo zadnjo.

Popoldne šola tko, da danes nebo znesl :( Če se bo delal v soboto pa tud gorenjci pridemo pomagat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!