Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

še obljubljene fotke

Zanimivo. No zgrešit se jih definitivno ne da. Mogoče bodo pa zdej avtomobilisti, ko bodo vidli te table, kej bolj pazli na motoriste, pa ne bodo sekali obvinkou. :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. No zgrešit se jih definitivno ne da. Mogoče bodo pa zdej avtomobilisti, ko bodo vidli te table, kej bolj pazli na motoriste, pa ne bodo sekali obvinkou. :whistle: :naughty:

se strinjam.

pridem v nedeljo na piknik & posledično pogledat table :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Condor sorry, mal pozn ampak tudi midva ti želiva vse najboljše pa velik varnih kilometrov (drug let pa dobre gume pa gasa).

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota ob 19ih. To se pa zna zgodit, da bom tud jaz zraven. Če ne bo kaj pršlo vmes se vidmo gor :):).... Sem pa fullll presenečen nad tem, končno ridaši zapirajo gobce drugim :worship: :worship:

Če si pa te table falu.... :unsure: :unsure: :unsure: .... jah fant rabiš ena dobra očala, pa mal bl počas voz, pa jih boš vidu :whistle: :whistle:

Moja me je non stop v rebra suvala... za vsako, ki jo je vidla

Tud jaz enako želim...pa pr sexu...čim manj frocu (zaenkrat) :yea2: :yea2:

Važno, da sem videl cestico........ :whistle:Očala?? Zakaj pa?? A sn kaj zamudo?? :P

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist JA je biu originalen :D

pa preden smo planil v smeh je biker77 še dodal nekaj v stilu, da si tolk presenečen ker si ponavad bolj tih na ridah

brez zamere stari

Hehe valda, da ni zamere, zakaj le :OK: Mal smeha more bit :D na piknik prideš? :hmm:

DANES OB 17h se bo odvijalo oblačenje stebričkov

tisti ki mislite prit na pomoč prosim da imate seboj olfa nož

rabim pa še nekaj folkda tko da dobrodošli

Z veseljem bi pršu sam sm meu šolo do zdele, žal.Pa drugič oz. pri kakšni drugi akciji :)

še obljubljene fotke

Matr tole je pa OPAZNO in sevajoče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. No zgrešit se jih definitivno ne da. Mogoče bodo pa zdej avtomobilisti, ko bodo vidli te table, kej bolj pazli na motoriste, pa ne bodo sekali obvinkou. :whistle: :naughty:

jih ne..dons k smo oblačl stenbričke je vsak drugi pršu dol al pa gor na polno pa obvezno čez polno črto..

sam pa dobr zgleda zdej :D

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jih ne..dons k smo oblačl stenbričke je vsak drugi pršu dol al pa gor na polno pa obvezno čez polno črto..

sam pa dobr zgleda zdej :D

a je kdo kj slikc naredu? :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jih ne..dons k smo oblačl stenbričke je vsak drugi pršu dol al pa gor na polno pa obvezno čez polno črto..

sam pa dobr zgleda zdej :D

Kar dobro je izpadlo ja.. Ampak unma dvema se pa res ne bi bilo treba naganjat tam takrat.. Ce ze nista bila pripravljena pomagat, bi lahko pocakala usaj tistih 15 min, da se umaknemo s ceste :glare:

a je kdo kj slikc naredu? :whistle: :D

Vse pofotkano in dokumentirano, slike sledijo, ko Sanda pride domov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPRAVIČUJEM SE ZA TO, KER SE NISEM IMEL DANES ČASA SOUDELEŽITI OBLAČENJA VARNOSTNE OGRAJE!!! OBVEZNOSTI PAČ! :krneki:

HVALA VSEM, KI SO PRISKOČILI NA POMOČ, PREDVSEM PA SANDI7 ZA VES TRUD PRI ORGANIZACIJI AKCIJE.

Upam, da bomo s to potezo obvarovali koga najhujšega... še bolj pa upam, da postavljene pene ne bodo nikoli imele stika s kombinezoni motoristov. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me je dex mal zajebal;)sem vas hotela malo podražit in vas pustit nestrpne..

najprej pa, da se zahvalim vsem sodelajočim v akciji oblačenja stebričkov in ob izkazani podpori tudi za naprej

tako, da HVALA VAM zlati ste

začelo pa se je takole v pozdrav nas je na Kačje ride prišla pozdravit tale lepotička

pa ne tista,ki rito kaže :winkiss:

post-265-1189794910_thumb.jpg

post-265-1189794957_thumb.jpg

post-265-1189795131_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kače :? :huh: :blink: ooooo marija :blink: :blink: ....

kdo pa je ta heroj s kačo v roki? :hmm: :hmm:

to bi bil jest..sm mogu jo odstrant k se je nekdo mal bal une zeleno, rumeno, črne stvarce..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva runda narejena mim grede

po krajšem počitku pa je sledila še akcija spodnih stebričkov,no predolgo vas nisem pustila počivat da se ne bi ulenili :naughty:

post-265-1189795473_thumb.jpg

post-265-1189795522_thumb.jpg

post-265-1189795549_thumb.jpg

post-265-1189795598_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi bil jest..sm mogu jo odstrant k se je nekdo mal bal une zeleno, rumeno, črne stvarce..

a si se šel Steva Irwina? :D

post-5337-1189795701_thumb.jpg

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!