Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

PIKI! hvala za pijačo sicer mal s zamudo! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, za koji k* si jo mogu ubit. Kr tko, za štos, ne?! Hrabrost pa taka, kr na kozlanje mi gre.

Sej ste mel kombinezone nalimane.

ja res je nism jest ubil..zgledala je povožena..pa opravičilo sprejeto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nekaj lubcki ... koliko vas misli jutri priti na ride na piknik? A bo dovolj en protvanj (pekac) strudla? :unsure:

Uradno je menda prijavljenih 33 ljudi (nekje do 13 ure danes)... Skupaj s "padalci" se torej lahko pričakuje nekje med 40 in 50 ljudi... :whistle:

PIKI! hvala za pijačo sicer mal s zamudo! :worship:

Pa še kdaj... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bli danes vsi??? osa pa miha sta bla o drugih pa ne duha ne sluha

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes imel prve učne ure s hčero na njenem prvem motorinčku, ki smo ga danes pripeljali domov. Smo se zapeljali tja nekam do @bikerja77, nato razjahali in odpešačili na Vrhniko na sladoled, nato pa spet po isti poti (stara tankovska) proti domu. Tako sva naredila najin prvi skupni (sicer samo 20 km-jski) roadtrip... Ampak glede na to, da jih šteje šele 11, jo čaka še veliko km-jev. :worship:

post-9298-1189882114_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes imel prve učne ure s hčero na njenem prvem motorinčku, ki smo ga danes pripeljali domov. Smo se zapeljali tja nekam do @bikerja77, nato razjahali in odpešačili na Vrhniko na sladoled, nato pa spet po isti poti (stara tankovska) proti domu. Tako sva naredila najin prvi skupni (sicer samo 20 km-jski) roadtrip... Ampak glede na to, da jih šteje šele 11, jo čaka še veliko km-jev. :worship:

vem kje je to ja..paz kaj delaš tam ker jest včasih mojo mrcino tam sprehajam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 15h do 18h je blo skos povno motoristov :winkiss:

ti nis še vidu kaj pomeni use polno :winkiss: ?? drgač pa sm mislu člane elitne ridaške družine hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem kje je to ja..paz kaj delaš tam ker jest včasih mojo mrcino tam sprehajam :naughty:

Sej smo te hoteli obiskat... Te je videla včeraj na slikcah z rid in ko sem povedal, da si tu nekje doma, se je seveda takoj hotela "pokazat". Ma nisem točno vedel katera hiša je vaša, pa sem potegnil dol do "novega bloka" na križišču... Pa smo odpešačili do "pri kranjcu" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej smo te hoteli obiskat... Te je videla včeraj na slikcah z rid in ko sem povedal, da si tu nekje doma, se je seveda takoj hotela "pokazat". Ma nisem točno vedel katera hiša je vaša, pa sem potegnil dol do "novega bloka" na križišču... Pa smo odpešačili do "pri kranjcu" ...

si šel mimo..sam me itak ni bilo doma..sem že v švici..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si šel mimo..sam me itak ni bilo doma..sem že v švici..

A-ha... jaz učim otročaje motorizirat, ti pa smučat... :rolleyes: Povej mi iz prve roke... Se da tam še kaj voziti... sem mislil letos morda še do "Boden see" na eno podaljšano "weekend turo" skočit, če je sploh še za it... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-ha... jaz učim otročaje motorizirat, ti pa smučat... :rolleyes: Povej mi iz prve roke... Se da tam še kaj voziti... sem mislil letos morda še do "Boden see" na eno podaljšano "weekend turo" skočit, če je sploh še za it... :unsure:

dons je blo visp-brig 25 stopinj..motorjev čez simplon pa miljon..prave ride..sam do tuki pridt je pa mal težje..no zate za malco :whistle:

no zdaj ko ste ride zrihtal lahko pridete še mal mobikrog pomest :naughty:

sej baje so ga danes..ne vem če pometal..brusil pa sigurn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdaj ko ste ride zrihtal lahko pridete še mal mobikrog pomest :naughty:

Sej smo "pometal" z tačkam, sam ne vem če je blo kej uspeha :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga a je tanjuška že šla kolenčkat??? :worship: :worship:

Ja, bojda si dal nove gume gor, so že skor brez profila :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!