Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Uradno je menda prijavljenih 33 ljudi (nekje do 13 ure danes)... Skupaj s "padalci" se torej lahko pričakuje nekje med 40 in 50 ljudi... :whistle:

Jst se bom potrudu prit, nism pa še 100%, tako da sem zaenkrat med "padalci". B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: videl pa sem samo dexa in condorja

condor, DeX, Polona N., snoopy, tanjuska, flejm

tile smo bli z motosveta, če sem koga pozabil se opravičujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka vam čast za tole akcijo, to je pa res nekaj, kar bi potrebovala cela Slovenija :worship: :worship: :worship:

mhm

sam, da nau tista plastika hmali frčala na vse konce in bo še kdo zdrsnil na njej ...

Haska pa verjetn pr taki peni itak ni nobenga. Takole laično ocenjujem, da morda prerazporedi odvzame 1-3 procente udarne sile ? Verjetn bi to vedel kdo, ki je fizik ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk bi se vsaj ustavu

sm morau it porabt osine kupončke na OMV :lol1: ... dol grede sm pa pokazu kako se kolenčka :lol1: ... se nama je malo mudilo v LJ.. sj se jutr vidmo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole laično ocenjujem, da morda prerazporedi odvzame 1-3 procente udarne sile ? Verjetn bi to vedel kdo, ki je fizik ...

a to je kej s čipkam :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdaj ko ste ride zrihtal lahko pridete še mal mobikrog pomest :naughty:

Hehe, jaz bi kmalu sebe pometel, pod certkovimi vtisi malo prevec korajzno zapeljal v prvi krog :D Drugace pa ni problema, samo metle zrihtejte .)

condor, DeX, Polona N., snoopy, tanjuska, flejm

tile smo bli z motosveta, če sem koga pozabil se opravičujem

malakai je biu tudi z nami :) Pa Jny je bil dol z eno kolegico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bli danes vsi??? osa pa miha sta bla o drugih pa ne duha ne sluha

na USA cars meeting :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

condor, DeX, Polona N., snoopy, tanjuska, flejm

tile smo bli z motosveta, če sem koga pozabil se opravičujem

malakai je biu tudi z nami :) Pa Jny je bil dol z eno kolegico :D

Ima condor kr prav,da me ni blo, prišel samo do postajališča Zaloke .)

Asistenca pri nalaganju kolegovega mopeda še kako prav prišla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdaj ko ste ride zrihtal lahko pridete še mal mobikrog pomest :naughty:

hm, men se je zdeu čist fajn pomeden :whistle:

orkodindijo,spet sn neki zamudu,keri so pa bli??

:winkiss:

:hmm: videl pa sem samo dexa in condorja

ja jz pa tebe sm, sam očitno motoristke nismo tok zanimive, da bi ns opazu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima condor kr prav,da me ni blo, prišel samo do postajališča Zaloke .)

Asistenca pri nalaganju kolegovega mopeda še kako prav prišla.

No sam, da sta ustimala.. Me je kar malo zaskrbelo, ko sem vaju se vedno videl tam na pumpi, ko smo se vracali po avtocesti.. :)

hm, men se je zdeu čist fajn pomeden :whistle:

:winkiss:

ja jz pa tebe sm, sam očitno motoristke nismo tok zanimive, da bi ns opazu :naughty:

Ja ma res.. Cist prevec zaposlen z dirkanjem, danes smo pa res mel sabo 2 fejst punce! :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, men se je zdeu čist fajn pomeden :whistle:

:winkiss:

ja jz pa tebe sm, sam očitno motoristke nismo tok zanimive, da bi ns opazu :naughty:

jah če bi vedu bi se sigurn tam ustavu ;)

No sam, da sta ustimala.. Me je kar malo zaskrbelo, ko sem vaju se vedno videl tam na pumpi, ko smo se vracali po avtocesti.. :)

Ja ma res.. Cist prevec zaposlen z dirkanjem, danes smo pa res mel sabo 2 fejst punce! :D :OK:

eh pa ne d bi ti to kaj predstavu a O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAČJE RIDE TEAM PRESENTS:

PANORAMSKA VOŽNJA PO NOTRANJSKO KRAŠKI REGIJI V NEDELJO 23. SEPTEMBRA 2007!

Podrobnosti in natančen opis poti najdete tukaj . Celotna fura je predvidena nekje na 400 kilometrov, cilj pa je užiti jesenske lepote naše deželice. Prijave zbira @Irencko preko zasebnih sporočil. V prijavi potrdite udeležbo, navedete, kje se boste vključili v kolono in poveste, ali ste zainteresirani za "skupno kosilo", da uredim POPUST v eni izmed gostiln.

VABLJENI V ČIMVEČJEM ŠTEVILU, DA SE SKUPAJ "POSLOVIMO" OD LETOŠNJE SEZONE! ZA RIDE!!! Z WAJW'RCAM NAPREJ!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex ma vse zase hehehehe :P

hecamsepress :P

:naughty: :naughty: Kaj pa :D

Glede ture pa upam, da se bom lahko udelezil, odvisno kako hitro bo sel motor v razstavljanje zaradi okvare tretje in ponovno sestavljanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAČJE RIDE TEAM PRESENTS:

PANORAMSKA VOŽNJA PO NOTRANJSKO KRAŠKI REGIJI V NEDELJO 23. SEPTEMBRA 2007!

Podrobnosti in natančen opis poti najdete tukaj . Celotna fura je predvidena nekje na 400 kilometrov, cilj pa je užiti jesenske lepote naše deželice. Prijave zbira @Irencko preko zasebnih sporočil. V prijavi potrdite udeležbo, navedete, kje se boste vključili v kolono in poveste, ali ste zainteresirani za "skupno kosilo", da uredim POPUST v eni izmed gostiln.

VABLJENI V ČIMVEČJEM ŠTEVILU, DA SE SKUPAJ "POSLOVIMO" OD LETOŠNJE SEZONE! ZA RIDE!!! Z WAJW'RCAM NAPREJ!!!

Zakaj je pa en del po pesku???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah če bi vedu bi se sigurn tam ustavu ;)

eh pa ne d bi ti to kaj predstavu a O:-)

sj ne rabš vedt ti sam prideš pa je. lohk pa dons tud na ride kej uletiš, da nadoknadiš zamujeno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede ture pa upam, da se bom lahko udelezil, odvisno kako hitro bo sel motor v razstavljanje zaradi okvare tretje in ponovno sestavljanje :)

K`va :? , :slap: a že spet. Si ga matral jel :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!