Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

drgač je bl full dobr,sam jest sn mogu prej it(kao de je tu kej pomembn :whistle: )drugič ostanem gor mal dle.....de še kero samsko spoznam :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil bivol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo... še nekaj vtisov s piknika... Lat me present to You... Ladies and gentelman... the one and only... hart and soul of today event... leader @Irencko:

post-9298-1189966696_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo... še nekaj vtisov s piknika... Lat me present to You... Ladies and gentelman... the one and only... hart and soul of today event... leader @Irencko:

ejag tle pa kr mau čudn gleda.....zih je kašno čudo vidla.....al pa mene :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo Irencka je bila pa res carica, cel cas je skrbela da se je obracalo na raznju. Piki pa njegova lubica isto ;)

Jedci so pa itak bili vsi pridni :) vsi vse pojedli ;)

bivol: ja kej povedala, no nisem bla ravno tiho, ampak blazno gobezdalo pa tud ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fenomenalno!!!

Da o štrudlu ne govorim :yea2: :bounce:

Hvala organizatorju/jem in vsem pujskom katere sm pojedu(čevapi so zakon!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bivol: ja kej povedala, no nisem bla ravno tiho, ampak blazno gobezdalo pa tud ne :D

drugič morš pridt do mene pa me prašat zakva sn samski k sn tujk fajn.... :P :P k z menoj itk ni neč O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi se je nabralo nekaj obiskovalcev... Medtem ko si "krokarji" privoščijo zaslužen počitek po težkem garanju polnjenja želodčkov, si šefica zadovoljno ogleduje na novo zmanikirane nohte... :naughty:

post-9298-1189967564_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič morš pridt do mene pa me prašat zakva sn samski k sn tujk fajn.... :P :P k z menoj itk ni neč O:-)

Hja, ... bi ti lahko tud do mene stopu pa me isto vprasal ;) zakaj sem samska, ce sem tko fejst ;) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedu da mate danes piknik :headbang: sem bil danes gor..z avtom, kr smo se lih vračali z Logatca z relija. Sm vidu samo veliko motorjev gor (okrog 17.00), pa Mahneta in njegovega dukatija :evilgrin: kaj dela tisti stroj :kva2: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@OSA_RIDER pa kar ni mogel odmakniti pogleda s skrivnostne novinke, ki je prinesla štrud'l. :whistle: Po oje si je mislil podobno kot @Maus: "Ta pa je za ožen't!" :rolleyes:

@Brum brum žal zavzame preveč prostora in se ga enostavno ne da celega spravit na sliko... :evilgrin:

post-9298-1189967846_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ... bi ti lahko tud do mene stopu pa me isto vprasal ;) zakaj sem samska, ce sem tko fejst ;) hehe

se jest bi,sam kj k mi je nerodn......pa še predstavnik mi ga je mal sviru,pa sn ga mogu lovit...drugič bom pa,če boš pa vidla d mi je nerodn,pa prstop :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri kar niso mogli zbrati poguma, da bi pristopili bleže... :whistle:

DeX, saj imaš prav... nekaterih lepih reči se ne deli z drugimi.

post-9298-1189968278_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno je @Suzy uspelo v objektiv ujeti celega @Brum Brum-a. :worship:

Dva težaka na kupu. Če bi ne bila na sliki @GorskaRoža bi bila ta slika obupna...

post-9298-1189968493_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To moras tko kot Condor! On me je ze - brez sramu- vprasal za recept za strudl ;) Eni znajo ;)

a zato sn še kr sam........ne znam prašat za recept,no jest ne znam kuhat...tko de mi recept neč ne nuca :whistle:

Popravljeno . Popravil bivol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šefica kontrolira kakovost dela črne živine... Dejan se v spoštljivem loku izmuzne njenemu pogledu... :evilgrin:

Pameten fant... Verjetno bo še nekaj iz njega... Po moje bo kmalu njen namestnik. :whistle:

post-9298-1189968709_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!