Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Proti večeru se je začelo temniti in čas je bil, da se odpravimo vsak po svoje... V končni fazi je potrebno jutri še kaj zapisati tudi v tisto temo "Kdo je sinoči kaj dingl-dongl"... Hlad je pritiskal in izgovorov za stiskanje je postajalo več kot dovolj... Pospravili smo za seboj in počasi zaključili prijetno druženje.

post-9298-1189968958_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zato sn še kr sam........ne znam prašat za recept,no jest ne znam kuhat...tko de mi recept neč ne nuca :whistle:

ja ti pa si

praši jo če te se nauči :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zato sn še kr sam........ne znam prašat za recept,no jest ne znam kuhat...tko de mi recept neč ne nuca :whistle:

boljšega nicka si nisi mogu zbrat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti pa si

praši jo če te se nauči :naughty:

keru že???aja za mešat :whistle:

piki,prosn če kupiš širokokotni objektiv........spet me nisi mogu na nbeno sliko stlačt :unsure:

boljšega nicka si nisi mogu zbrat :whistle:

emmmm verjetn maš prav........ :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piki,prosn če kupiš širokokotni objektiv........spet me nisi mogu na nbeno sliko stlačt :unsure:

Na tvojo vel'ko žalost objektiv je širokokotni... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2:

Ampak kako bom pa kolenckal brez 3., to je prestava, ki je najbolj uporabna na ridah pri meni :cry:

Sehecamdanessamocevapipress! :)

probaj s prvo vidim da je to ful popularn na ridah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj s prvo vidim da je to ful popularn na ridah

jebi ga....mi smo umirjeni vozniki,ne pa dirkači :closedeyes:

pa kšno vejco dej kam :doze:

Popravljeno . Popravil bivol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebi ga....mi smo umirjeni vozniki,ne pa dirkači :closedeyes:

pa kšno vejco dej kam :doze:

ja ma tvoj motor se ni lih umirjeno vozil danes mu je sla ena ventile spucat danes :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se Irencko in Suzy za ves trud in čestitke ob uspešno izpeljanem projektu! :worship:

Hvala vsem prisotnim za obisk... brez vas nam ne bi uspelo. Upam, da se kmalu spet vidimo. Veseli me, da so "kačje ride" zaživele v tisti pozitivni luči, kjer je na prvem mestu "bratstvo in sloga" med motoristi... Veseli me, da smo (končno) lahko tudi dober zgled, kako malo je treba, da se pokažemo v dobri luči. Naše delo bomo nadaljevali tudi v prihodnje!

POMEMBNO OBVESTILO:

Novo zborno mesto za "stalne ridše" je spodnje parkirišče pot "the ovinkom"!!! Prostor je z vidika prometne varnosti bolj ustrezen, saj omogoča varno vključevanje in izključevanje v oz. iz ceste zaradi veliko večje preglednosti. Obenem omogoča parkiranje večjega števila motornih koles, opremljen je s koši za smeti in ima v končni fazi tudi "trav'co za mečkat"... PROSIMO ZA DOSLEDNO UPOŠTEVANJE TE SPREMEMBE!

PODPIS: ŠTAB "KAČJE RIDE TEAM"-a

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma tvoj motor se ni lih umirjeno vozil danes mu je sla ena ventile spucat danes :worship:

:unsure: a res kera pa, jz nč vidla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!