Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

a bi tut ti kej spucu :naughty:

Jst mam drgač motor za popucat...a se kera jav??? da mi ne bo dolgčas?? :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se Irencko in Suzy za ves trud in čestitke ob uspešno izpeljanem projektu! :worship:

Hvala vsem prisotnim za obisk... brez vas nam ne bi uspelo. Upam, da se kmalu spet vidimo. Veseli me, da so "kačje ride" zaživele v tisti pozitivni luči, kjer je na prvem mestu "bratstvo in sloga" med motoristi... Veseli me, da smo (končno) lahko tudi dober zgled, kako malo je treba, da se pokažemo v dobri luči. Naše delo bomo nadaljevali tudi v prihodnje!

POMEMBNO OBVESTILO:

Novo zborno mesto za "stalne ridše" je spodnje parkirišče pot "the ovinkom"!!! Prostor je z vidika prometne varnosti bolj ustrezen, saj omogoča varno vključevanje in izključevanje v oz. iz ceste zaradi veliko večje preglednosti. Obenem omogoča parkiranje večjega števila motornih koles, opremljen je s koši za smeti in ima v končni fazi tudi "trav'co za mečkat"... PROSIMO ZA DOSLEDNO UPOŠTEVANJE TE SPREMEMBE!

PODPIS: ŠTAB "KAČJE RIDE TEAM"-a

ja, zdej boš pa dirkačem publiko zjebal...............po ravnem zna še mama nažigat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva nej povem... Fajn je blo dons! ...sam kr se pa prostora tice...kva pa vem..mi je bl un gor vsec(je pa res d je tud navada..) :rolleyes:

Ja no...bomo probal tut unga tm dol...sj ...enkrat ko smo se na rakitno odpravl smo se dol dobl...pa je glih tko fajn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej teb tud bl pasalo murići

pssssssssssstttttt ne govori na okoli :naughty:

POMEMBNO OBVESTILO:

Novo zborno mesto za "stalne ridše" je spodnje parkirišče pot "the ovinkom"!!! PODPIS: ŠTAB "KAČJE RIDE TEAM"-a

Predsednik, mislim, da je to zelo pametna zadevca :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam drgač motor za popucat...a se kera jav??? da mi ne bo dolgčas?? :naughty: :winkiss:

ampak tudi to še ni vse jst mam v kompletu še sobo za pospravt :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak tudi to še ni vse jst mam v kompletu še sobo za pospravt :naughty:

to se pa ne sme omenjat...vsaj ne do takrat ko preideš k stvari ;) haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BEJŠNOBEJŠ!!!! a preselili se boste? pa lih zdej, k ste teko fajn potapecirali količke?!?!!?

ja itak, količki so zdej toplo oblečeni in grejo na zimsko spanje-se jih ne sme motiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se Irencko in Suzy za ves trud in čestitke ob uspešno izpeljanem projektu! :worship:

Hvala vsem prisotnim za obisk... brez vas nam ne bi uspelo. Upam, da se kmalu spet vidimo. Veseli me, da so "kačje ride" zaživele v tisti pozitivni luči, kjer je na prvem mestu "bratstvo in sloga" med motoristi... Veseli me, da smo (končno) lahko tudi dober zgled, kako malo je treba, da se pokažemo v dobri luči. Naše delo bomo nadaljevali tudi v prihodnje!

POMEMBNO OBVESTILO:

Novo zborno mesto za "stalne ridše" je spodnje parkirišče pot "the ovinkom"!!! Prostor je z vidika prometne varnosti bolj ustrezen, saj omogoča varno vključevanje in izključevanje v oz. iz ceste zaradi veliko večje preglednosti. Obenem omogoča parkiranje večjega števila motornih koles, opremljen je s koši za smeti in ima v končni fazi tudi "trav'co za mečkat"... PROSIMO ZA DOSLEDNO UPOŠTEVANJE TE SPREMEMBE!

PODPIS: ŠTAB "KAČJE RIDE TEAM"-a

AGREGAT GOR PA PET FLEKSARC PA OGRAJO ODŽAGAT PA CIGANOM DAT PA SE BO SPET TAM USTAVLAL K SE JE ŽE OD NASTANKA RID. SEJ PREDN BOJO NAŠI SPET NOVO POSTAVL BO SPET DESET LET OKOL. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AGREGAT GOR PA PET FLEKSARC PA OGRAJO ODŽAGAT PA CIGANOM DAT PA SE BO SPET TAM USTAVLAL K SE JE ŽE OD NASTANKA RID. SEJ PREDN BOJO NAŠI SPET NOVO POSTAVL BO SPET DESET LET OKOL. :whistle:

ja mas prov

drgac je pa bosch-ova fleksarca na akumulator profi program :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BEJŠNOBEJŠ!!!! a preselili se boste? pa lih zdej, k ste teko fajn potapecirali količke?!?!!?

Sj jih nismo zase...(upam)

Ograja pa nj kr ostane....se vsaj po šodru ne vozim.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, zdej boš pa dirkačem publiko zjebal...............po ravnem zna še mama nažigat

Moja ne... še na frčiju ne da gasa do konca... :whistle:

Predsednik, mislim, da je to zelo pametna zadevca :worship:

Uf! Pravzaprav je predlog podala predsednics. Da se ne bi slučajno kitil s tujim perjem. :blush:

BEJŠNOBEJŠ!!!! a preselili se boste? pa lih zdej, k ste teko fajn potapecirali količke?!?!!?

Jap... Verjel ali ne... Nekako upamo, da jih nismo tapecirali zase. Upamo pa tudi, da jih ne bo nihče preizkusil. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdle mi je pa že žal...da nism mal štrudla za sabo vzel...mmmmmmmm....

@biker77: kako kj bele strmine?? mar bi tle ostal.... ;)

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AGREGAT GOR PA PET FLEKSARC PA OGRAJO ODŽAGAT PA CIGANOM DAT PA SE BO SPET TAM USTAVLAL K SE JE ŽE OD NASTANKA RID. SEJ PREDN BOJO NAŠI SPET NOVO POSTAVL BO SPET DESET LET OKOL. :whistle:

Ograja je pa ena najpametnejših stvari, kar so jih do sedaj naredili na ridah... Vsaj peska ni več na ovinku. Pa še tisto ustavljanje prej znotraj ovinka je bilo res smrtno nevarno za vse... :headbang: Hvala bogu, da se je nekdo končno spravil dat ograjo. :worship:

Seveda pa človeška omejenost ne pozna meja... Ni pomislil na dvojno ograjo, ki bi zaščitila tudi motoriste na cesti. Jebiga, nobody is perfect... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdle mi je pa že žal...da nism mal štrudla za sabo vzel...mmmmmmmm....

@biker77: kako kj bele strmine?? mar bi tle ostal.... ;)

ah jebat ga..treba delat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap... Verjel ali ne... Nekako upamo, da jih nismo tapecirali zase. Upamo pa tudi, da jih ne bo nihče preizkusil. :unsure:

Verjamem de tisti k so tapecirali nebodo rabli plamafleksa okrog kolov. Sam ta pametne, najbl profesionalne in original(o)ne nastopajoče boste pa teško obvarovali pred skalami.... in lastni idiotizmom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdle mi je pa že žal...da nism mal štrudla za sabo vzel...mmmmmmmm....

Ravnokar žvečim zadnji košček... mmmmmm... Hvala @GorkaRoža!!! :worship:

Snoopy, boš en griz??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah jebat ga..treba delat..

ti peljem konje na sprehod?? :naughty:

Ravnokar žvečim zadnji košček... mmmmmm... Hvala @GorkaRoža!!! :worship:

Snoopy, boš en griz??? :P

mmmm....bi bi...pacek..pa še izzivaš :glare:

hehe a ti doma ne dajo za jest :whistle:

hja....zdle tolčem napolitanke...mi je cukr padu...ob misli na štrudl...

zdj sm ugotovu kakšne vrste štrudl je sploh bil... ridaški!!!!! :devil:

@shark357 : ti pa pridno naberaš rumene kartone...kod se skrivaš???

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!