Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

jutr ob 17:30 se dobimo gor in prpelem LUBENICO pol pa pičimo na 3M

Jutri se ne vidimo :( (Golicapress), ampak vam želim obilo užitkov pri konzumiranju... tekočin... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi lahko kdo prnese menjalniško olje za 2T mašino-Hondo NSR, Motul Transoil 10/40W, nej mi založi, pa mu vrnem denar na ridah, bil bi zelo hvaležen-na PM dobite še mojo številko od GSMa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

eh.. dečko ni še nikoli kupoval po trgovinah, pa prosi za uslugo.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh.. dečko ni še nikoli kupoval po trgovinah, pa prosi za uslugo.. :lol1:

al pa ga mu bo na poti do rid že zmanjkal <_< , pa je bolš, da mu ga kdo prnese, drgač nau prišel do 3M :whistle:

(nimešancebrezoljapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ridaši ja :doze: ma kaj use se bere na tem forumu... A ma kdo jajca to povedat u fris tistemu k to dela na ridah :hmm: se mi zdi d ga ni junaka a... tle je pa lepo pisat ja, svaka vam čast :slap:

Sm biu u nedeljo gor. Pa burnout je tudi pršu pole... En cajt sva bla na ograjci pa se je burnout odloču d ma zadosti tega čičanja in se usedu na svojo ER5 pa odpelu dva ovinka in se vrnu nazaj. Med tem časom, je bil na ograjci en "junak" v letih 40 (sedel zravn mene) k mu ni šlo v račun d se en mulc z ER5 vozi po ridah. Kao kako si upa it s takim motorjem pelat... Popolnoma idiotsko se je obnašu, kao on ima R1 pa se zna vozit in take (sm vidu že tkoj d je butl :SS ). K pa se dvigne z ograjce začne oblačit kombinezon in izjavi d bo zdej pokazu temu turistu (burnoutu) kako se pele, in da ga prehiti po zunanji strani, mi je prekipelo :eek: ej to mi je dvignlo prtisk na 345. Sm ga malo majn ku nahrulu d če je normaln spravlat u nesrečo druge zato d on izpade đek :fight2: ena dva sta sam gledala... Če ima vojo pokazat kej zna nej gre u petek na grobnik pa pelje pod 1.50 pa bo presotpu mejo turista tudi on. Pa btw. tisto ER5-kico je kar konkretno delo prehitet :grim

BEDAK, pa če to bereš zavedaj se d še eno tako izjavo te bom nahrulu še enkrat :fight2: Pole pa izpademo mi večina bumbarji :slap:

Aja, primorci: Mene pa ne bo ta tedn nč na ridah... Možno kej za vikend če bo pot nesla tje mimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@spider. dobro napisano, ampak drugič probaj malce bolj prevedit v SLO. tu na kozjanskem nas malo jebejo zahodna narečja...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja OK, bom prevedu malo :grim Drgač pa napisu jst... sam je tamali mešu štrene tle na MS :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ridaši ja :doze: ma kaj use se bere na tem forumu... A ma kdo jajca to povedat u fris tistemu k to dela na ridah :hmm: se mi zdi d ga ni junaka a... tle je pa lepo pisat ja, svaka vam čast :slap:

Sm biu u nedeljo gor. Pa burnout je tudi pršu pole... En cajt sva bla na ograjci pa se je burnout odloču d ma zadosti tega čičanja in se usedu na svojo ER5 pa odpelu dva ovinka in se vrnu nazaj. Med tem časom, je bil na ograjci en "junak" v letih 40 (sedel zravn mene) k mu ni šlo v račun d se en mulc z ER5 vozi po ridah. Kao kako si upa it s takim motorjem pelat... Popolnoma idiotsko se je obnašu, kao on ima R1 pa se zna vozit in take (sm vidu že tkoj d je butl :SS ). K pa se dvigne z ograjce začne oblačit kombinezon in izjavi d bo zdej pokazu temu turistu (burnoutu) kako se pele, in da ga prehiti po zunanji strani, mi je prekipelo :eek: ej to mi je dvignlo prtisk na 345. Sm ga malo majn ku nahrulu d če je normaln spravlat u nesrečo druge zato d on izpade đek :fight2: ena dva sta sam gledala... Če ima vojo pokazat kej zna nej gre u petek na grobnik pa pelje pod 1.50 pa bo presotpu mejo turista tudi on. Pa btw. tisto ER5-kico je kar konkretno delo prehitet :grim

BEDAK, pa če to bereš zavedaj se d še eno tako izjavo te bom nahrulu še enkrat :fight2: Pole pa izpademo mi večina bumbarji :slap:

Aja, primorci: Mene pa ne bo ta tedn nč na ridah... Možno kej za vikend če bo pot nesla tje mimo :)

Thx Gizmo (čeprow prijavljen drgač), sam so eni res kekci :angry2: :angry2:

Naj mi da njegov usnjen kombinezon pa malo boljše gume pa bo vidu kaj se pravi vozit z ER-5 :whistle: O:-)

Če hoče kaj pokazat naj gre na grobnik, jst sem se vozu za užitek in malo spet privajal ovinkov po padcu. Če mu ni kaj prav, naj se gre važit kam drugam :fight2:

Bi me prav zanimalo kaj bi naredu na Gerovem :whistle: O:-)

Kakor je že Gizmo reku, če se en dober voznik (s tem ne mislim sebe, ker nisem) vsede na ER-5 in ga obvlada (tle mam še polno zanaučit) bo po kratkih ovinkih un mel kar precej dela. Če motor ni R1 še ne pomeni da je za v smeti!

P.S. Upam da ni bil to tisti k je meu R1 z slick gumami, ker vozi zelo dobro.

P.S.2. Najlepše mi je blo videt punco mislim da na Ninji 6-ki, k je pokazala kako se vozi in po moje kakšnemu frajerju prow mešala štrene :yea2: Če si od tukaj, jst sem uni k ti je dal ogenj.

Pa varno vožnjo vsem skup!!!

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Upam da ni bil to tisti k je meu R1 z slick gumami, ker vozi zelo dobro.

Mislim d ne... zdej pa sploh nism prepričan če je bla R1 sploh njegova. Al je mel :hmm: nevem, vem sam d je bla neka športiva. Sm prej popihu domou kukr sm ga vidu se usest :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ridaši ja :doze: ma kaj use se bere na tem forumu... A ma kdo jajca to povedat u fris tistemu k to dela na ridah :hmm: se mi zdi d ga ni junaka a... tle je pa lepo pisat ja, svaka vam čast :slap:

Sm biu u nedeljo gor. Pa burnout je tudi pršu pole... En cajt sva bla na ograjci pa se je burnout odloču d ma zadosti tega čičanja in se usedu na svojo ER5 pa odpelu dva ovinka in se vrnu nazaj. Med tem časom, je bil na ograjci en "junak" v letih 40 (sedel zravn mene) k mu ni šlo v račun d se en mulc z ER5 vozi po ridah. Kao kako si upa it s takim motorjem pelat... Popolnoma idiotsko se je obnašu, kao on ima R1 pa se zna vozit in take (sm vidu že tkoj d je butl :SS ). K pa se dvigne z ograjce začne oblačit kombinezon in izjavi d bo zdej pokazu temu turistu (burnoutu) kako se pele, in da ga prehiti po zunanji strani, mi je prekipelo :eek: ej to mi je dvignlo prtisk na 345. Sm ga malo majn ku nahrulu d če je normaln spravlat u nesrečo druge zato d on izpade đek :fight2: ena dva sta sam gledala... Če ima vojo pokazat kej zna nej gre u petek na grobnik pa pelje pod 1.50 pa bo presotpu mejo turista tudi on. Pa btw. tisto ER5-kico je kar konkretno delo prehitet :grim

BEDAK, pa če to bereš zavedaj se d še eno tako izjavo te bom nahrulu še enkrat :fight2: Pole pa izpademo mi večina bumbarji :slap:

Aja, primorci: Mene pa ne bo ta tedn nč na ridah... Možno kej za vikend če bo pot nesla tje mimo :)

mah dej razmisl kdo koga ogroža itd ... sj veš - tut z er5 se da uplaknt v ovinku ... sploh, če ti kdo nasprot prpelje, ti pa do roba založen .. .se mi zdi pometanje pred tujim pragom brezveze ... vsak vozi, kokr hoče - pa vsak se zgraža ali smeji, komur se hoče.. .tko je najbolj pošteno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa ga mu bo na poti do rid že zmanjkal <_< , pa je bolš, da mu ga kdo prnese, drgač nau prišel do 3M  :whistle:

(nimešancebrezoljapress)

Ne rabim za mepanco ampak za v menjalnik, ga je blo premalo in sem bil prisiljen kupt eno kr neko za 900sit / litr :BUA: , in se mi mal zatika, v fole ne gre lepo, pa če mi lohk nekdo prvleče, sej bom plaču pa vse!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Burnout: tista gospodična je bla kr lepo s CBR1000RR z Akrapovičem :grim ...se mi zdi,da je to tista ki v Elisi dela :hmm: ....

...pa gizmOkak kako da se midva v dveh dneh zmer malo pred ridami srečava :slap: :D ....v soboto sta šla s TC-jam mim prot Postojni,...v nedelo pa tud tm nekje spet ti :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Burnout: tista gospodična je bla kr lepo s CBR1000RR z Akrapovičem :grim ...se mi zdi,da je to tista ki v Elisi dela :hmm: ....

...pa gizmOkak kako da se midva v dveh dneh zmer malo pred ridami srečava :slap:  :D ....v soboto sta šla s TC-jam mim prot Postojni,...v nedelo pa tud tm nekje spet ti :D ...

Ja prou ni sreče ne. Sm te vidu ja mal pred postojno... Jah se bomo že trofanli nekje, verjetno d prou na ridah :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Burnout: tista gospodična je bla kr lepo s CBR1000RR z Akrapovičem :grim ...se mi zdi,da je to tista ki v Elisi dela :hmm: ....

Ja no nisem kaj preveč spremljal motorja, sem bolj vožnjo :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je bla sigurno Neva iz Žeruvence oz še mal naprej,full velika pa suha.

nč zdej grem pa lubenico nabavt da bo do 18h že ohlajena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja torej rabim olje Motul Transoil Expert 10/30W a mi lohk kdo prosim prnese na ride, bi šel sam iskat pa ne morem v LJ, pol na 3M ne grem, majo ga pa menda v TCju, javte se na PM, dobite za pijačo(uni ku prnesete olje, ne uni ku se javte na PM) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja hvala vseeno, bom že, zdej itak grem še mal okol tle, pa frenda poberem, pol se pa prkažem gor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja OK, bom prevedu malo :grim Drgač pa napisu jst... sam je tamali mešu štrene tle na MS :fight2:

Gizmo, si že razmislu o resni pomoči... :? :hmm: Malo dosti maš teh kriz identitete zadnje cajte :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primorci ste zajebali do kraja :angry2: ampak lubenica parti je pa vsen uspela,bom jutr kako fotko prlimala zdej ne znese pa na 3M je blo tud zakon,sem glih domov uletela tko da grem sam še spat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pokorno izostal od lubenice že prej... :blush:

Sem bil na Goličici... :yea2: :wub: Ah, so mi pasali njeni zaviti predeli... in to 3X... :OK: ...in vsega skupaj 322 km.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nč,tale kos ni tu nikakor zgint tko da smo se pol že prov pošteno ponujali z njim,sem ga tela eni bejbi u lublano pelat sam bi mela pol poplavo u kufru,sam pa full paše lulat po lubenici

post-265-1120743351_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak, polulala si se na tiso lubenico? A je nismo cele pojedli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!