Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Saj smo hoteli... Samo avto ni šel do "piknik placa". Si bo treba omislit en "prenosni radio na baterije" naslednjič... Al' pa kak bolj terenski avto. :headbang:

Al pa..kakšna kitara pa gasa :whistle: ;)

Kdaj bo osa kj slikce limal?? dns se mi rahlo smeje :D rabm samo še taprav povod... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa si bil vceraj?!?! :D Smo cakalai, da nas prides na piknik mal pozdravt!

jah ... včeraj sem šel malo pozdravit MAKSIjevce na delavnico varne vožnje

pol pa motoGP gledat :D

pa drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebno je priznati, da je delovna skupina res temeljito oblekla stebričke ograje ob cesti.

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

antares

Hvala :) Smo cakali ce bosta z giroxom prisla kaj pomagat.. Vec rok kot je, prej in bolj temeljito je narejeno :)

Upam samo, da bo to peno zimprej zamenjala prava dvojna ograja, ker sele takrat bo pravi efekt kar se tice varnosti..

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :) Smo cakali ce bosta z giroxom prisla kaj pomagat.. Vec rok kot je, prej in bolj temeljito je narejeno :)

Upam samo, da bo to peno zimprej zamenjala prava dvojna ograja, ker sele takrat bo pravi efekt kar se tice varnosti..

Nisva bila gotova glede medregijskega sodelovanja.

Sicer sem zadevo videl šele danes, ko sem šel mimo.

Dvojno ograjo je Direkcija že dala v plan nabav, tako, da bo pred naslednjo glavno moto sezono gor; če ne bo šlo kaj mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest en do tri pršu,pol sn pa eno full luštno vidu,pa se mi je ustavl....

se je ustavilo al postavilo? ;) :whistle:

ja men se še dvigne :whistle:

Pritisk namreč... :whistle:

... pa še kuhat zna. Za ožen't!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu bi se še posebej zahvalil Brum brumu za odlično družbo v vseh pogledih - fant je res fejst, z njim bom šel še kdaj na izlet :whistle:.

:worship:

Dark sarcasm rocks!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisva bila gotova glede medregijskega sodelovanja.

Sicer sem zadevo videl šele danes, ko sem šel mimo.

Dvojno ograjo je Direkcija že dala v plan nabav, tako, da bo pred naslednjo glavno moto sezono gor; če ne bo šlo kaj mimo.

Upajmo, da je res to kar se ograj tice..

Dugace pa pri takih akcijah so vedno dobrodosli vsi, tako da naslednjic kar pridita :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste pa s Policijo naredili, da se je na forumu več nič ne vidi?

Pravzaprav mislim, da so bile punce.Če se prav spomnim pogovora kakšnih 100 strani nazaj v vtej temi, so jih povabili ven na pijačo, pa so izvedle neke strokovne ukrepe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel pod krinko... :whistle:

Policija vas gleda...

Sej sm vedu...že od začetka...@gorskaroza je njihova...zato pa je tok dobr štrudl prnesla...da bi nas zavedla...skor ji je uspel...sam jst sm jo pogruntal...

PS:kdaj bo spet štrudl?? :D

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm vedu...že od začetka...@gorskaroza je njihova...zato pa je tok dobr štrudl prnesla...da bi nas zavedla...skor ji je uspel...sam jst sm jo pogruntal...

PS:kdaj bo spet štrudl?? :D

:OK:

hehe delam undercover :krneki: , zakaj pa mislis da sem bila vceraj tako tiho,pa vec ali manj samo na skrivaj opazovala vse, tako ljudi kot dogajanje. Tisti strudl pa ves da mora bit posledicno dober, da vas vse, tako kot si sam ugotovil, zavedem na najbolj enostaven nacin ;)

Strudl? a ne bi naslednjic imeli kaj drugega? recimo kaksne rogljicke filane z cokolado in orehi? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe delam undercover :krneki: , zakaj pa mislis da sem bila vceraj tako tiho,pa vec ali manj samo na skrivaj opazovala vse, tako ljudi kot dogajanje. Tisti strudl pa ves da mora bit posledicno dober, da vas vse, tako kot si sam ugotovil, zavedem na najbolj enostaven nacin ;)

Strudl? a ne bi naslednjic imeli kaj drugega? recimo kaksne rogljicke filane z cokolado in orehi? :whistle:

roglički rox :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe delam undercover :krneki: , zakaj pa mislis da sem bila vceraj tako tiho,pa vec ali manj samo na skrivaj opazovala vse, tako ljudi kot dogajanje. Tisti strudl pa ves da mora bit posledicno dober, da vas vse, tako kot si sam ugotovil, zavedem na najbolj enostaven nacin ;)

Strudl? a ne bi naslednjic imeli kaj drugega? recimo kaksne rogljicke filane z cokolado in orehi? :whistle:

:D

post-7954-1190024501_thumb.jpg

snoopy vse pojedu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na AC je (ponavadi) omejitev 130 km/h, ampak če je na prehitevalnem pasu tovornjak, ki vozi (npr.) 90 km/h, potem bo vsak s kančkom zdrave pameti zaviral in počakal, da se tovornjak umakne. Govoril sem torej tudi o uporabi zdrave pameti.

Seveda pa lahko dotični voznik vztraja pri svoji pravici voziti 130 km/h in to poskusi potem razložiti vozniku taistega tovornjaka, ko ga bo ta strgal dol, ko bo pral tovornjak.

Seveda Joži. Vse smo pospravili in @Snoopy je žakelj s smetmi odnesel do "smetnjakov". Vse smo pogasili, da ne bi slučajno prišlo do požara (@Ninjarider je strokovno opravil zadevo). @OSA_RIDER je slikovno dokumentiral, da smo plac zapustili v "očiščenem stanju" in ne vem, zakaj slikovnega materiala še ni prilepil sem gor.

no no lepo pohvalno :worship: Joži,kera Joži :headbang: ta mi je tud dvignla pritisk

Potrebno je priznati, da je delovna skupina res temeljito oblekla stebričke ograje ob cesti.

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

antares

hvala za pohvale

vremenska informacija za okoliš Kačjih rid,je oblačno na vsake tolk pa tud prleti nekaj kaplic iz neba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

snoopy vse pojedu :OK:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Še umiješ se pa boš little pupi snoopy :P

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe delam undercover :krneki: , zakaj pa mislis da sem bila vceraj tako tiho,pa vec ali manj samo na skrivaj opazovala vse, tako ljudi kot dogajanje. Tisti strudl pa ves da mora bit posledicno dober, da vas vse, tako kot si sam ugotovil, zavedem na najbolj enostaven nacin ;)

Strudl? a ne bi naslednjic imeli kaj drugega? recimo kaksne rogljicke filane z cokolado in orehi? :whistle:

A bi se prosim ustavila s to hrano,sm pred 10 min jedel,zdej sm pa spet lačn ratu :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo. ko je ravno tema o ridah pa me zanima če ste učer vidli unga modela z oražnim 4-kolesnikom k je šou po 2h skoz ovinke :worship: (ura med 16 in 17)

Popravljeno . Popravil nixons
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel pod krinko... :whistle:

Policija vas gleda...

Ma nea ga seri, kaj nea poveš???? Policija nas gleja??? :closedeyes:

živijo. ko je ravno tema o ridah pa me zanima če ste učer vidli unga modela z oražnim 4-kolesnikom k je šou po 2h skoz ovinke :worship: (ura med 16 in 17)

Mater ko je leto..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo. ko je ravno tema o ridah pa me zanima če ste učer vidli unga modela z oražnim 4-kolesnikom k je šou po 2h skoz ovinke :worship: (ura med 16 in 17)

jap sm vidla ja, sm se ga kr mau ustrašla, pa mislm da je meu še babo celo uzadi, k pol sta se dva ovinka nad the ovinkom ustavla na parkirišu in sta se pomoje neki kregala, nism pa sigurna :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!