Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

js bi itak pršu, ma edino če mam šefeta perle zadi :lol1: Drug tedn sm frai u sredo, mislim da :hmm: in pridem sigurno na ride pole pa na 3M, pa oblubleno melono tudi prnesem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak, polulala si se na tiso lubenico? A je nismo cele pojedli?

jao burek.... :slap:

ti si tud..... :alien1:

lulat po tem ko poješ lubenico...torej lulati po lubenici.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ride so ble včeri okol 16ih čist prazne....smo se kr čudil... peščica pogumih je pa le sekala gor pa dol :D ... dokler ni letečman uletu in si v miru zapisoval registerske.... :hmm:

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet? Jao, a to kaki domačini kličejo al kaj? Se mormo zment, da takoj ko pride vsi na motorje in gremo-pol gor, pol dol, bo že tudi on spizdnu na postajo, šerifu rečt da ni vedu kam it. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve ce je cesta (Planina) suha al ne, pa kako je vreme? bi sli dns popoudan mal, sam ne vemo kasno je vreme... <_<

Mokra cesta, rosi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceste se po močnemu nalivu že sušijo sam ne vem če bo spet kej vrglo z neba kej tekočine,slabo kaže da se bo vreme kej izboljšalo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot izkušen vrtnar bi obisk Rid trenutno odsvetoval, saj se bojim, da bo zaradi količine vlage in celodnevnega posedanje tam okoli, kdo pognal korenine. :P

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot izkušen vrtnar bi obisk Rid trenutno odsvetoval, saj se bojim, da bo zaradi količine vlage in celodnevnega posedanje tam okoli, kdo pognal korenine. :P

Sem že poklical na Gozdno gospodarstvo - osebke, ki poganjajo korenine na Ridah bodo brezkompromisno odstranili z Rid!

A ja pa še to, s komonale Postojna so me še spraševali, kje ima Sanda skrito metlo, da bodo asfalt očistili in pometli s ceste :kva2: :kva2: !

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja par dni nazaj sem mal gledal tam okoli sam jo nisem dobu... :hmm: zgleda da bom prav moral pridt en dan ko boste vsi tam, da izza vogala pochekiram kje je... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom danes gor okrog 16:00 do 16:30. Če bo kdo gor se vidmo :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni metla v jašku za uno kanto za smeti, prejšnjič ku sm bil jest gor je bla tm not :? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja metla naj bi bla u jašku za kanto,če je še pa ne vem,čeprov sem glih pršla iz rid domov,bom jutr previrla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja metla naj bi bla u jašku za kanto,če je še pa ne vem,čeprov sem glih pršla iz rid domov,bom jutr previrla

aaa... pa te mamo... to pomen, da nič ne pometaš gor na ridah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al vas je blo nekaj na rajdah učera... :afro1:

uni policaj spoda je bil pa prou smešen je zgledu ko s kake balkanske komedije :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tistega "milicnika" sem jaz tudi vidla.... kje so pa tega nasli... iz YU rezerv... :blink:

Aja, pa skor iz motorja padla, ko sem pozdravljala tri motoriste na koncu Planine... eden je bil zaziher z srebrno CBRo brez ogabnega rdecega zmaja :P .

lp,

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tistega "milicnika" sem jaz tudi vidla.... kje so pa tega nasli... iz YU rezerv...  :blink:

Aja, pa skor iz motorja padla, ko sem pozdravljala tri motoriste na koncu Planine... eden je bil zaziher z srebrno CBRo brez ogabnega rdecega zmaja  :P .

lp,

T

Policaj je bil res :kva2: :lol1: :grrr :lol:

A je bil poleg tistega s srebrno se kaksen s crno? CBR klub na ridah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tistega "milicnika" sem jaz tudi vidla.... kje so pa tega nasli... iz YU rezerv...  :blink:

Aja, pa skor iz motorja padla, ko sem pozdravljala tri motoriste na koncu Planine... eden je bil zaziher z srebrno CBRo brez ogabnega rdecega zmaja  :P .

lp,

T

a je biu spet uni skinhead? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni metla v jašku za uno kanto za smeti, prejšnjič ku sm bil jest gor je bla tm not :?  .)

valda, policajo jo tja notri dajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek zvečer je moj prijatelj malce pograviral motor na ridah,pospravil vso plastiko in še celo prednjo luč v zadnji kovček,v katerem so bili tudi dokumenti,poklical reševalno ekipo(prikolica) in ker sta imela s prijateljem dovolj časa sta se zapeljala v vas na eno pijačo. Honda je ostala brez varstva in neki zelo prijazni osebek je ukradel zadnji kovček.Prosim vse,ki bi bilo kaj vedeli o tej stvari,naj me kontaktirajo na 041 460 445 Vine.

lp Vine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa skor iz motorja padla, ko sem pozdravljala tri motoriste na koncu Planine... eden je bil zaziher z srebrno CBRo brez ogabnega rdecega zmaja 

:hmm: :hmm: :hmm:

Emmmm... jasno, da sem bil jaz... :grim ... samo ne vem, kje si me videla... :hmm: ... a to, ko smo šli iz smeri Postojne proti Ljubljani?

Boš morala povedati, kaj voziš, pa bom bolj pozoren in bom vedel, da si to ti... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: danes bil edini in sam samcat na ridah... so bile fajhtne... zeloooo fajhtne... ampak sem šel samo mimo... :whistle: ... enkrat popoldne... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!