Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

se bom jst osebno zate zmenu, naj te ne jebejo, ker kolenčkaš ...

a si pripravljen sprejeti kompromis - ti kolenčkaš, kolk ti paše - ko pa padeš, se odpoveš zdravstvenim oskrbam v primeru hujših poškodb?

Ne ga nisem.. Enostavno zato ker moznost padca vedno obstaja. Ce mi bo nek degen na cesto vrgel lopato peska pred motor (se je zgodilo nekomu na mariji reki, za ride nevem.. ) potem bom verjetno uzgal v vsakem primeru, ce se po kolenu peljem, ali pa kot zabita kajla 5kmh pocasneje.. Noben se teko previden in preudaren in izkusen, ne more izkljuciti moznosti nesrece, pa naj bo po tuji ali njegovi krivdi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi jaz tako mislil, ko si prvic omenil tole.. Ampak nisem pa pricakoval, da se bo se zaprosilo za poostren nadzor nad vsem! :wacko: Eno je nek dogovor s policijo, ki bi koristil vsem, drugo je pa to, da nas najebe vecina, ker se bodo vtikale v brezvezne tehnicne malenkosti, ki sploh niso skodljive, zgolj ne sovpadajo z za moje pojme butastimi in napacno zastavljenimi predpisi, kar se tice predelav/dodelav/ipd.. Res nocem bit ob 500eur samo zato ker za butasto slovensko zakonodajo E oznaka na zmigavcih ni dovolj, ceprav drugje s tem ni tezav :ninja:

Drugih stvari sploh pa sploh ne bom omenjal, drugace mi bodo prinesli ze napisano poloznico :glare:

Poznaš mojo vizijo, imaš glavne dokumente iz razgovorov s Policijo... Lahko jih tudi objavim, če misliš, da bo to čemu koristilo. Sedaj mi pa povej konkretno in brez ovinkov: Ali poznaš boljši način, kot je bil moj, da se tako hitro uredi pripravljenost na dialog?

Policija nas je povabila na okroglo mizo. Iz uradnega dokumenta si lahko videl zakaj so to storili... Dobro veš, da sem zadeve pripravil tako, da so argumenti na naši strani, da imamo premoč. In da nas v tem momentu jemljejo resno. Zdaj se pa zjasni... Se bojiš izpasti "pizda" pred sokolegi, ker boš šel na pogajanja s policijo - zagovarjat "našo stvar", al' si res kje v dokumentih našel kaj, kar sem jaz spregledal in imaš resne razloge za skrb. :hmm:

P.S: Okrogla miza je naslednji teden!!! Zatorej... Dajmo malo več poguma in odločnosti!!!

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi jaz tako mislil, ko si prvic omenil tole.. Ampak nisem pa pricakoval, da se bo se zaprosilo za poostren nadzor nad vsem! :wacko: Eno je nek dogovor s policijo, ki bi koristil vsem (npr, da se ne jebe motoristov zaradi neumnosti, kot npr pp, ker jo enkateri itak nimajo kam dat, se pa pojaha tiste, ki prehitevajo v nepreglednih ovinkih, itd.. ), drugo je pa to, da nas najebe vecina, ker se bodo vtikali v brezvezne tehnicne malenkosti, ki sploh niso skodljive, zgolj ne sovpadajo z za moje pojme butastimi in napacno zastavljenimi predpisi, kar se tice predelav/dodelav/ipd.. Res nocem bit ob 500eur samo zato ker za butasto slovensko zakonodajo E oznaka na zmigavcih ni dovolj, ceprav drugje s tem ni tezav :ninja:

Drugih stvari sploh pa sploh ne bom omenjal, drugace mi bodo prinesli ze napisano poloznico :glare:

Se strinjam. Sploh pa bi morala pri nas obstajat neka skupina ljudi, ki bi najprej vse ceste, omejitve ter ostale znake morala pregledati, preučiti in postaviti v neko logiko, seveda bistvo je varnost, da bi prometni zakon deloval kot mora in bi bil red na cesti večji - posledično manj nesreč, ker je na naših cestah precej znakov postavljeno čudno in po navadi tam radi čakajo policisti. Ker po mojem bi v nekaterih primerih bilo celo bolj varno, če bi bla omejitev višja.

lp, MC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat bom ponovil:

Dialog s policijo nikakor ne more nikomur škodovati. Edino, kar se lahko izcimi iz dialoga je kaka korist. Da se tudi njih seznani z dejanskim stanjem. :headbang:

Kok ti plačajo????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznaš mojo vizijo, imaš glavne dokumente iz razgovorov s Policijo... Lahko jih tudi objavim, če misliš, da bo to čemu koristilo. Sedaj mi pa povej konkretno in brez ovinkov: Ali poznaš boljši način, kot je bil moj, da se tako hitro uredi pripravljenost na dialog?

Policija nas je povabila na okroglo mizo. Iz uradnega dokumenta si lahko videl zakaj so to storili... Dobro veš, da sem zadeve pripravil tako, da so argumenti na naši strani, da imamo premoč. In da nas v tem momentu jemljejo resno. Zdaj se pa zjasni... Se bojiš izpasti "pizda" pred sokolegi, ker boš šel na pogajanja s policijo - zagovarjat "našo stvar", al' si res kje v dokumentil našel kaj, kar sem jaz spregledal in imaš resne razloge za skrb. :hmm:

P.S: Okrogla miza je naslednji teden!!! Zatorej... Dajmo malo več poguma in odločnosti!!!

Ne zgolj stvar sem vzel precej bolj neresno kot ti in se niti nisem poglabljal. Nato pa sem se vceraj malce bolj premislil in prebral zadeve in kot za moje pojme zgleda, kot da se probava resit svet. "Projekt" je zastavljen mnogo preresno za moje pojme in mojo pristojnost. Jaz nisem dolzen resevat problematike motoristov tam gor, ker to ni moje delo niti nisem za to pristojen. Z veseljem prispevam k dvojnim ograjam, cisti okolici in to je to..

Ampak na poostren nadzor nad vsem, da bomo placevali zaradi neumnosti.. To, da bo znak za policijo kdor se bo gor ustavljal, da ni "nas" in podobne zadeve, lepo prosim. Tu pa nocem imet popolnoma nic zraven, ker ne bom sebi zaril noza v hrbet. Ker jaz sem tisti, ki se vozi s "predelanim" motociklom, jaz sem tisti, ki gor kolencka, jaz sem tisti, ki se rad ze toliko let ustavi na the ovinku in tudi pogleda koga, kako uredu odpelje. In neglede na vse, tudi ce se vse skupaj prestavi na spodnje pocivalisce, jaz sem bom se zmeraj, kot ze od vedno kdaj ustavil gor s kaksnim kolegom, ko bova prisla odpeljat rundo ali dve.. Oziroma kot kaze se sedaj nekaj casa ne bom, da me ne bodo pojahali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NESREČE! :headbang:

A prej jih pa ni blo????? LIh tak so ble...... Sam ni blo tebe, k bi iz tega naredu tako pizdarijo in vse policiji poroču....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te že ravno zanima... Za projektno vodenje dobim cca. 55 - 65 tisoč € (bruto) na leto.

s tisitm prej nism mislna šihta!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ej folk- sam predlog... kaj če bi mal menjal temo, pa preklopl na.... Kdaj bo naslednji piknik, recimo... :whistle:

a si policaji???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tisitm prej nism mislna šihta!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostalo v zvezi z ridami pa počnem prostovoljno (brezplačno). ;)

Zdrava pamet in ljubezen do sočloveka me k temu obvezujeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostalo v zvezi z ridami pa počnem prostovoljno (brezplačno). ;)

Zdrava pamet in ljubezen do sočloveka me k temu obvezujeta.

ja zihr....

ljubezen do sočloveka.... nož v hrbet kolegom......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak na poostren nadzor nad vsem, da bomo placevali zaradi neumnosti.. To, da bo znak za policijo kdor se bo gor ustavljal, da ni "nas" in podobne zadeve, lepo prosim. Tu pa nocem imet popolnoma nic zraven, ker ne bom sebi zaril noza v hrbet. Ker jaz sem tisti, ki se vozi s "predelanim" motociklom, jaz sem tisti, ki gor kolencka, jaz sem tisti, ki se rad ze toliko let ustavi na the ovinku in tudi pogleda koga, kako uredu odpelje. In neglede na vse, tudi ce se vse skupaj prestavi na spodnje pocivalisce, jaz sem bom se zmeraj, kot ze od vedno kdaj ustavil gor s kaksnim kolegom, ko bova prisla odpeljat rundo ali dve.. Oziroma kot kaze se sedaj nekaj casa ne bom, da me ne bodo pojahali!

Vraga DeX... Od kje taka dvoličnost? :hmm: Tole je pa čisto "dezinformiranje". Sorry... Ampak... Bom objavil vse dokumente čez par minut. Ker ne bom toleriral takih izkrivljanj dejanskih pogovorov.

LP, P.J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja potunkal si vse!!! sicer ne vem kok imaš kolegov na ridah... NImamo vsi čit originalnih motorjev... Zarad tega ne mislem plačevat in tud ne bom, ker je čist moja stvar kaj imam na motorju. Kukr sm pa seznanjena, je pa zakon precej pomankljivo napisan glede predelav... tak da pridem skozi....

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vraga DeX... Od kje taka dvoličnost? :hmm: Tole je pa čisto "dezinformiranje". Sorry... Ampak... Bom objavil vse dokumente čez par minut. Ker ne bom toleriral takih izkrivljanj dejanskih pogovorov.

LP, P.J.

Objavi.

Pa se nekaj.. Od kje ti dovoljenje, da si v dopisu policiji mene poimensko dolocil kot enega izmed kljucnih clanov kacje ride teama! Ko smo se mi dogovarjali, je bilo receno da je to zgolj neformalna zadeva med klapo kolegov, kdo bo imel kaj cez! Jaz naj bi zbral informacije, ki bi pomagale k dvojnim ograjam in to je to. Pa cez naj bi imel obiske dirkalisc ce se bomo "ridasi" kaj dogovarjali v tej smeri. Ampak to je itak ze bilo prej, itd. In to je zgolj stvar med nami kolegi, ki se kdaj pa kdaj odpravimo kam. Ni tu nobene formalnosti in nobene potrebe, da se me policiji poimensko stuli zaradi tega!

Drugace pa glede locevanja folka, kdo se bo ustavlja gor, kdo dol. Tega v domumentih NE PISE! Si pa ti veckrat omenil na forumu!!

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy..... ne vem ke si bil ti teh par mesecov.. očitno si spregledal par strani v tej temi, al si pa mal prevečkrat prešprical ride....

Jap..maš prov...me ni blo dostkar gor med tednom...jebat ga-obveznost!

Sj bom prnesu opravičil od dohtarja noo... ;) :D

Me neki zanika...kako točno naj bi izgledal ta "poostren nadzor"???

Aja...pa...ah..brez veze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace pa glde locevanja folka, kdo se bo ustavlja gor, kdo dol. Tega v domumentih NE PISE! Si pa ti veckrat omenil na forumu!!

Ne bo držalo. Jaz sem dejansko namignil, da bo iz tega lažje razvidno ... bla bla... Bil je to cinizem, ki je zrasel izključno na mojem zeljniku kot sredstvo moralnega in etičnega pritiska. Vse ostalo je vzeto iz konteksta, kar oba veva da je napačno.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tisitm prej nism mislna šihta!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a si policaji???

Zakaj pa ne........mogoče pa bi bilo dobro....... :rolleyes: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno sem vedno jemal življenje kot vrednoto. Glede na dogajanje na ridah in glede na to, da presega vse meje sprejemljivega sem se odločil postaviti na stran življenja. Da mi policija ob tem izrazi polno podporo je zame znak, da delam prav.

mal z zamudo... se opravičujem

Lepo da si se odločil za življenje! Sam pol naj policaji mirkajo tebe... če te vse tok moti... in če rabiš skoz spremstvo... Če je tebe strah na ridah, pol ne hodi gor!!!!!!!! Bodi doma!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čim?

z lezenjem v rit policajem!

če še ne veš, imamo v sloveniji ministrstvo k se ukvarja s tem. Ne rabimo tebe, te nismo izvolil ne karkoli, ampak si se sam neki določu... Kok motoristov te podpira??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap..maš prov...me ni blo dostkar gor med tednom...jebat ga-obveznost!

Sj bom prnesu opravičil od dohtarja noo... ;) :D

Me neki zanika...kako točno naj bi izgledal ta "poostren nadzor"???

Aja...pa...ah..brez veze

če se boš ustavu na ridah , boš ob najmanj ob motor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak si se sam neki določu...

Žalostno, da se po treh ali štirih letih nihče pred menoj tega ni spomnil, se ti ne zdi?

Kok motoristov te podpira??

Ne štejem. Popularnost je navadno v obratnem sorazmerju s kakovostjo.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!