Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

ob 14:00 ko sva s punkom prletela gor smo bli sami, pa še JerryCBR se je drajsu gor in dol, kasnej so pršli še eni primorci, vsega skupej nas je blo 6. Super zadeva, odpelu 3x gor in dol, parkiru, počakali Burnouta pa šli na varno vožnjo... Ura 18:45 nekje smo pršli nazaj, burni se je ustavu mi pičli dalje domou. Folka je blo že precej, ni blo volje se ustavt pa še lačn sm biu :doze: drugič pridem drsat ograjco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ura 18:45 nekje smo pršli nazaj, burni se je ustavu mi pičli dalje domou. Folka je blo že precej, ni blo volje se ustavt pa še lačn sm biu :

sam ste res matr...mi pa mahali kot budale...jao :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ste res matr...mi pa mahali kot budale...jao :slap:

pa sej pravm, več ku je ljudi slabš je. Gledu sm pa na cesto :blink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura 18:45 nekje smo pršli nazaj, burni se je ustavu mi pičli dalje domou. Folka je blo že precej,

Takrat enkrat sva se tudi jaz&moja muca peljala tam mimo :eek:

Tudi kak lokalni moto zbor se nebi branil take udelezbe.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat enkrat sva se tudi jaz&moja muca peljala tam mimo :eek:

Tudi kak lokalni moto zbor se nebi branil take udelezbe.

LP Cvetoo.

Bodo lokalci mogli razmislit o ustanovitvi MK Kačje Ride :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja dons spet na Ridah na popoldanskem izletu :whistle: ....

...folka kr neki...velik znanih vidu,ki so sedeli in tisti ki so se mim peljali (gizmo, punK.. :nono: )... :) .....pa cvetoo....in še neki jih je blo,....mal sem odvozu ampak res mal ker je blo polno policajev :closedeyes: ....

...pa drugič :P

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na ridah pogosto polagajo ovinke otroci na dvotaktnikih brez opreme (no, vsaj čelada je bila)?

Sem danes peljal za enim takim pa me je kar minlo...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na ridah pogosto polagajo ovinke otroci na dvotaktnikih brez opreme (no, vsaj čelada je bila)?

Sem danes peljal za enim takim pa me je kar minlo...

D.

velikokrat ne...sam je bila pa včeraj izjema...je blo par 125-tk.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na ridah pogosto polagajo ovinke otroci na dvotaktnikih brez opreme (no, vsaj čelada je bila)?

Sem danes peljal za enim takim pa me je kar minlo...

D.

Ja prjatu iz prelepe Štajrske, sta dva k mata popolno opremo. Sem pa tudi jaz zadnjič vidu dva z dolgimi lasmi. Peljeta se :OK: , sam brez opreme :? . Škoda jih je, mogoče , no mladost je norost....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blo volje se ustavt pa še lačn sm biu :doze: drugič pridem drsat ograjco :D

izdajalec :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na ridah pogosto polagajo ovinke otroci na dvotaktnikih brez opreme (no, vsaj čelada je bila)?

Sem danes peljal za enim takim pa me je kar minlo...

D.

eden od teh, z dolgimi lasmi (bojda 60 cm), bi znal biti forumaš DimniBurek, ki je nedavno pridobil posest nad NSR125 in že zalaga do roba povsod, kjer pride ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden od teh, z dolgimi lasmi (bojda 60 cm), bi znal biti forumaš DimniBurek, ki je nedavno pridobil posest nad NSR125 in že zalaga do roba povsod, kjer pride ...

Kaj roba, baje je mogu ze skorne zamenat k jih je v slabemu mescu zbrusu. Za nasledn mesc ma pa nasparan za nove stopalke. Gor ma pa baje 6 let stare gume :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sem odvozu ampak res mal ker je blo polno policajev :closedeyes: ....

...pa drugič :P

@cagiva: Jest sem bil gor ob 14h.... ni blo nobenga varuha pravice :OK:

@gizmo: Kdo hudiča je JerryCBR :hmm:

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje sem prebrala da bi vam gorencem ki hodite na ride gume puščat,lahko že začela mal ustopnine pobirat da bi se za kakšn sadni party nabralo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš pa gorence čakala, da bodo požrtijo financiral, se boš pa lačna v grob zvalila... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden od teh, z dolgimi lasmi (bojda 60 cm), bi znal biti forumaš DimniBurek, ki je nedavno pridobil posest nad NSR125 in že zalaga do roba povsod, kjer pride ...

Kaj roba, baje je mogu ze skorne zamenat k jih je v slabemu mescu zbrusu. Za nasledn mesc ma pa nasparan za nove stopalke. Gor ma pa baje 6 let stare gume :slap:

No in? Jebiga, pa še podrsu sm motor učer, pa kaj, zdej boste spet pluvali, BMK, tačka je drsala ene parkrat že, pol me je pa spredi vzelo-verjetno kak kamenček....

Sej ni važno, ni treba komentirat niti mene niti mojih gum :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa by the way, tri mamo dolge čupe, jest na NSRki, še edn na NSRki, ki ima kombinezon in škornje(belo oranžno se mi zdi), tretji ma pa črno TZRko, pa plavo jakno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no upam da si se iz tega kej nauču... .)

1. da si morš mal bol opremo kupt za take podvige na ridah...

2. da si morš za ride in tud za cesto nasploh mal več izkušenj nabrat...

3. ................

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jakno dobim ta teden, se pa nagibam da si kupm hlače usnjene s kolenskimi ščitniki, če sm se v dveh tednih "navadu" pelat po tački, in da imam nove dobre gume, in če nebi blo kamenčka ki ga nism vidu (Klinčeva očala, tudi leče bo treba nabavt) bi se tudi morda po kolenu navadu pelat, upam vsaj, do tačke mi ni bil problem....

Mah sj je vseeno

Offtopic:kolk pridejo kake take hlače-sam hlače ne kombinezon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sm se v dveh tednih "navadu" pelat po tački, in da imam nove dobre gume, in če nebi blo kamenčka ki ga nism vidu (Klinčeva očala, tudi leče bo treba nabavt)

ne pozabi da si se navadu tudi past v dveh tednih kar je relativno hitro za motorista...in kot vedno je kamenček kriv :grrr ...kot sem te vidu vozit včeraj po ridah si samo ti kriv, nč kamenček.....

vsaka šola nekaj stane :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, to pa ni lih mal, no ja sej zdej itak delam, recimo da jih nabavm... Sam kaj ko bo treba počas še gume... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, to pa ni lih mal, no ja sej zdej itak delam, recimo da jih nabavm... Sam kaj ko bo treba počas še gume... :wacko:

"Wellcome to the real world, Neo."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Offtopic:kolk pridejo kake take hlače-sam hlače ne kombinezon?

če misliš usnjene z drsniki pol spod 300EUR nimaš kej gledat, kaj šele kupit...

1. da si morš mal bol opremo kupt za take podvige na ridah...

2. da si morš za ride in tud za cesto nasploh mal več izkušenj nabrat...

3. ................

3. da se na ride hodi sedet na ograjco in ne pilit štap :grim

zdej boste spet pluvali, BMK, tačka je drsala ene parkrat že,

pa plastike bojo tudi še parkrat :wacko:

če sm se v dveh tednih "navadu" pelat po tački

to da si se navadu je golo nabijanje..... tačka ti je večkrat zgolj slučajno primla in pojma nimaš kolk maš še od tačke do asvalta :grrr

in če nebi blo kamenčka ki ga nism vidu... bi se tudi morda po kolenu navadu pelat

misl si :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!