Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Zakaj pa mislš da sm dal v navednice? :slap:

Ja čez čas bi se navadu, sigurno enkrat se že morš če se že hočš....

Hlače maš pa v Louisu za 160€ sicer znižane iz 230€, kljikni tle: KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jakno dobim ta teden, se pa nagibam da si kupm hlače usnjene s kolenskimi ščitniki, če sm se v dveh tednih "navadu" pelat po tački, in da imam nove dobre gume, in če nebi blo kamenčka ki ga nism vidu (Klinčeva očala, tudi leče bo treba nabavt) bi se tudi morda po kolenu navadu pelat, upam vsaj, do tačke mi ni bil problem....

Mah sj je vseeno

btw: sj to veš, da tut, ko maš opremo, lohk ostaneš brez roke, noge, glave, hrom ali s kakšnimi drugimi zdravstvenimi težavami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi kamenčka pa ziher nisi padel, ker ko sem se jaz čez peljal po kolenu je bilo veliko kamenčkov pa je vseeno šlo .)

Vzrok so verjetno neizkušnje na motorju in se imeti za frajerja :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi kamenčka pa ziher nisi padel, ker ko sem se jaz čez peljal po kolenu je bilo veliko kamenčkov pa je vseeno šlo .)

motoriii, motoriii, traktoriii :yea2: ma vse gre, edin po makadamu mal težje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se imeti frajerja- haha, padu sm pol ko ni blo nobenga, in po tački za prav je šlo tudi pol ko ste vsi skor šli domu, ostal je ZF, na njegovi novi Hondi CBF 600 ker se poznava in sva šla pol skup do PO, furam pa zarad lastnega užitka, BMK za ostale, važno da je meni kul :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si pol takoj na forum prteku povedat, kok je črnokalski ovink hud, pa kako si že škorne zdrajsu, če se voziš zase???? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sm hotu delit moje zakon občutke na tistem ovinku z vami, da ne boste ššli po avtocesti ampak na ovinek, mal položit...

Še neki, ne da se vozim zase ampak me ne brigajo drugi ki bojo rekli-lej ga norca alpa lej ga luzerja, to sm mislu povedat, čeprav se mi zdi da takih ki bi govorili luzerji onim ki grejo pač počasi ni, ker se mi ne zdi fer in prav, če pač nočeš ne boš, brez veze se je preseravat pol za druge

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sm hotu delit moje zakon občutke na tistem ovinku z vami, da ne boste ššli po avtocesti ampak na ovinek, mal položit...

:doze: Dobr da si nam povedu, k večina nas gre na morje po avtocesti. :doze:

Sam če se voziš zase, to tudi obdržiš zase. Ma sej teb govort karkoli, je itak za en burek, k si itak pametnejši od vseh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej teb govort karkoli, je itak za en burek, k si itak pametnejši od vseh.

zaenkrat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja zakaj pa to? Enlighten me, please

Nikol nism reku da sm pametnejši od koga, al sm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym, tebe pa js še nism vidu na ridah :hmm: smola pač :) dej prid se že enkrat pokazat no :yea1:

se ne upam ... lohk uplaknem k pr norcih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se imeti frajerja- haha, padu sm pol ko ni blo nobenga, in po tački za prav je šlo tudi pol ko ste vsi skor šli domu, ostal je ZF, na njegovi novi Hondi CBF 600 ker se poznava in sva šla pol skup do PO, furam pa zarad lastnega užitka, BMK za ostale, važno da je meni kul :angry:

Sine, malo prevec na lahko ti to vse skupaj jemljes... 2 tedna pa ze prvi padec? Upam da te je izucilo, da na cesti nisi sam in da se vedno kaj nepredvidljivega zgodi... Koleno brusit pa idi na pisto, ce pa ti je predrago, pa na kako vaso lokalno gokart stezo... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeraj je bil zgleda en čuden dan baje da je bilo na ridah 5 nesreč z motorji nekaj jih je padlo na cesti negdo se je pa kr na mestu zvrnil,uglavno preveč,dejte malo mirkat no :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj sam jst vozim ze bistveno vec kot 14 dni. in nisem se padu, kr tudi nimam namena in nocem (bog me uslisi :( ) ... sam tud do roba gume mi se kr nekej manjka... sam mal mi je cudno.. tle dobivam fiilng da bi me moglo to skrbet... a je to ful slabo ce se nisem prsu do roba gume? :blink: :blink: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to ful slabo ce se nisem prsu do roba gume?  :blink:  :blink:  :rolleyes:

ja kaj s tačko tudi nisi še podrajsu :blink: ma kaj čakaš :kva2: dej te bo dimni navadu, v 14 dneh boš že profi, pa vse tace zdrsane in naredi pogodbo z oxtar za škornje k baje d jih v treh dneh zguliš v nulo :lol: aja, d ne pozabiš si kupt novih kavbojk k boš mel strgane že po prvi furi :slap: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj sam jst vozim ze bistveno vec kot 14 dni. in nisem se padu, kr tudi nimam namena in nocem (bog me uslisi  :( ) ... sam tud do roba gume mi se kr nekej manjka... sam mal mi je cudno.. tle dobivam fiilng da bi me moglo to skrbet... a je to ful slabo ce se nisem prsu do roba gume?  :blink:  :blink:  :rolleyes:

Stay cool and in one piece :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na ridah pogosto polagajo ovinke otroci na dvotaktnikih brez opreme (no, vsaj čelada je bila)?

Sem danes peljal za enim takim pa me je kar minlo...

D.

jst sm bil tut gor sam sm mel vso opremo, pa sm zalagu prbližn tko da so se mi pomoje vsi smejal....but i dont give a f****

pa nekako je treba nek začet izkušnje nabirat....vrjetn doma pred računalnikom ne, ane?!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to ful slabo ce se nisem prsu do roba gume?  :blink:  :blink:  :rolleyes:

Ja ful slabo za tvojega vulkanizerja. :P

Dokler ti droti ven ne gledajo, se nimamo kej pogovarjat. Sploh ne v temi o Ridah :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm bil tut gor sam sm mel vso opremo, pa sm zalagu prbližn tko da so se mi pomoje vsi smejal....but i dont give a f****

pa nekako je treba nek začet izkušnje nabirat....vrjetn doma pred računalnikom ne, ane?!??

Ride meni niso preveč všeč za učenje. Je marsikje lepši asfalt pa manj folka. Na ride se samo pokazat pride, kaj se je Janezek nauču :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm bil tut gor sam sm mel vso opremo, pa sm zalagu prbližn tko da so se mi pomoje vsi smejal....but i dont give a f****

pa nekako je treba nek začet izkušnje nabirat....vrjetn doma pred računalnikom ne, ane?!??

fant lepo počasi na pretiravati ker boš padel ižkušnje bodo prišle s kilometrino pa rob gume tudi

aja tudi jaz bil včeraj na ridah prvič :OK:

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to ful slabo ce se nisem prsu do roba gume?  :blink:  :blink:  :rolleyes:

Rob gume ni nč tacga... koleno je pomoje boljši cilj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: Dobr da si nam povedu, k večina nas gre na morje po avtocesti. :doze:

:lol: ta je bla dobra

pa nekako je treba nek začet izkušnje nabirat....vrjetn doma pred računalnikom ne, ane?!??

na ridah se nimaš kej učit...pejt na varno vožnjo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!