Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Ja, jakno dobim ta teden, se pa nagibam da si kupm hlače usnjene s kolenskimi ščitniki, če sm se v dveh tednih "navadu" pelat po tački, in da imam nove dobre gume, in če nebi blo kamenčka ki ga nism vidu (Klinčeva očala, tudi leče bo treba nabavt) bi se tudi morda po kolenu navadu pelat, upam vsaj, do tačke mi ni bil problem....

Mah sj je vseeno

Offtopic:kolk pridejo kake take hlače-sam hlače ne kombinezon?

O a si že ruknu :grrr .

A zaradi kamenčka te je spodneslo. Spodneslo te je zaradi neizkušenosti in neprilagojene hitrosti. :nono:

No upam, da ni blo nič hujšega v bodoče bo pa treba mal pazit :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zanimiva karjera tale od dimnega:

-dobu motor noro

-naredu že 1000km, noro

-črni kal je nor, sm že čist škorne zdrsu, noro

-kačje ride :OK: , čez cel ovink brusm tačko, noro

-kačje ride, fuknu sm, :(

Jst bi napisu knjigo, avtobiografijo

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja no dej pustite ga pr mir....

...pa vsi ste mal :topic: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dimniburek, jest sm šu tud prvi mesec ko sem dobil motor po kolenu, verjemi da če te bo zanimalo samo dirkanje po cestah, potem pridejo tudi padci. Lahko odkrivaš še druge plati vožnje kot samo ''tačke in koleno''. Jst sm bil na teh ridah že dvakrat v zelo resni situaciji pa ne želim tega nobenmu drugemu. Če ne drugega se je bolje malo usesti na ograjo in enega prižgati .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na enem zgornjih ovinkov (zelo zaprt ovinek) sem se po mojem preveč nagnil,

hitrost pa je bila minimalna. Rezultat je ena praska na motorju in na meni.

Jaz sem šla v soboto iz rid ob 18, pa si bil še ok :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa enga povlečt .)

sanda ... spit or swalow ? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se glih dobr vrnila iz rid sem enga povlekla prečekirala kje je metla v jašku je ni v travi je tud ni blo videti,zgleda da je res še na servisu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dimniburek, jest sm šu tud prvi mesec ko sem dobil motor po kolenu, verjemi da če te bo zanimalo samo dirkanje po cestah, potem pridejo tudi padci. Lahko odkrivaš še druge plati vožnje kot samo ''tačke in koleno''. Jst sm bil na teh ridah že dvakrat v zelo resni situaciji pa ne želim tega nobenmu drugemu. Če ne drugega se je bolje malo usesti na ograjo in enega prižgati  .)

Ne kadim :P

Ja vem, sej nameravam narest si nov oklep-sam iz poliestra-sicer sm to razmišlju že prej, pa tudi tko za hobi, prej sm si računalnik zmodificiru zarad svojga veselja, pa tle tudi ni slabo če ga bognedaj še enkrat podrsam :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Dimni :) Jst sem uni k se poznava iz Tabora (sva se vidla v nedeljo). Po moje pretiravaš z tisto tvojo NSR-ko, jst sem kakšno leto brusil tačke preden sem padel in padel sem zaradi pretiravanja in ne nekega kamenčka, čeprav bi se lahko zgovarjal na to. Jst sem tut v nedeljo pobrusil tačko pa je blo malo kamenčkov pa nisem šel po tleh. Pa nimam sportive!

Ti pa zelo priporočam šolo varne vožnje!!

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem kakšno leto brusil tačke preden sem padel in padel sem zaradi pretiravanja in ne nekega kamenčka,

Jaz sem pa padel, pa se nisem nič po taci peljal. Kaj bo šele ko do tace pridem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa tačka nikakor noče po tleh,sm že tuhtal da bi jih zavoljo tega mal podaljšal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej vem da sm pretiravu ja, sam k mi ni blo nč jasn k je motor kr naenkrat šu sam, jest pa: WTF je zdaj to, pol pa gre motor čez, jest se ustavm, jest pa: Aaaaa, ma pizda pa ne da sm padu no.... Res sploh mi ni blo jasn, ku sm bil na tleh sm še mislu da kr grem, pol pa :eek: Ful čudno uglavnem, prej ko se je motor ustavu sm že laufu za njim ga pobrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm še jest pogledu če je metla že nazaj... pa je nism vidu. Vseen enga pržgou pa počaku da so šli šleparji dalje. Nazaj grede clo Kruseta sreču.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej vem da sm pretiravu ja, sam k mi ni blo nč jasn k je motor kr naenkrat šu sam, jest pa: WTF je zdaj to, pol pa gre motor čez, jest se ustavm, jest pa: Aaaaa, ma pizda pa ne da sm padu no.... Res sploh mi ni blo jasn, ku sm bil na tleh sm še mislu da kr grem, pol pa :eek:  Ful čudno uglavnem, prej ko se je motor ustavu sm že laufu za njim ga pobrat

Moje skromno mnenje (ni za komentirat) - na pocen način si postal motorist! Eni to dražje plačajo. Jaz se pa lepo pelem mal bol pokonc, pa se ne obremenjujem s tačkami, pa s koleni pa še briga me kako me drugi vidijo - FUCK THEM!

Moj moto - raj se pelem miljonkrat :D mal bol pokonc, kot samo enkrat :( po kolenih!

TURING BOY :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi pa kakšn drug štil prej perjel(johnson) :lol1:

ma johnsona je škoda,ga pa ponucam pr supermoto vožnji k je treba nogo naprej stegnit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, verjamem, zdej mi je žal da sm tok na tačko silu, ampak OK, pač jebiga več ne morm rečt, hvala bogu da ni blo nobenga avta nasprot ker bi šu motor po gobe, morda še jest, avto in še dnar ki ga nimam...

Tle še moja lepa roka v opozorilo....32930RokaR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah fino si se podrajsu,v tapraumu ledru pa sploh ne bi vedel da je kej blo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej jakna je iz tapravga ledra, sam ku je mal bolj ohlapna in me je zakurila, ni se raztrgala, raztrgu sm komolc na drugi roki, sam mi ni pršlo do kože...

Tapravo jakno pa dobim verjetno v petek :)

Urglle: Kaj pa tebi ni jasno, če nočeš gledat ti ni treba, če se še kdo ne strinja nej pač modwratorji odstranjo sliko, men je čist vseen! Sam če je v temi YU kamikaza raztelešen motorist in zgorjen avto in nevem kaj, mislm da ena roka v opozorilo ne škodi....

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!