Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

bo treba kolena začet brusit namesto rok :devil:

še vedno ne razumem kaj vidite na teh ridah - je tolko boljših cest.......

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

....................no vsaj pri nas :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TURING  BOY :grim  :grim  :grim

ME TOO

:OK: :OK: :OK: :worship: :worship: :worship: :yea2: :yea2: :yea2:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle še moja lepa roka v opozorilo....%7Boption%7D

Lahko si srečen to je še najmanj kar si si naredil .) . Drugič pa le opremo nase da ne bomo spet kaj takega brali ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zdej se s tem hvališ tle gor, mater so eni čudni  :cry:

Drugi pa nestrpni - saj ne bo zmanjkal prostora za pisat! Dimnemu se dogaja - kar pa piše je pa njegova volja! Ne se živcirat, če ni potrebe stari STAY COOL on the road, pa še na forumu!

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kaj nove jakne pa ne bo škoda ? Jst sm dns opazil, da sm kombinezon opraskal :( Pa fotr je rekel, da bo kmalu plastike na motorju skoz in skoz prežrlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa tačka nikakor noče po tleh,sm že tuhtal da bi jih zavoljo tega mal podaljšal :hmm:

Sam res, kok so kr naenkrat ratal moderni pluzni motorji. Ce ne brusis tacke si en navaden pek. Se pravi si z er-5 vecji car k prides prej do tacke. Noro. Pa sm hotu ze cbr-o kupt. Se dobr da zdej vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res, kok so kr naenkrat ratal moderni pluzni motorji. Ce ne brusis tacke si en navaden pek. Se pravi si z er-5 vecji car k prides prej do tacke. Noro. Pa sm hotu ze cbr-o kupt. Se dobr da zdej vem.

grobo pilo vzameš pa pobrusiš tačko in postaneš tapravi motorist :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grobo pilo vzameš pa pobrusiš tačko in postaneš tapravi motorist  :D

Pa še čelado spraskaš pa leder kombinezon mal strgaš - ja pol pa bo! Pa na ščitnike na kolenih ne smeš pozabt! Imidž je pa res huuda stvar! :hmm: - zakaj že!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenjam porajsane clover drsnike za nove;

ker je levi bolj zdrajsan kot desni po želji desnega še obdelam z grobo pilo :D

šifra: v obojestransko zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res, kok so kr naenkrat ratal moderni pluzni motorji. Ce ne brusis tacke si en navaden pek. Se pravi si z er-5 vecji car k prides prej do tacke. Noro. Pa sm hotu ze cbr-o kupt. Se dobr da zdej vem.

Upam da ni to letelo name :angry2: ker se ne počutim frajerja če brusim tačke ampak to delam iz uživancije, sicer pa sam povem da se da!

Jst itak hočem menjat motor ker ER-5 ne zadovoljuje mojim zahtevam. Drugače pa itak če bi mel drsnike bi drsal po njeh ne pa po tački.

Ma dobro sej ni važno mislite kar hočte.

Jst če brusim tačke to počnem zaradi tega ker mi je kul in imam rad hitrejšo vožnjo čez ovinke! Zaradi različnih dejavnikov sem že padel, pa zdej še vedno brusim tačke. Pa sej je tut že kateri drugi padel, pa kaj.

Aja er-5 pa mam zaradi tega ker sem imel omejitev pri izpitu 25kw in nisem imal dovolj keša, ker drugače bi imel doma kaj drugega, verjetno kakšno sportivo.

By the mimo pa je to že vse :topic:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenjam porajsane clover drsnike za nove;

ker je levi bolj zdrajsan kot desni po želji desnega še obdelam z grobo pilo :D

šifra: v obojestransko zadovoljstvo

Na Ridah se pripravlja nov BIZNIS! Spet bojo eni bogati - zakaj pa ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ridah se pripravlja nov BIZNIS! Spet bojo eni bogati - zakaj pa ne!

da še malo razširim ponudbo:

po želji lahko obrusim tudi tačke, pa ne s pilo :D

za morebitne posledice ne odgovarjam :P

on-topic:

ja, že dolgo nisem bil na ridah, bo treba mal pogledat pridet če je kej novega ;)

(sej vem da nč ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

@Burnout:

če se rad pelješ hitro čez ovinke potem ne drajsaj s tačkami ampak se presedi in drajsaj s kolenom :grim (pa ne mi rečt da se s tvojim motorjem ne da ... post-5346-1121628521_thumb.jpg :OK:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh....še zmer majo eni preveč za povedat v tej temi <_< ....

...jz pravm kdor ma kej proti ridam nj pač ne bere te teme in se naj pelje mimo ovinka...vsaj drugim naj pusti veselje do vožnje :OK: ...pa tko kt je že Burnout reku,...tud jz se vozim na ridah zase in ne zato,da me bojo drugi občudovali ,ker tko nimajo kej vidt,...po kolenu ne znam,najhitrejši nisem tm,...edin včas kakšna tačka zapoje to je pa vse,...predvsem pa jz hodim na ride zaradi folka-motoristov oz. motoristk :P ,...marsikej zveš,marsikoga spoznaš,...tud motorji so včas zanimivi tm...tko da zame še z mer ride rulz!!!!! :afro1:

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prispevek v temi .....zbog sexa..., bo seveda spet dvigal pritisk enim - tistim, ki boste dojeli ride v celoti sele potem, ko bo (govorim seveda zgolj hipoteticno) navzgor iz glavnega ovinka pripeljal Dimni, navzdol proti glavnemu ovinku pa nekdo od vas, ki tam vozite le *zaradi sebe*. Pa se bo zgodilo, da bo Dimni spet pogrnil in tokrat podrl se nekoga od glavnih akterjev. In kaj ce bo tacka tokrat podrsala nekoga skozi vizir??

A da spet moraliziram :doze: . Ne, spet se mi je grdo sanjalo.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma veš kaj, pizda, sej se lohk vsakemu zgodi! Ne mi tle da bom še enkrat padu, če bom pa bom, in če bom koga ubu ga pač bom, ne kličem hudiča in bog ne daj da se kej takega zgodi, sam ti pa tudi ne pribijat takih, tisti dan so še 4 padli, pa kaj nej? Ne hodimo več na ride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nočm tega, in nočem še enkrat past, in nočem nobene nesreče in je ne prvoščm nobenmu, sam ne prenesem da zarad mojga padca-zarad neizkušenosti, slabih gum, ker sem pač debil in nevemkaj, drugi neki zajebavajo, kukr da nimajo kej bolj pametnega za delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma veš kaj, pizda, sej se lohk vsakemu zgodi! Ne mi tle da bom še enkrat padu, če bom pa bom,

S takšnim načinom in s takšnim upoštevanjem nasvetov, kot si ga prikazal do sedaj, boš še dostikrat padel.

in če bom koga ubu ga pač bom

Vsaj tako bedastih izjav se vzdrži...

, ne kličem hudiča in bog ne daj da se kej takega zgodi, sam ti pa tudi ne pribijat takih, tisti dan so še 4 padli, pa kaj nej? Ne hodimo več na ride?

Če boš HODIL na Ride, se boš manj ogrožal. Če pa se boš vozil, pa pelji raje 10 ali 15 km/h na uro počasneje - od tega te ne bo konec.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!