Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Ma veš kaj, pizda, sej se lohk vsakemu zgodi! Ne mi tle da bom še enkrat padu, če bom pa bom, in če bom koga ubu ga pač bom, ne kličem hudiča in bog ne daj da se kej takega zgodi, sam ti pa tudi ne pribijat takih, tisti dan so še 4 padli, pa kaj nej? Ne hodimo več na ride?

Dimni, veš zaradi takih, ki preberejo v prispevkih le tisto kar hočejo prebrati, je na MS en kup kreganja.

Poglej prosim kaj sem napisal. Preberi tudi tisto v oklepaju. To sem napisal posebej zate, da se nebi jezil.

Veš *Dimni* je lahko kdor koli, vsako leto se jih nekaj pojavi :worship:, so mladi motoristi, ki si pač izkušnje nabirajo tudi na koži(kot smo si jih vsi).

In kdo od njih bi lahko kdaj naciljal tudi kakega mr. nedotakljivega.

Vse jasno :love1:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kdor gre na ride, da bi drugim pokazal, da lahko s stopalko potegne po tleh je čisto navadni POZER ...

... ne glede na to ali dejansko potegne ali pa to stori doma s pilo ... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride so in bojo, da se bo drajsal s koleni in tačkami (eni pač doma v garaži) pa naj bo davek na to še tako velik, tako pač je in bo.

Hvala bogu, da jo nekateri odnesejo samo s podrajsano kožo!!Upam, da se je vsaj kaj nauči iz tega, če ne...škoda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!

Razsaja JAZ virus (pa ne samo v tej temi :lol1: )...

Jaz sem najlepši , jaz sem najhitrejši, jaz sem najboljši,... B)

OK, če pa že vse to ne, sem pa vsekakor najpametnejši! :OK:

A ne bi raje spet o metli, tam ni blo tko očitno! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nočm tega, in nočem še enkrat past, in nočem nobene nesreče in je ne prvoščm nobenmu, sam ne prenesem da zarad mojga padca-zarad neizkušenosti, slabih gum, ker sem pač debil in nevemkaj, drugi neki zajebavajo, kukr da nimajo kej bolj pametnega za delat

ja normalno da te zajebavajo nekatere stvari je treba obdržati zase na pa da greš na široko razlagati po forumu prav vse kar se ti zgodi in pripeti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!

OK, če pa že vse to ne, sem pa vsekakor najpametnejši! :OK:

Poglej no, sva že dva :photo:

:topic:

LP Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mam sam naslednji vikend u soboto pičim za anglijo in škotsko tako da me cel mesec ne bo na ridah,če boš kej ta vikend al pa med tednom tu okol vrhnike;)pa me poklič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mam sam naslednji vikend u soboto pičim za anglijo in škotsko tako da me cel mesec ne bo na ridah,če boš kej ta vikend al pa med tednom tu okol vrhnike;)pa me poklič

ta teden me ne bo :( , ampak saj še pridem ko boš doma in takrat bova že vsaki z svojim prifurala na ride :OK: pa se dobimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mam sam naslednji vikend u soboto pičim za anglijo in škotsko tako da me cel mesec ne bo na ridah,če boš kej ta vikend al pa med tednom tu okol vrhnike;)pa me poklič

Uuuuu, eni boste pa uživali. Z motorjem, kajneda? Boš kaj poročala?

Skratka, uživaj, pa kaj se oglasi.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na škotsko gre prav gotovo zaradi škotov...kilt in te reči, a ni rekla da je potrebna ene reči? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: cveto, pa dimni pa usi skup k težite za padce, ajde stop pa spet kej o ridah...Kje so bli polcaji nazadne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa taboljši, ker se skozi ovinke na ridah najbolj pokonci pripeljem, vsa 4-5 krat popravljam vsak ovink in v tej silni brzini lahko pozdravim čisto vse zbrane. :P

bobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa taboljši, ker se skozi ovinke na ridah najbolj pokonci pripeljem, vsa 4-5 krat popravljam vsak ovink in v tej silni  brzini lahko pozdravim čisto vse zbrane.  :P

bobo

Upaš stavt? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:  cveto, pa dimni pa usi skup k težite za padce, ajde stop pa spet kej o ridah...Kje so bli polcaji nazadne...

Težka bo. Včeraj se je spet eden sestrelil.

Ampak, če vam je v veselje, si preBebrite nadaljevanje. Tudi v Toskani imajo svoje kačje ride. To je cesta ki vodi do Volterre. V petih dneh ko sem tam prebival in se vozil naokoli (vikend included) je bilo približno 30 registriranih padcev "dimnih". Dva izmed njih so odnesli z nogami naprej. Standard na vikend je dva do tri.

So pa vrhunsko organizirani. Kadarkoli se pojavijo policaji z "registratore velocita videocomandata" ima približno 500 "dimnih" SMS na "cellulare" v roku 5 minut. Obveščevalna dela tja do Firenc.

BTW: kačji del je tik pred Voltero iz smeri Cole di Val Elsia. Cesta je narejena v stilu znamenitega preloma v Laguni Seci. Kar trikrat se ponovi. Ima pa lepotno napako zadeva. Na enem od prelomov je cesta zares ZLOMLJENA!

Cveoo in ostali samokritični stari prdci - tudi na Tromostovju ni več tako kot je bilo ob sredah. Diši le še po (častnim izjemam se opravičujem vnaprej) prešvicanih pivaželjnih popotnikih od domačega bifeja do motozbora v sosednji fari.

Vaš Čečo vas vse prosi zamo za to, da ga ne sestrelite pri svojih "kolensko/ušesnih" podvigih. Prošnji se pridružuje tudi moja Mačka (ki se pri tovrstnih srečanjih počuti silno nelagodno).

Pa lepo se imejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zgleda da ste vsi delno nepismeni, napiše se Dimmni <_< .)

Ne bom več komentiru ker se ne splača...

Kdaj gremo na ride? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vsem prebranem lahko mirno zaključim, da so kačje ride nad planino le mit in ne obstajajo v resnici. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!