Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

O mater, človeka ni tri dni, gre malo na oddih, pa toliko nabijancije v temi... :P

Pa še Sanda nam zbeži kmalu v Kiltland, tako da ne moremo nič o seksu govorit... :naughty: :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kdor gre na ride, da bi drugim pokazal, da lahko s stopalko potegne po tleh je čisto navadni POZER ...

sam če nimaš čistga motorja te ne registrirajo v POZERSKO DRUŠTVO :grrr

O mater, človeka ni tri dni, gre malo na oddih, pa toliko nabijancije v temi...  :P

Pa še Sanda nam zbeži kmalu v Kiltland, tako da ne moremo nič o seksu govorit...  :naughty:  :lol1:  :D

Je tko, 3 dni te ni pa že nabijejo do amena te poste d maš 3 ure dela vse prebrat. Če napišem obnovo vseh trodnevnih postov: :hmm: obrušen komolc, neki v toscani (to sm si najbl zapomnu :grim ) en kup ljudi padlo, al samo en in se o tem nabija še dva tedna :? in da je ZGINLA METLA :kva2: :fight2: :angry2:

Aja, pa Sanda gre Škotom gledat pod krila če majo "tizga" :blink: :naughty: Kdo bo pa zdej na ridah še sploh če ni sande :cry:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm :hmm: vidim da me boste kr mal pogrešali,ampak predn odidem na pot mormo drug tedn nardit še kakšn party,neke melone so baje še oblublene,pa kakšno lubenico bom gor prpelala,pa da se mal izljubimo,k se dolgo ne bomo vidli,ter da predam svojo funkcijo za mesec dni v druge roke,morbit bi me TC al pa Cagiva nadomeščala.

itak pa ku pridem nazaj bom mela pa tolk za povedat da bo tema sex,v debati cel tedn,edin če ne ostanem gor pod kakšno kiklo curastega škota :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm :hmm: vidim da me boste kr mal pogrešali,ampak predn odidem na pot mormo drug tedn nardit še kakšn party,neke melone so baje še oblublene,pa kakšno lubenico bom gor prpelala,pa da se mal izljubimo,

Sanda, jaz že sedaj pogrešam tvoje melone... eeemmm... mislim lubenice... eeeemmm... mislim ljubljenje... eeemmmm... mislim... ma nč ne mislim... :naughty: :D :whistle: O:-)

Glavno, da se bost amela fajn, pa da vaju ne bo preveč pralo... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako da ne moremo nič o seksu govorit...  :naughty:  :lol1:  :D

:fight2:

:angry2:

:glare:

a mene ni? :doze:

ter da predam svojo funkcijo za mesec dni v druge roke,morbit bi me TC nadomeščal

tvojo funkcijo težko prevzamem.... :hmm:

Sanda, jaz že sedaj pogrešam tvoje melone... eeemmm... mislim lubenice... eeeemmm... mislim ljubljenje... eeemmmm... mislim... ma nč ne mislim...  :naughty:  :D  :whistle:  O:-)

a moje banane pa nč ne pogrešaš.... :fight2:

gregs :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 19tih sem se peljal cez ride, kaj naj recem, pravi motozbor, tokrat organiziran, policaji zgoraj in spodaj .)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj tudi.. sem se vracal z morja (z avtom) in je blo od vrha rid do planine videt kar tri patrulje :slap:

Me prov zanima na podlagi česa ustavljajo .)

Mogoče so si pa kupli dB meter za rore :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da so bl poziral gor, naj se spravjo kj bl pamtnga delat, ponavad majo izgovor da gre največ kriminala po cesti, sam kva za boga lahko pa na motorju peleš. No prov martinčkal so se gori! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj tudi.. sem se vracal z morja (z avtom) in je blo od vrha rid do planine videt kar tri patrulje  :slap:

Me prov zanima na podlagi česa ustavljajo  .)

Mogoče so si pa kupli dB meter za rore  :ninja:

PRVA POMOČ, vsaj jst je nimam :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žarnice niso obvezna oprema, kot tudi trikotnik ne (govorimo za motor seveda)

LP

LEteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj bil na ridah..... :OK:

jao :slap:

je pršla klapa iz Nm okol 17.00 gor...in kaj so počeli...po zadnjem vsi člani ekipe razen en motor(ženska, skupaj jih je bilo 6), poleg tega je eden z banditom 1200 novejše izdelave kazal lekcijo obvladovanja motorja, s slidi skozi ovinek, vožnja po zadnjem kolesu...vglavnem tip je :worship:

na spodnjem in zgornjem ovinku pa policaji....sam ravnina nad glavnim ovinkom je bila pa atraktivna.....folk je ploskal, prvič od kar obiskujem ride je folk stoje aplaudiral prikazu spretnosti omenjenega motorista....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....folk je ploskal, prvič od kar obiskujem ride je folk stoje aplaudiral prikazu spretnosti omenjenega motorista....

pa bo za pisat v primorskih in slovenskih novicah :glare: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....folk je ploskal, prvič od kar obiskujem ride je folk stoje aplaudiral prikazu spretnosti omenjenega motorista....

Mene bi bilo sram če bi bila slučajno zraven (gumi defekt), kaj šele, da bi komu povedala......sam jest sem itak čudna in čisto nič po Jus-u...

Mami in oči...hvala

:love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bi bilo sram če bi bila slučajno zraven (gumi defekt), kaj šele, da bi komu povedala......sam jest sem itak čudna in čisto nič po Jus-u...

Mami in oči...hvala

:love1:

BRAVO!!! :OK: :OK:

Sem totalno proti butastemu spodbujanju še bolj butastih frajarij po cestah!

Po parkingu naj se "jagajo", ceste pa pustijo pri miru!! Mater, se mi bo en bik, ki bo ravno kazal svoje "sposobnosti" zavalil pod avto, ga bom JAZ nosila na vesti celo življenje! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bi bilo sram če bi bila slučajno zraven (gumi defekt), kaj šele, da bi komu povedala......sam jest sem itak čudna in čisto nič po Jus-u...

Mami in oči...hvala

:love1:

Lina, se mi zdi, da sva midva z istega planeta. :oops:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr,sm hotu v uno temo napisat,pa me je alla prehitela.

kačje ride so ovinki

eni motosvetovci so knedli

sanda včas prnese sadje

marelične imam najrajši.

a ni lepa :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj bil na ridah..... :OK:

jao  :slap:

je pršla klapa iz Nm okol 17.00 gor...in kaj so počeli...po zadnjem vsi člani ekipe razen en motor(ženska, skupaj jih je bilo 6), poleg tega je eden z banditom 1200 novejše izdelave kazal lekcijo obvladovanja motorja, s slidi skozi ovinek, vožnja po zadnjem kolesu...vglavnem tip je  :worship:

na spodnjem in zgornjem ovinku pa policaji....sam ravnina nad glavnim ovinkom je bila pa atraktivna.....folk je ploskal, prvič od kar obiskujem ride je folk stoje aplaudiral prikazu spretnosti omenjenega motorista....

:)

:blink: :doze: :wacko: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!