Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

to je že bilo objavljeno par strani nazaj...baje da je bila napaka na kardanu....

se opravičujem, prej nisem spremljal te teme, šele zadnje dni ko je zanimiva :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da jo na tej sliki to najbolj zgoraj levo tisti ovink... :D

mislm da sicer veš ampak recimo če bo kdo k ne ve

ce pogledas moj profil ti mogoce kapne......

Evo ICE  na tem ovinku se jih pazi da te ne zgazijo.Jaz vozim skrajno desno da me kdo ne nabije  odzadaj ker jaz raje kakško od spredaj :whistle:  :xx:

post-5996-1122380502_thumb.jpg

danke in finke.

se strinjam. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu sej iz zraka so pa še lepše za pogledat :yea1: :yea1: ....

...aja glede BMW-ja sem mel pa že skoz slab občutek,da ni vsemogočen kot ga nekateri imenujejo... :grrr ....in še zmer vztrajam pr tem,da kardan ni v redu stvar :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in še zmer vztrajam pr tem,da kardan ni v redu stvar :whistle:

Prid do mene pa boš pelal FJR na kardan, pol se boš pa premislu :lol1: :lol1: :lol1: Tehnika za vikat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...baje da je bila napaka na kardanu....

Ja, najbrž. <_< In to glih na ridah.... Tko kot so za vse nesreče policajev krive ceste in DARS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ben, danes sm bla na ridah in jst, tipična pozerka, sm zdelala ovinke ku carica, še Valentino Rossi je začetnik proti meni... :OK: Sm se tku naglna na ovinkih, da na desnem sm še levo koleno pilila in ko sm zdelala zadnjega, sm pričakovala ful folka in aplauze in rdečo preprogo in rože in.... :hooray: in sm ugotovila, da ni blo nobenga :cry: ves moj trud je bil zamanj. :ninja: tam smo čakali še tri urce (smo bli u treh), da se kdo prikaže, da mu pokažem jst ku se vozi skoz ovinke.... in ni blo nikjer nobenga :slap: :angry2: Kje ste bli usi??? :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bli usi??? :fight2:

kaj nisi zaklicala da si gor...jst sem prišel 19.30 na ride....

U poreču z dvemi lepimi punčkami :love1:  :wub:

pedofil... :fight2: :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je ta tema najbolj priljubljena ta hip mi ne zamerit če bom tle napisal. Sam a bi šel kdo v soboto zjutraj na turco v Rijeko, k tam na intenzivni negi leži dober kolega, motosvetovec Akashi, kateri se je včeraj hudo ponesrečil z motorjem na hrvaški. Ker sva se vseskozi vozila skupaj, sedaj nimam nikogar ki bi šel z mano. Če je kdo zainteresiran za turco, naj pove.

Sori za :topic:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav:)

Glede BMW-jevega motorja iz bolj Zaneslivih virov Izvedel, da bil uradno kriv Kardan. Neuradno pa ga motorist malo "prepočasi" pripeljal in v ovinku se je zašaltal, dal eno prestavo preveč dol. Seveda je potem kardan spustil in nato še ohišje kardana. Svoje naredi dotrajanost materiala, in vsekakor skozi voznja, ki zagotovo ni najbolj ekonomična. To pomeni da ni vedno vzgled "lepe" vožnje. Torej je "fant" imel srečo da bila tam betonska ograja in ne železna, bi se drugače pisala zgodba. Tako pa se tako končalo kot se. Na srečo motorista. No pa lepo se imejte. P. S. Je pa užitek vožnje BMW-ja. Imel srečo vozit raznorazne modele raznoraznih letnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej. gledal ta zračni posnetek.. preden sem pogruntal za kaj gre :slap: nisem tipo od teh rajd, čeprav se strinjam da so lepi ovinki, ampak tud nevarni. Pustmo to. Zakaj hudiča hair-pin? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj hudiča hair-pin?  :?

V bistvu je večina ovinkov na ridah termininološko gledano hair-pin (razlaga: http://en.wikipedia.org/wiki/Hairpin_turn ). Tista dva sta pa izrazita - nevarna zaradi ostrine in sekanja ovinka s strani raznih dolgih živali na 6 ali več kolesih.

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!