Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Dons cez ride ob enih 12-ih. 16 kamionov, en kup peska na glavnem ovinku, pa nikjer nobenega. Odpeljal cez pokoncno in pocasi...

:zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdej banda bo mir na ridah al ja vidm vse kar se dogaja pa ceprav se nahajam na Skotskem

TC opravljas svojo funkcijo al ja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Štern padu v ridah z Fazerjem,nemu nič, motorček ja pa šel v pod ograjco v dolinco.

Je šlo mičkn prehitr.

Popravljeno . Popravil zalar5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da me že mal leta dajejo, da se valam pri 50km/h :devil:

Problem je pa to, da sploh nism kej preveč prletu :cry:

Hvala bogu za kasko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Štern padu v ridah z Fazerjem,nemu nič, motorček ja pa šel v pod ograjco v dolinco.

Je šlo mičkn prehitr.

Sem šel tam cca 16:30. A, pol je on to bil. Sam da ni nič hujšga, motor se že poštima :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da me že mal leta dajejo, da se valam pri 50km/h :devil:

Problem je pa to, da sploh nism kej preveč prletu :cry:

Hvala bogu za kasko :D

Zgleda, da vseeno preveč :D Sej bo, imaš vsaj kasko, pa ti si cel :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Štern padu v ridah z Fazerjem,nemu nič, motorček ja pa šel v pod ograjco v dolinco.

Je šlo mičkn prehitr.

mimogrede: baje ni lepo pisat o tem, če kdo drug pade, razen, če je tvoj frend in ti tega ne bo zameril ... bo že vsak sam napisal, če bo mou nesrečo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede: baje ni lepo pisat o tem, če kdo drug pade, razen, če je tvoj frend in ti tega ne bo zameril ... bo že vsak sam napisal, če bo mou nesrečo ...

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da me že mal leta dajejo, da se valam pri 50km/h :devil:

Problem je pa to, da sploh nism kej preveč prletu :cry:

Hvala bogu za kasko :D

Smo šli mimo, ko si bil že na vrhu, ob kombiju. Važno, da je vse vredu :) .

Aja, a so metlo spet ukradli :angry2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, a pol si vidu dva na rdeče-viola NSRi, smo šla zlo počas pa smejala smo se-gor na ridah sm mislu da je crash k so bli policaji in kombi n grabnu, pol pa pridemo dol pa vidmo da se sam lepo pogovarjate :blush:

Ups, nisva vidla motorja.... Upam da boš čimprej okreval, motor pa tudi

Metle ni blo včeri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo bli učer gor, pa smo hotl mal ovink pomest, pa metle ni blo :blink: zgleda, da tm res čarovnce hodjo :D pol se pa pelejo naprej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa mene pa zigaspyja so ustavli, njemu so ful neki morili, men pa čist prijazno-dokumente, pa vprašu če je prva pomoč, jest pa, uuuuuuuu, jaaaaa, mmm, ne še no....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa mene pa zigaspyja so ustavli, njemu so ful neki morili, men pa čist prijazno-dokumente, pa vprašu če je prva pomoč, jest pa, uuuuuuuu, jaaaaa, mmm, ne še no....

Pa lih 5 minut prej smo se pogovarjali o prvi pomoči. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem, sam sm itak mogu it mimo, ker sem mogu it po hrbteničnik do Mte ;)-ta, sm sam upal da me ne bojo ustavli, sm šu počasi, brez obratu, pa je vseen pomahu, ma smo se lepo zmenila midva, bil je en starejši možak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdej banda bo mir na ridah al ja vidm vse kar se dogaja pa ceprav se nahajam na Skotskem

TC opravljas svojo funkcijo al ja :hmm:

ja ja..opravljam..... :yes:

Zgleda, da me že mal leta dajejo, da se valam pri 50km/h :devil:

Problem je pa to, da sploh nism kej preveč prletu :cry:

Hvala bogu za kasko :D

čim prej okrevaj.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šel čez ride danes. ma je res smešno, da je lih v tistem "pozerskem" ovinku tolko grušča...pravi kamnolom :afro1:

pa eni so se nekaj smukali gore po grmih in en stari je bil tam na pesku in NOBENEGA motorja nikjer....poskus sabotaže? :afro1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je metla že pojavla na ridah? k jutr gremo mal gor, pa če bo metla, bomo mal pomedl.

metle sploh čist ne več....

lokalci smo obupali z nakupi in postavljanjem metel na ridah ker jo takoj ukradejo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes "v preletu" ob 15h in ponovno ob 20.30.. obakrat prazno.. zgleda da torek ni "pozerski" dan .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metle sploh čist ne več....

lokalci smo obupali z nakupi in postavljanjem metel na ridah ker jo takoj ukradejo....

Če pa na dolgo in široko pišete kdaj pa kdo bo metlo prnesu, pa kam jo bo "skril" :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažam, dragi ridaši in riDke, da odkar Sande7 ni na domači zemljici, tale tema niti pod razno ni tako prometna. :grrr

Da nimate to vi kakšen kult tam gor in je Sanda7 veliki mesija vaše posvečene združbe :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!