Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Jest šu mim včeraj ob okol 17h in nobenga- sm sam debelo gledu, peska pa miljon na ovinku, jao, metle pa nikjer, se treba enga skrivališča spomnt pa skrivat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nimate to vi kakšen kult tam gor in je Sanda7 veliki mesija vaše posvečene združbe  :hmm:  :)

Mozno, mozno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa na dolgo in široko pišete kdaj pa kdo bo metlo prnesu, pa kam jo bo "skril" :doze:

a ni smisel metle, da pomaga motoristom/motosvetovcem?

a ni potem smiselno javit, da metla na ridah je in si lahko kdo pomete cesto z njo?

:blink:

ali je to državna skrivnost za katero vemo samo trije...... <_<

če motosvetovci kradejo metla pa bog se usmili.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je Sanda že nazaj... ne, GOTOVO je že nazaj... sem jo danes srečal nekje pod Knežakom.. sta jo s Sebatam šibala na dopust... :yea2:

Čakam, kdaj pride naša "mesija" nazaj... :worship: da se poklonimo boginji sek... (česa že?)... :naughty: :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2: :fight1: Tko se pa ne dela :nono: Prve tri besede sm celo verjela da se lahko celo vidmo na ridah...

:grrr Tako zavajat mlada dekleta... :grrr

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2:  :fight1: Tko se pa ne dela :nono: Prve tri besede sm celo verjela da se lahko celo vidmo na ridah...

:grrr Tako zavajat mlada dekleta... :grrr

:P

Ma bi prljetu ma morm jit čevape jst h Čadu :) hajde da ludujemo neki drugi dan, a :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh če bi vedla da ti gre za čevape bi še vedno lahko pršu, jih je lih danes mama nardila! :D Bi enkrat tolko jst kej na ride prnesla, lih k je glavni nosač, mesija, kakorkoli, Sanda v glavnem, lih na dopustu :P

Naj ti teknejo! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh če bi vedla da ti gre za čevape bi še vedno lahko pršu, jih je lih danes mama nardila! :D Bi enkrat tolko jst kej na ride prnesla, lih k je glavni nosač, mesija, kakorkoli, Sanda v glavnem, lih na dopustu :P

Naj ti teknejo! B)

Dej prnes jih jutr.. pridem na cevape 100%, ce bojo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne ne tko pa ne bo šlo :P :D Zdej si boste pa še zmišljavali.. :nono: jst bi danes družbo, jutri me ne bo več v Postojni :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kdaj se vidmo ju3? jest pridem, nevem za katero- 15-16 morda kej kasneje nevem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil okoli 17h, takoj po dezju, ki me je ujel na poti... 20 minut sonca je ride (razen "glavnega" ovinka) ravno prav posusilo, da se jih je dalo parkrat odpelat .. se kar :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakin šit, jest sm bil okol 16h tm, nobenga,sam mokra cesta, pol me je pa spet pralo od PO do IB :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakin šit, jest sm bil okol 16h tm, nobenga,sam mokra cesta, pol me je pa spet pralo od PO do IB :SS

Ja sm te vidu, ki si se pelou mimo petrola. A si pršu kej moker domov. Jest vem da se je zelo cedilo od mene :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAh nism biu nevem kako, hlače so ble po stegnih mokre, to je pa tud vse, jakna usnjena itak ne premoči... Rokavice tudi niso spuščale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, jakna usnjena itak ne premoči...

eeeeeeee da bi se ti pelu po tapravem nalivu bi ti tudi usnjena jakna spuščala VERJEMI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!