Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

evo jo pa je pršla,a ne gregs tud Pag je obdelala ta čas .)

jeba no sem mislila da bom danes prišla po dovgmu cajtu gor pa ga tole vreme dreka 100na uro :cry: moja fejzerca pa že tako hrepeni po moji luli da mi je kar težko pri srcu k jo ne morem jahat

upam da bo jutre vsaj mal vremena da previrim kakšna je situacija tam gor a se že čebele gonjo pod drevesom in da vidim kolk je trava zrasla ta cajt pa kolk čikov se je nabralo v pesku in kolk kondomov je v grmovju,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeeeeee da bi se ti pelu po tapravem nalivu bi ti tudi usnjena jakna spuščala VERJEMI

No ja, vse premoči, sam 30km ne naliva ne prepušča, še jih ne 60km.... Vsaj na moji, pa ni Dainese ;)

Sanda, Welcome back, zdej pa direkt gor, tema je itak zamrla k te ni blo B)

BTW: Nooveee Guuummeeee mam!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jo pa je pršla,a ne gregs tud Pag je obdelala ta čas .)

:grim Natanko tako... pa nse samo Pag, še koga si obdelala... :lol1: :naughty: :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride OK, v postojni na pumpi med kofetom en italjan z avtodomom lih tolk butnu motor d se je prevrnu.... šla šipca žmigovca.

Mel še eno doma, pa se nisem preveč sekiru. Poslou italjana domov. Pol sem pa najdu še podrajsan blatnik, skrvlen špegu pa 15x10 lukno v kufru, k je poču spodn konc.... jebat ga. 280 kil dela svoje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol sem pa najdu še podrajsan blatnik, skrvlen špegu pa 15x10 lukno v kufru, k je poču spodn konc.... jebat ga. 280 kil dela svoje.

a tuljotu pa nič računal? no ja škoda živcev al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes tam okrog 19:00, ni bilo nobenga, sam mislim da se je SUZUKI mimo prpeljal.

Dalo se mi ni bit tam pa sem se odpeljal.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tuljotu pa nič računal? no ja škoda živcev al kako?

Tam nek. Sej če bi prej vidu lukno v kufru bi mu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam nek. Sej če bi prej vidu lukno v kufru bi mu.

LP

Ma takoj bi zahteval kupon.Tudi če si imel doma kar ti je zlomil sam od viška glava ne boli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride OK, v postojni na pumpi med kofetom en italjan z avtodomom lih tolk butnu motor d se je prevrnu.... šla šipca žmigovca.

Nekaj podobnega se je meni lani delnozgodilo. Po 500 km ježe iz Firenc parkiram moped na naši strani meje za SLO verzijo kapuča in gledam damo, ki se baše s pico in naenkrat postane zelena in huronsko krikne. V mislih obnavljam vajo o tolčenju po hrbtu zaradi zatknjene hrane, a dama je gledala podvig belgijskega mojstra turizma, ki je vzratno začel s torpediranjem najine polno naložene krave. K sreči tačke ni prevagal in tudi sam sem mislil, da mopedu ni nič, a doma sem ugotovil, da je malce zamaknil nosilec/ograjo kufrov.

Dami sem z veseljem plačal kofe. Za krikanje. Belgijcu sem pa zaželel miren dopust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil zadnjič gor pa skor razpizdu ose, ki so si uredile osirček pod ograjo. Smo šli raje nad cesto. NN s Suzukijem je popestril popoldne ki je vsakič drsal po kolenu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

True!

Pa en je mal LC4 podrsu, ma ni blo nč, sam špegu počen, uni so pa pokal od smeha :D , vključno s voznikom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj smo pa s policaji noreli po ovinkih :D :D :D

omejitve in pravila za njih niso veljala..... pol tud zame ne :D

pa še pozdravli so na vrhu rid.... ko sta se ustavla :grrr člani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jest grem pol s frendom... A pride še kdo? Če bo kdo tam nej me pocuka za rokav- (NSRka...) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz sem se po drugmu koncu kuretine furala

ma pridem danes enga gor potegnt sam ne vem a nej prej moped spucam al pol :hmm: no okrog 17h bom gor če ne pride kej vmes med noge :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar veliko se nas je zbralo:

Dimni in ostala klapa, katero nam ni predstavu :fight2:

ZRX1200S; Schultz, Sanda7; Maxxximum; jax ; Killroy; Kat, TinaRR; GorazdH

ziher sem koga pozabu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unadva sta bla Airoh in moto_mat... un jebač pa moj frend...

Ja lepo je blo, smo mal polagali in to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi z Jaxom in Killroyem smo lih mal prepozno prsli in zamudil vecino danasnjih "obiskovalcev"... sem pa cel cas od grcarevca do planine lahko opazoval nasproti vozece.. veliko vecino verjetno z rid :D

No ja.. prazne ride - dobre ride :yes:

Smo si jih prvoscli in nekateri za to tudi placali (nc vec ne povem.. bo ze sam ce bo hotu) :slap:

Pa koncno spet vidu sando :004

P.S.: Na ridah je "zrasla" ena tabla.. oznaka ceste in to.. no sanda jo je danes pridno "pomarkirala" :grim

post-5020-1125356905_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!