Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Enim pa res ful dobr gre SAMO tale ovink v ridah "gledališče", sam jebi ga ,cigan je še medveda navadil da se z biciklom v krogu vozi, pa da eno človeško bitje nebi zvozilo ovinka po kolenu.................mislim hej............. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim pa res ful dobr gre SAMO tale ovink v ridah "gledališče", sam jebi ga ,cigan je še medveda navadil da se z biciklom v krogu vozi, pa da eno človeško bitje nebi zvozilo ovinka po kolenu.................mislim hej............. :BUA:

ee, baš tako O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dejte ga srat :) .....slabo gumo sem imel pa nisem mogel po kolenu vozit...to je vse... :P

danes je pa nova guma gor.... :kva2:  :naughty:

če gre gdo na 3M štart z rid ob 17:34.... :)

:slap: jaz pa sem mislila, da mene kdaj pogrešaš - jeba :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js zna bit d prijem na 3M ma s konzervo :blush: sej me vzamete vseeno a :P

Če ga boš med količki spravu not med motorje. .. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim pa res ful dobr gre SAMO tale ovink v ridah "gledališče", sam jebi ga ,cigan je še medveda navadil da se z biciklom v krogu vozi, pa da eno človeško bitje nebi zvozilo ovinka po kolenu.................mislim hej............. :BUA:

Se strinjam :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim pa res ful dobr gre SAMO tale ovink v ridah "gledališče"

Aja? Katerim :glare: ?

Men sta ful všeč una dva pred "glavnim" - desni kratek in levi dolg!

Dokler ti mama ne bo dala dnarja za dober motor, boš pač moral foušarijo okrog stresat na tak način! Meni je zelo žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja? Katerim  :glare: ?

Men sta ful všeč una dva pred "glavnim" - desni kratek in levi dolg!

Dokler ti mama ne bo dala dnarja za dober motor, boš pač moral foušarijo okrog stresat na tak način! Meni je zelo žal...

jebi ga , se mi zdi , da sem te enkrat vidu gor.........jao, vožnja čez vse možne črte res foušarije vredna........pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bos u cetrtk in petk tut tam? :>>

tut jest bi eno  :OK:  :OK:

U četrtek možno oz jutri ampak sam če ne pičim na grobnik tko da še ne vem,drgač pa danes na 3M za petek pa še ne vem neki me vleče na obalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim pa res ful dobr gre SAMO tale ovink v ridah "gledališče", sam jebi ga ,cigan je še medveda navadil da se z biciklom v krogu vozi, pa da eno človeško bitje nebi zvozilo ovinka po kolenu.................mislim hej............. :BUA:

Res ne vem zakaj se obremenjujes s tem, mislim da je stvar posame

nika kje se vozi, kako se vozi in kolikokrat se tam vozi,

ce meni ni kaj vsec se obrnem stran oziroma ne hodim tja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, sam upam da je luškana, da bo pasala na mojo Hondico :OK:

nalepka je taka kot je na fotki če pogledaš eno stran nazaj v tej temi lahko pa bi se mal sprehodil učeraj do nas pa bi jo videl iz te strani .) ne pa da sam gume nucaš .) kar me sicer nič ne moti sam tale tvoja prasica ma pa hud zvok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vas je bilo danes videti po dolgem času...  :grim

Sploh našo boginjo seksa...  :worship:  :004  :naughty:  :yea2:  O:-)

Samo Thundercat je bil danes nekam slabe volje...  :hmm: Upam, da nič resnega in hudega...  :friend1:

ma res je blo zakon smo imeli mal manj kot srečane Motosveta gor

pa mal smo se objemali poljubljali lizali spoznavali vlekli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nalepka je taka kot je na fotki če pogledaš eno stran nazaj v tej temi lahko pa bi se mal sprehodil učeraj do nas pa bi jo videl iz te strani .) ne pa da sam gume nucaš .) kar me sicer nič ne moti sam tale tvoja prasica ma pa hud zvok :OK:

sva bla prejle z dimmnim burekom gor na ridah, pa se je sam en z enim dučetom furu, drugač pa prazno! sm vidu nalepko, pa me zanima, kje bi se jo dalo dobit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U četrtek možno oz jutri ampak sam če ne pičim na grobnik tko da še ne vem,drgač pa danes na 3M za petek pa še ne vem neki me vleče na obalo

A prideš navijat za srebrno prasico?! :whistle: :naughty: :yea2: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nalepka je taka kot je na fotki če pogledaš eno stran nazaj v tej temi lahko pa bi se mal sprehodil učeraj do nas pa bi jo videl iz te strani .) ne pa da sam gume nucaš .) kar me sicer nič ne moti sam tale tvoja prasica ma pa hud zvok :OK:

Zmenjeno :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdrav vsem motoristom pa ste dobili še enega člana  :photo:

Pozdravljen, SV650... :grim

Kdaj gremo na Gerovo?! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Dokler ti mama ne bo dala dnarja za dober motor, boš pač moral foušarijo okrog stresat na tak način! Meni je zelo žal..."

Stari kolk hočeš za tvoj stroj?glih zdej kupujem motor pa nimam dost denarja.

Popravljeno . Popravil IvanHood
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!