Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Lej ga hudiča... pa vidim tam nekje parkiran avto, ko sem šel prej trikrat gor in dol ga še ni bilo. Pa ga v naslednji rundi vidim drugje parkiranega... ko se naslednjič peljem mimo, malo bolje pogledam v avto in vidim, da me en kekec snema s kamero iz avtomobila  :? ... ko to vidim, takoj obrnem... grem do njega... hmm... kao policaj v civilu... prašam za ID, ga valda nima... kao on snema in pošilja položnice... ja valda, sem si rekel... in se odpeljal domov :glare:

Eni pa res nimajo kej delat..... :wacko: Pa ga bi vprašu, če si kr kamero daš na motor, pa še tako posnameta vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fiat Brava: bordo rdeča

ta je pa res od policajčku... Pa notr en model v 45-50-h letih z brki..... Ta je tudi policaj :lol1: kaj je delu s kamero v privat tm pa nevem.......edino isku eno barufo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bili včeraj s kolegi gor (plava in rdeča R6, ter plava Fazerka), sam smo se kmalu pobrali nazaj v dolino, ker so stali policaji in "ni bilo zanimivo" :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem se v soboto popoldne peljala mimo, je bilo tam toliko občinstva, da me je je blo že strah da bom koga povozila, ker ste se tko guzval ob cesti :bounce:

mislite da bi blo smoterno prosit za razširitev prostora za gledalce na "areni" ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kakšn celovečirc gor komot posnamemo

sicer pa me ta tedn :cry: ne bo nč na ridah k robotkam popoldne tko da bom sam dopoldnen šla mel furat gor pa dol

ne ne tribuna je kr u redu se vsaj mal bl stiskamo .)

boljš bi bla ena kafana,pa burek in ta varjanta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislite da bi blo smoterno prosit za razširitev prostora za gledalce na "areni" ?  :hmm:

...ah ne ne zaenkrat še ustrezajo te "naravne" kapacitete...sej se poskrijejo v grmičevje gledalci :grim ...tko da ti se nikar preveč ne obremenjuj s tem....bolš da se na cesto skoncentriraš kot na gledalce :)

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap.....tele ride so pa res nekaj zanimivega....

Včeraj so te lahko posneli od spredaj, zadaj....celo s profila bi šlo.

Moram pa priznat, da sem se včeraj počutil kot kakšna mama Gos, ki svoje mladičke vodi v dolino.......polno naložen, kot kak tovornjak.....lepo po pravilih.......za mano pa četica takšnih in drugačnih, varno spravljeni za mojim nezmotljivim merilcem hitrosti...... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....tko da ti se nikar preveč ne obremenjuj s tem....bolš da se na cesto skoncentriraš kot na gledalce :)

lp cagiva B)

ne morm...so preveč zijali :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aj bil vsaj kšn fest dec vmes :hmm:

ne vem...vidla sem sam guzvo.... :) ...pa pazit sem mogla da se symu nisem v rit zaletela .)

v glavnem...velik publike in guzve in ...vsega :doze:...mimo promet..spodaj pa policaji...pestro :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

utrnila se mi je pesem!

tam na ridah je lepo

ija ija jo

vsi nagayo gledajo

ija ija jo

a ni lepa :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pa res nimajo kej delat.....  :wacko:  Pa ga bi vprašu, če si kr kamero daš na motor, pa še tako posnameta vožnjo.

pa TC bi lahk kak skeč odigral vmes tam na ravnini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kakšn celovečirc gor komot posnamemo en pošten porrnič al pa dva :lol1:

Kdo te bo pa nabrisu? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa TC bi lahk kak skeč odigral vmes tam na ravnini...

sem slišal, da si za skeče bolj ti primeren...sploh na koncu glavne ravnine, smer proti postojni.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišal, da si za skeče bolj ti primeren...sploh na koncu glavne ravnine, smer proti postojni.... :)

ne, tist ni skeč - tist je kaskaderski vložek ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...po moje bi bil TC bl primeren za režiserja pa bi vlogo prepustil komu drugemu :grim (najbolj da avdicijo nardi,...jz že predvidevam kateri bojo v glavnih vlogah :xx: ) ...on že ve kako se stvari streže,je že marsikej vidu tm...dolgoletne izkušnje.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam en gril bi pa res lahko odprli tam, tu bi se cvrlo pleskavic d bi blo veselje :lol: Me ni blo gor že namajn en mesc, bo treba prit mal vas obiskat konc tedna :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!