Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

al pa prnesem sam pleskavice, itak vsak k pride tje ima povsem razbeljen ror :hmm: :lol: tko sam mal nahitro obrneš in maš FIORENTINO še na pol krvavo od znotr :P njami :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...po moje bi bil TC bl primeren za režiserja pa bi vlogo prepustil komu drugemu :grim (najbolj da avdicijo nardi,...jz že predvidevam kateri bojo v glavnih vlogah :xx:  ) ...on že ve kako se stvari streže,je že marsikej vidu tm...dolgoletne izkušnje.. :OK:

prvenca mu še ni uspelo lansirat ... verjetn je narobe odigral vlogo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk danes če boste šli kej na ride pejte počas ker se je ravnokar zvrnu en avstric z yamaho tdm in je na spodnjem ovinku razlita neka tekočina ki je podobna olju ter na vrhu je tudi nekaj razlitega zato pamet v roke in previdno.

bomo drug tedn meli grozdje party

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da je umes gozda skirta čarobna metla za asfalt :D hehe

Sicer metle za svojo vožnjo niti ne rabim. Čeprav se je lepše peljati, če ni peska v ta glavnemu ovinku.

Ne glede na vašo metlo sem mnenja, da je tistih avtomobilistov, ki vozijo po bankini in tako ves čas na novo nasipajo peska na ta ovinek, več, kot pa tistih stalnih obiskovalcev rid, ki metlo dejansko tudi uporabijo.

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase mi ride ne dišijo preveč, zato ker so vse flekaste, in fleki so videti jako spolzki :hmm:

fleki sam zgledajo spolzki ,če hitr letiš čez sploh ne veš da so tm :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na vašo metlo sem mnenja, da je tistih avtomobilistov, ki vozijo po bankini in tako ves čas na novo nasipajo peska na ta ovinek, več, kot pa tistih stalnih obiskovalcev rid, ki metlo dejansko tudi uporabijo.

Avtomobilisti so čisto nedolžni... nasipači so dolgi tovornjaki, ki z zadnjimi osmi enostavno sekajo ovinek tudi preko bankine... po možnosti še s kakšnimi tremi fiksnimi osmi zadaj, kar pomeni, da vsaj dve osi hudo drgneta po asfaltu-pesku!

Avtomobilist so pomoje celo koristni, ker ovinke pucajo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najjači je Peter182, kr hre tko hitr da s kolenom kar frčijo kamnčki okol, čist res! :OK:

BTW: Kje je zdej metla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najjači je Peter182, kr hre tko hitr da s kolenom kar frčijo kamnčki okol, čist res! :OK:

BTW: Kje je zdej metla?

Predlagam eno varianto: namesto drsnikov na kolenih naštimajte gor mala omelčka za po stanovanju, tisti, k mate pa več konjev rezerve pa lahko spredaj kot plug še ta velike cestarske. Tako bodo ride vedno sijale. Ne bodo samo čiste, ampak dezinficirano čiste! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz teme je nastala ena godlja ... :hmm:

... z blodnjami lahko nadaljujete tukajle (na žalost, ker niti ne more bit drugače, je to v "Kr neki").

V tej temi nadaljujte z debato o ridah. :grim

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk je začel vozit za gledalce, za dokazovanje, ne zase...

v petek na poti proti Postojni je blo na 'glavnem' zavoju peska neomejeno in en kup firbcev - zgleda so čakali, da bo kdo odletu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi nadaljujte z debato o ridah. :grim

Jst sm mislu ,da bi na gornmu ovinku kapelco postavi, tam, kjer sem telebnu ... Samo v njej ne bi blo Jezusa, ampak replika mene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mislu ,da bi na gornmu ovinku kapelco postavi, tam, kjer sem telebnu ... Samo v njej ne bi blo Jezusa, ampak replika mene :D

jst bi mel pol že dve kapelci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mislu ,da bi na gornmu ovinku kapelco postavi, tam, kjer sem telebnu ... Samo v njej ne bi blo Jezusa, ampak replika mene :D

poj se jest nkol več ne pelem tam mim :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mislu ,da bi na gornmu ovinku kapelco postavi, tam, kjer sem telebnu ... Samo v njej ne bi blo Jezusa, ampak replika mene :D

To je bilo pa bolj na začetku sezone, sem bil učer s prjatlom, ki si ga prehitu pol pa... si povedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enega s zelenim kawasakijem so imeli celo pri kraju in če sem dobro videl so mu pisali "kazen" :hmm:

Ce je bilo to v nedeljo okoli cetrte ali pete ure, takoj pod `glavnim` ovinkom, ob svojem `zelenem kawasakiju` pa je stal dolgolasec :yea2: z maskirnim nahrbtnikom, potem sem bil to jaz.

In ne, niso mi pisali kazni, le kontrolo so opravljali.

Malo visje, pa sem videl poleg patrulje tudi `kamermana`, ki je snemal vragolije.

Naslednjic, ko bom dobro odpeljal kak ovinek, ga nemara pobaram po posnetku... :naughty:

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!