Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Ma evo sami teleti-se opravičujem izrazu-se zadnje čase pojavljajo tu gor...

eni so za ride drugi za dirkališča,pa folk roko na srce nikol noben nebo počas prpelu u rido sam zato k ma 5min od doma dirkališče....to pa sam iz enga preprostega razloga-

-ADRENALIN JE DROGA-!!!!

Lejte tako je blo in tako bo ostalo,saj mamo mobi krog pri nas,sam očitno za veliko večino motosvetovcev ni zanimiv-sicer nimam pojma zakaj??

Sam tut jst kot-sovoznica in bodoča voznica-mam osebno rajš kakšno fajn rido kot dirkališče!

Se mi zdi bol na hard,če polagašrido na cesti-a ni tako!??

Sam vem kje so moje meje in čez njih ne mislim it zarad opazk ki se jih občasno sliši....

npr.:ljga ko sedi gor ko da prvič motor vidu,polož al pa nimaš jajc ....pa take in drugačne finte....

Me ne ganejo niti za milimeter....... vsak bo vozu tako kot mu paše-po šolsko al pa ko Rossi.....

Uglavnem želim vam čimveč toplih dni in lepega sončka.....

seveda pa ogromno VARNIH kilometrov!!!

imejte se skrajno....... :004 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj mamo mobi krog pri nas,sam očitno za veliko večino motosvetovcev ni zanimiv-sicer nimam pojma zakaj??

Mobi krog je za moje pojme za motoriste zlo neprimerno dirkalisce.. za pojem izletna cona še niso slisali .)

Se mi zdi bol na hard,če polagašrido na cesti-a ni tako!??

Osebno sm rajš na dirkališču.. je pa seveda več priložnosti na cesti, kot na dirkališču.. kako že pravjo? Prilika dela tatu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma evo sami teleti-se opravičujem izrazu-se zadnje čase pojavljajo tu gor...

eni so za ride drugi za dirkališča,pa folk roko na srce nikol noben nebo počas prpelu u rido sam zato k ma 5min od doma dirkališče....to pa sam iz enga preprostega razloga-

-ADRENALIN JE DROGA-!!!!

Lejte tako je blo in tako bo ostalo,saj mamo mobi krog pri nas,sam očitno za veliko večino motosvetovcev ni zanimiv-sicer nimam pojma zakaj??

Sam tut jst kot-sovoznica in bodoča voznica-mam osebno rajš kakšno fajn rido kot dirkališče!

Se mi zdi bol na hard,če polagašrido na cesti-a ni tako!??

Sam vem kje so moje meje in čez njih ne mislim it zarad opazk ki se jih občasno sliši....

npr.:ljga ko sedi gor ko da prvič motor vidu,polož al pa nimaš jajc ....pa take in drugačne finte....

Me ne ganejo niti za milimeter....... vsak bo vozu tako kot mu paše-po šolsko al pa ko Rossi.....

Uglavnem želim vam čimveč toplih dni in lepega  sončka.....

seveda pa ogromno VARNIH kilometrov!!!

imejte se skrajno....... :004  :yea1:

prevod prosim???????? :eek:

no ja ajde naj ji bo, je prvi post :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tut jst kot-sovoznica in bodoča voznica-mam osebno rajš kakšno fajn rido kot dirkališče!

Se mi zdi bol na hard,če polagašrido na cesti-a ni tako!??

Sam vem kje so moje meje in čez njih ne mislim it zarad opazk ki se jih občasno sliši....

sploh ta........

npr.:ljga ko sedi gor ko da prvič motor vidu,polož al pa nimaš jajc ....pa take in drugačne finte....

Me ne ganejo niti za milimeter....... vsak bo vozu tako kot mu paše-po šolsko al pa ko Rossi.....

.........in ta del me bega :blink:

meje, opazke, jajce, finte, rossi - sorry me get no point :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je bilo to v nedeljo okoli cetrte ali pete ure, takoj pod `glavnim` ovinkom, ob svojem `zelenem kawasakiju` pa je stal dolgolasec  :yea2:  z maskirnim nahrbtnikom, potem sem bil to jaz.

In ne, niso mi pisali kazni, le kontrolo so opravljali.

Malo visje, pa sem videl poleg patrulje tudi `kamermana`, ki je snemal vragolije.

Naslednjic, ko bom dobro odpeljal kak ovinek, ga nemara pobaram po posnetku...  :naughty:

    :krneki:

Ja, takrat sem šel mimo in videl enega dolgolasca na zelenem Kawasakiju .) No, potem si bil ti ja :D Nisem dobro videl, kaj policist dela, sem pa razmišljal, kje te je sploh dobil na hitrosti, glede na to, da nisem opazil pištolce .) No, na srečo nič od tega :D

Kamermana, pa sploh nisem opazil :hmm:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@PERVY

ce se ne motim pravi da bo vozila tako kot sama hoce in se ne bo ozirala na to kaj hocejo od nj drugi

pomoje :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mobi krog je za moje pojme za motoriste zlo neprimerno dirkalisce.. za pojem izletna cona še niso slisali  .) Osebno sm rajš na dirkališču.. je pa seveda več priložnosti na cesti, kot na dirkališču.. kako že pravjo? Prilika dela tatu  ;)

Valda, najbolš je na Ridah in Mariji ... Izletne cone so odlično urejene in zavarovane s stebrički ter ograjami :OK: :OK:

sploh ta........

.........in ta del me bega  :blink:

meje, opazke, jajce, finte, rossi - sorry me get no point  :hmm:

Prijavla se je na Motosvet pa so ji moški hormoni podivjali :D

....to pa sam iz enga preprostega razloga-

-ADRENALIN JE DROGA-!!!!

Adrenalin je navadn hormon ... ni se treba zgovarjat na zasvojenst z adrenalinom... gre za navaden egotrip in nesposobnost samokontrole ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blablablab lablablablablablablablabla blablablabla ( baba pač ) blablablablablabla blablablablablabla...

... tut jst kot-sovoznica in bodoča voznica...

blablablablablab lablablablablabl ablablablablablabla blablablabla

Lepo kdaj zvedeti kaj novega od izkušene voznice...

Kere uložke pa uporabljaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi bol na hard004  :yea1:

HARD je zakon :OK:

Še bolj na HARD je še bolj zakon :OK: :OK:

Kaj že HARD???? :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda, najbolš je na Ridah in Mariji ... Izletne cone so odlično urejene in zavarovane s stebrički ter ograjami  :OK:  :OK:

Tut sym kdaj zgreši poanto :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pick me... pick me...

:whistle:  O:-)

TIHO ti :D :angry2: :D :whistle: O:-) :lol1:

Kaj bo pa fabi rekla :D :fight2: :lol1:

....pick me .......pick meeeeeee :kva2: :grim :P

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:

TIHO ti :D :angry2: :D :whistle: O:-) :lol1:

Kaj bo pa fabi rekla :D :fight2: :lol1:

a ti nikoli ne spiš, saj razumem nak , ker mormo delat.........., upam, da nisi na istem.................. :slap: :yea1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AH kaj če pa rečt bo kej napisala pa je .)

kaj danes pride gdo gor,vreme je oblačno na ridah pa trenutno sameva Sulica,jaz se znam prmajat tja okol 17h drgač pa drug tedn itak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!