Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

no pa zmente se za isti dan,ozirom ga predlagejte,bomo meli en GROZDJE party gor sam morte prej javit da se jaz odpravim na kras mal pokrast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TIHO ti :D  :angry2:  :D  :whistle:  O:-)  :lol1:

Kaj bo pa fabi rekla :D  :fight2:  :lol1:

Am fabi nebo rekla nič, k sej veš, pr nas ni demokracije, on je moški :fredy: in če fabi kej piskne, ji reče: sed tja u kwt pa tih bwt, da te nam wošlatu :lol1:

To je moški :naughty: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TIHO ti :D  :angry2:  :D  :whistle:  O:-)  :lol1:

Kaj bo pa fabi rekla :D  :fight2:  :lol1:

....pick me .......pick meeeeeee  :kva2:  :grim  :P

Lp Burnout

si bo pa kterg adruzga vzjela, a ne ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am fabi nebo rekla nič, k sej veš, pr nas ni demokracije, on je moški :fredy: in če fabi kej piskne, ji reče: sed tja u kwt pa tih bwt, da te nam wošlatu  :lol1:

To je moški  :naughty:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

mogoče je tak kakšen moški sam za tega dam pa jaz roke u ojgen da ni takšenokej sam eno .)

no danes bom okol 17h gor morem jit neki pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri bil prvič na ridah! Po pravic povedano, da ni niso kaj posebnega! Na Golici mi je dosti boljši cesta (širša in lepša podlaga), pa še bolj dolga cesta je oz. več ovinkov!

Bom kar na Golico še hodil!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa na ride! :)

Aja, kaj je pol danes z grozdje partyom? Je bilo/bo kaj iztega? Tle je bl deževno vreme.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa na ride!  :)

Aja, kaj je pol danes z grozdje partyom? Je bilo/bo kaj iztega? Tle je bl deževno vreme..  .)

Mene je dez zadrzal doma.. za ostalep a ne vem :hmm:

Nekateri so bli vztrajni kljub dezju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bilo prav luštno na ridah...dežja ni bilo in upam, da je tudi ljubljanski del, do doma prišel suh...z izjemo dveh punc seveda.... :naughty:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da je blo :OK:

sicer namest grozdja je bla gorenjka,kit kat in fige

na slikci pa falijo 3 dečve in en dedec

in sicer ena je bila za fotoaparatom,ena je prišla mal z zamudo ma ji oprostimo ker je prpelala fige,še dobr da nima pred nickom kit ampak samo kat ker drgač bi se jo lotili in tretji pa itak oprostimo ker pa je s seboj pripeljala Jureta,čeprov je blo mal čudno menda ja nam ni kej TC zamolčal .)

post-265-1126634972_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cveto, tina je zasedena.... :yes:

:D

Ma ne TC. Na prvi pogled sem pomislil, da je Tina dekle, ki je od mojega sina kupila CBR-o.

Sem tudi jaz zaseden :P

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj, čakaj Sanda, kdo bi zdaj bil idealen, moj sine ali jaz? Pa kaj sploh sprašujem :slap: Kje se dobiva, pri meni ali pri tebi?

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!