Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Jaaaa pojedla zadnje koscke Kite Kat in morm priznat da mi je tovrstni kanabalizem zelo vsecen :D . Spoznala kup novih frajerjev in enga celo uspela prjet za roko :P . Domov prsla v suhem stanju :yea1: .

Glede zamude pa ---- je blo treba do konca pogledat Winni-a the Pooh-a :yea2:

Thanx za druzbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxxxo, zamudil si, jasno, če si pa pussy... :P Malo smo počakali pred tvojim pragom tam na bencinski, da se je odlilo, potem pa piči miško na ride... :yea2: Sicer so bili kakšni ovinki malo mokri, ampak Burnija to ni motilo... jaz sem tokrat samo lepo papcal čokoljad, ker sem bil v corduri...

lepo je bilo poklepetati z vami in še lepše spoznati sina od NTS in TC... :kva2: :lol1: :naughty: :whistle: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxxxo, zamudil si, jasno, če si pa pussy...  :P 

Sicer so bili kakšni ovinki malo mokri, ampak Burnija to ni motilo... jaz sem tokrat samo lepo papcal čokoljad, ker sem bil v corduri...

Maxxxo is a pussy, Maxxxo is a pussy, Maxxxo is a pussy :yea1: :whistle: O:-) :rolleyes: :slap:

Jp ni prav veliko motilo :grrr :OK:

Blo fajn :OK: Komaj čakam naslednjič :) :D :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami šmekerji, vključno z dr. Gregsom.... :grrr B) B)

Dobr, da se TC & NTS odlično držita, glede na prisotnost MS-jevstva na Ridah... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxxxo, zamudil si, jasno, če si pa pussy...  :P 

Maxxxo is a pussy, Maxxxo is a pussy, Maxxxo is a pussy  :yea1:  :whistle:  O:-)  :rolleyes:  :slap:

Pazta se :fight2:

.)

Ne, ampak ride mi res niso simpaticne mokre ali v corduri, tko da :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7 kej jutre bo kej gor :? Grozdje in tako al vas ne bo??? Če bo buh (mama, zadne cajte je napaljena zarad izpitov) dau prijem jutre na obisk, me ni blo že 2 MESCA na ridah :eek: :slap: :slap:

no skorej 2 :P

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo jutre se pravi u četrtek :hmm: če bo le vse tko kot sem si zamislila bo jutre res grozdje party gor in sicer mal po 18h

sam dolgo sem rabila da sem se zbutala zakaj je v tej temi govora o sexu,tega je kriv stric ICE ker je mojo prvotno temo kačjih rid zaklenil in on odpru to temo s takšnim podnaslovom tko da sem najdla vzrok in krivca za to dogajanje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo jutre se pravi u četrtek :hmm: če bo le vse tko kot sem si zamislila bo jutre res grozdje party gor in sicer mal po 18h

OK, js ČE bom gor bom že mal prej... Tm okul 17:30 pole še mal drsat, če ne bo gužve ob 18:45 pa domou k čene bom slep v temi :ninja: k**c dan je ratu prekratek za tiste od daleč za kej resnga na ridah delat :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, js ČE bom gor bom že mal prej... Tm okul 17:30 pole še mal drsat, če ne bo gužve ob 18:45 pa domou k čene bom slep v temi :ninja: k**c dan je ratu prekratek za tiste od daleč za kej resnga na ridah delat :glare:

A ti si Gizmo z Vrhnike k ma CB 1300? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si Gizmo z Vrhnike k ma CB 1300? :hmm:

no no no :grrr unga ne boš vidu lomit jajc na MS :)

Sej mene jutri tudi ne...... jebenti uha mam angino in 38+ vročine :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič poglej v profil uporabnika, pišejo osebni podatki, pa boš vidu da je doma blizu NG :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki podobnega sam sej veš drugje je boljše zato se odpravim na kras mal grozdja nakrast,kit kat pa je še od zadnjič iz rid ostal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bol berem to temo manj mi je jasn....a se sploh še kdo voz tam gor :hmm: al ga sam žrete..pajceki zavaljeni :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!