Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

a se sploh še kdo voz tam gor  :hmm:  al ga sam žrete..pajceki zavaljeni  :grim

ja se vozjo, bebci zaradi katerih so te ride tako opevane :BUA: ostali tam žremo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja una tazgorna ja :hmm:

no drgač pa sem bla presenečena nad nenapovedanim oz nasploh prihodom SAXa in Duhca

naše borbončice pa so se danes poigravale s slano,sladkim,kislim okusom.

kaj niste pojeli vsega grozdja,mu je v mojmu kufru na poti domov do končno prišlo packu,pa če bi bil vsaj bel .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tole grozdje pa je nardilo enga sranja,sax že ve kaj govori :grim

ej zakonca TCin Nts,k sta bla pol tok pametna u uni debati,za kaj pa sta šla pol vsak v svojo smer,kaj ni neka bajta tam nad valkartonom te dni nekam prazna,al je kriv un pogovor med voznikom prasičke in nts na uni sumljivi fotki,najbolš da grem kar preverit kake orgije se dogajajo tam gor :hmm: ma kaj gledat pridružla se bom :OK:

post-265-1126810661_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al je kriv un pogovor med voznikom prasičke in nts na uni sumljivi fotki,

tisti pogovor je bil načrtovanje seksa v troje.... :naughty:

gregs ...si mi polepšal dan ko si se tako lepo pogovoril z mojo in nama ponudil nekaj novega.... :) bova razmislila pa ti javiva.... .) :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti pogovor je bil načrtovanje seksa v troje.... :naughty:

gregs ...si mi polepšal dan ko si se tako lepo pogovoril z mojo in nama ponudil nekaj novega.... :)  bova razmislila pa ti javiva.... .)  :oops:

HEHEHE

TC med tem ko ti tukaj nabijaš po tipkovnici Gregs ogreva tvojo drago na delovno temperaturo,in še predn boš napisal repliko se jima bom pridružila še jaz valda mene ni treba glih ogrevat .) Pa kaj si res mislu da je gregs vključil tud tebe v to igro :hmm: valda bo mel raj dve bejbe k pa tebe in eno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma da se slučajno nebi drznu to narest ker pol te ne bom več sam za uha vlekla :lol1: :K

nč zdej pa letim na srnak kjer že diši po avanturi .)

aja a jutr gdo pride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa se posipam s pepelom ker me danes ni blo :slap: saj sem se peljala mimo ampak se mi je mudilo na vlak. jutri po izpitu grem nazaj in pridem kaj na ride :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp dons je bilo pa kr lepo na ridah... :OK:

...velik motorjev,dobra družba ;) ....aja pa hvala Sandi in smrekci k sta narabutali grozdje za nas :004 ,....sam upam da vaju niso slikali kje,bo jutri takoj v primorskih novicah kej pisalo "motoristki kradli grozdje".... :lol1: :lol1: ...

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti pogovor je bil načrtovanje seksa v troje....

gregs ...si mi polepšal dan ko si se tako lepo pogovoril z mojo in nama ponudil nekaj novega....  bova razmislila pa ti javiva.... .) 

:whistle:

(kaj pa ti veš, kaj sem govoril? sem te napel ko mačka... :P :naughty: .) :whistle: O:-) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sem prov sfukana danes :grim kaj pa nts in gregs :hmm:

ma danes pa ne vem če ne bom na morje letela tko da nč ne oblubim da pridem gor

sam una fotka je pa res posrečena :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!