Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

kakor sem razumela na radiju ste bile dve zaradi prevelike hitrosti ena za gor in ena za dol,v eni je bil udeležen 35letni ljubljančan pripeljan v KC ljubljana,upam da ni hujšega.

ta tedn pa lahko imamo kakšno debato tja proti večeru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tedn pa lahko imamo kakšno debato tja proti večeru

Sem za.... :OK: ...samo povej termin... lahko tudi v četrtek, ko se vračamo iz Grobnika... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2:

klanjam se max-u in 40-letnici :worship:  :D

grow up mladič golič :P

upam, da ste vsi srečno prikolovratili domov. Moja pot je bila kr vlažna :naughty: pa še smrkci so me ustavili :doze: . K sreči so me nasproti vozeči vozniki dodobra oslepili z blendanjem :OK: . Mladi smrklji so malo prešnjofali prasičko, vsake toliko posvetili s tisto fancy rdečo lučko (otroc :grrr ) in ugotovili da je še neki profila na gumah :) . Na zasedo smrkcov sem naletela tudi na poti do rid .... kasirali so za Razdrtim, na odseku, kjer je uvoz/izvoz na AC in meni totalno bedasta omejtev 50 km/h :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC se ni mogel zadržati... pa je obljubil... :P :P :P

Drugače pa: druščina, fajn ste bli danes na ridah! :OK: Debata vredna imena... :worship: Deklicam.... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja TC drugič te bomo pa po riti nagi se razume in to s koprivami :yea1:

ma sem šele sedaj pogruntala da si ti tako pometenm fantič ko si hodil za Rakovško osnovno šolo :lol1:

ja ma sem pozabla napisat da je blo full fajn :oK:pozabla pa sem še na dve temi ki niste uspele na vrsto tako da jih šparam za naslednič tako da zeblo nas ne bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klanjam se max-u in 40-letnici :worship:  :D

Hvala hvala :hooray:

Ma to je že dolg nazaj , tko da je že dokaj pozabljeno :whistle:

Pa dost o tem, ko ni za širšo javnost :grrr

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil kdo danes gor ?

Kaj je tisti flek pred ovinkom (drugi ovinek zapovrstjo, ki sledi 'ta glavnemu - za navzdol) ?

Kot da bi krav'ca z drisko tam doživela epileptični napad in spustila fekalije...marvelozno na pogled

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!