Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Pol je pa najboljše da čoperisti en panoramski brzinc usekajo :lol1:  :lol1:

če bi čoperisti uletel pol grejo Rally-ist lahk sam domov :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je pa najboljše da čoperisti en panoramski brzinc usekajo :lol1:  :lol1:

Že, samo če bodo kopali z njihovimi stopalkami po asfaltu, potem bodo spet skale ali pa grmovje. :ninja:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že, samo če bodo kopali z njihovimi stopalkami po asfaltu, potem bodo spet skale ali pa grmovje. :ninja:

LP Cvetoo.

hahahah tud če je stopalka dol sam tok k ti se pa 100% pelem čez un hard na Planini navš vejel sam je tko so že probal in se prepričal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah tud če je stopalka dol sam tok k ti se pa 100% pelem čez un hard na Planini navš vejel sam je tko so že probal in se prepričal

A pol si eden najhitrejših tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah tud če je stopalka dol sam tok k ti se pa 100% pelem čez un hard na Planini navš vejel sam je tko so že probal in se prepričal

čav...........................

A pol si eden najhitrejših tam?

Bl ja k ne če gremo na dol poznam vsako luknjico vsak cm ceste 8 let sem gor z avtom dirkal ..........lep dan P

Ride.wmv

post-6886-1128763739_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons je pa dogajalo na ridah!!! :grim :grim le da tokrat ne mašince na dveh kolesih ampak na štirih,...HP rallya Postojna čez ride :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če nebi blo džja in če bi lohk prej uletu in če bi bil na kakem lepem ovinku in ne nasprot Ravbarja in če si nebi kombinezona umazu in če nebi pršu mokr domu bi blo res :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti gorenc a si vsak kej ustopnine pobirov k že mene ni blo al pa vsaj kej vročih hrenovk prodajal .)

nekako bo treba nabrat dnar za kak kondomat :slap: :lol1: :rolleyes: roštil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da so se končno zmenili prebivalci planine da bojo postavli na THE ovinku zidan šank,druzga razloga ne vidim za kaj je tam na kupu zidarski ta fin pesek :lol1:

drgač pa glih kakšnega navala tam okrog 18h ni blo gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato k smo že ob 3h spokal :P

drugač pa tist pesek sploh ni problem. Bolj je problem mrzel asfalt v teh dneh... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud men se zdi da bojo nekej zidal s tistim :? , mogoče pa bojo ležeče policaje pozidal po ovinkih :lol1:

čeprav je tvoja ideja bolša :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policajev se po moje ne upajo gor postavt sploh pa ne ležečih ker se gor včasih zadržujemo pohotne dečve tko da :slap:

misty pa ne da je tud tebe prvleklo končno v moj rajon :OK: škoda ku se nismo vidli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policajev se po moje ne upajo gor postavt sploh pa ne ležečih ker se gor včasih zadržujemo pohotne dečve tko da :slap:

lahko jim naredijo tud "izrastke", aja pol bi blo pa prevec sedecih pohotnih.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misty pa ne da je tud tebe prvleklo končno v moj rajon :OK: škoda ku se nismo vidli

končno ja, tebe pa nikjer, ccc

;)

*skomigne z rameni*

pa drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah tud če je stopalka dol sam tok k ti se pa 100% pelem čez un hard na Planini navš vejel sam je tko so že probal in se prepričal

Peter, nikoli nisem dirkal, tudi s teboj ne bom. Vozim se iz svojega veselja, tako kot ugaja meni/moji dragi. Rid se zadnje čase izogibam. Dogajanje tam ni za na cesto.

Najbrž zdaj nisem pravi motorist v tvojih očeh :cry: :cry:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je bil včeraj dopoldan cel pas "the owiwnka" zasvinjan s peskom in zemljo? Ampak res cel notranji pas!? Je to ostanek rallyja, ki ga omenjate?

V vsakem primeru nevarna reč, ker je bilo treba odpeljati po zunanji strani! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je bil včeraj dopoldan cel pas "the owiwnka" zasvinjan s peskom in zemljo? Ampak res cel notranji pas!?  Je to ostanek rallyja, ki ga omenjate?

V vsakem primeru nevarna reč, ker je bilo treba odpeljati po zunanji strani! :angry2:

jap, se strinjam ... kje so zdej Ridaške metle pa lopate :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, se strinjam ... kje so zdej Ridaške metle pa lopate :P

In zakaj bi odnašal rit lokalnim komunalcem in cestarjem? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojavljajo se sublinarna sporočila kodirana na chatu, da se bo ta teden ob lepem vremenu odvilo srečanje na ridah....da nebi slučajno kdo name pozabu.... :fight2: :( :xx: :)

sem v Ljubljani rabim prevoz (avto) do rid...torej (gregs :love1: :afro1: :blush: :worship: ;) B) O:-) :yea2: ) če maš plac oz. če greš ti s prasičko mi lahko celico(prasičko #2) posodiš za do rid in nazaj( :D :naughty: :kva2: )..

hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojavljajo se sublinarna sporočila kodirana na chatu, da se bo ta teden ob lepem vremenu odvilo srečanje na ridah....da nebi slučajno kdo name pozabu.... :fight2:  :(  :xx:  :)

sem v Ljubljani rabim prevoz (avto) do rid...torej (gregs :love1:  :afro1:  :blush:  :worship:  ;)  B)  O:-)  :yea2: ) če maš plac oz. če greš ti s prasičko mi lahko celico(prasičko #2) posodiš za do rid in nazaj( :D  :naughty:  :kva2: )..

hehe  :P

Če bo pravi dan, maš na izbiro tut črno puščico :P

Tokrat na štirih kolesih, ne na dveh - glejsliko.press

post-5020-1128949599.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs da ga slučajno nebi s sabo prvleku,bo končno enkrat nts gor brez njega,to bojo šele debat,mogoče tud kej več,pa zate bo več ostalo :yea1:

pa prov mu bodi kaj je pa moped odjavu,upam da ga bomo čist zrajcali in da mu bo full žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo pravi dan, maš na izbiro tut črno puščico  :P

i'll take it.... :D razen če nama gregs posodi celico...jaz vozim ti navigiraš.... :D

upam da ga bomo čist zrajcali in da mu bo full žal

prasica.....

:P

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!