Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

maxxximum tud zate velja,kr u žabariji ga pust da ne bo folšije zganjal sej veš kako mu je blo žal da ni bil takrat na tvojmu mestu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxxximum tud zate velja,kr u žabariji ga pust da ne bo folšije zganjal sej veš kako mu je blo žal da ni bil takrat na tvojmu mestu :lol1:

:lol1:

Kdaj pa se misli dogajat debatni krožek na ridah? Lahko tut na pm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem v Ljubljani rabim prevoz (avto) do rid...torej (gregs ) če maš plac oz. če greš ti s prasičko mi lahko celico(prasičko #2) posodiš za do rid in nazaj

Eheheh... madonca se glas o prevozu širi... :whistle:

Hmmm... ne vem, ne vem... če boš priden... :D.. pa še do Grobnika boš moral iti zraven... :D

gregs da ga slučajno nebi s sabo prvleku,bo končno enkrat nts gor brez njega,to bojo šele debat,mogoče tud kej več,pa zate bo več ostalo

Ko sem prebral tole, sem si rekel: Sanda ma prow... TC, ostajaš v LJ... :P :P :P

... razen če nama gregs posodi celico...jaz vozim ti navigiraš....

Temu se reče račun brez krčmarja... :P

maxxximum tud zate velja,kr u žabariji ga pust da ne bo folšije zganjal sej veš kako mu je blo žal da ni bil takrat na tvojmu mestu

Tudi meni je žal... malček... :whistle:

mormo še načrt skovat,verjetno u sredo,sam ne TCju povedat pssssssssssssttttttt .)

Sreda is fine with me... :OK: :OK: :OK: Pridem direktno z Grobnika, samo ne mi spiz*it prezgodaj domov... :fight2: ...magari vam pole plačam čajček u kjšni osmici... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs da ga slučajno nebi s sabo prvleku,bo končno enkrat nts gor brez njega,to bojo šele debat,mogoče tud kej več,pa zate bo več ostalo :yea1:

Če se boste v sredo dobili na ridah imam jaz čas samo od 16 - 18 ure..... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se dobimo na ridah, da prinesem mošteka?? Sanda7? Najboljše bi bilo to sredo, če bo vreme  :)

Ne pozabi Palominih artiklov ... Turbo mošt press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boste v sredo dobili na ridah imam jaz čas samo od 16 - 18 ure..... 

...po zadnjih podatkih se da tudi takrat... :glare: Grobnik so skenslali kamionisti.... :fight2:

Torej: kdaj pole? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no taku jutre SREDA 12.11.05 OB 17h zbor oziroma kostanjada in moštinjada na ridahvabljeni.

ob mraku pa še vroči pogovori za temne noči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ga lej ga kok se štuli :devil: jaz vama bom verjetn še eno sopotnco uštulila zravn,sam da bosta hitr čez gozd peljala heheeh .)

gregs ti sporočim jutri če bo šla zravn,je za stvar sam jutr za zihr sporoči

ej nts kaj je bil dobr un poljubu u luxorju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prideva....z gregsom...upam....

:grim Odhod iz LJ: 16:15 preko Rakitne... :yea2:

lej ga lej ga kok se štuli  :devil: jaz vama bom verjetn še eno sopotnco uštulila zravn,sam da bosta hitr čez gozd peljala heheeh

gregs ti sporočim jutri če bo šla zravn,je za stvar sam jutr za zihr sporoči

ej nts kaj je bil dobr un poljub u luxorju

AD 1: ni panike.. bomo peljali hitro... :whistle: Kot sem rekel: ne sme je biti strah... ker bo dinamika skozi ovinke... :naughty: (bruhicavrečkepress)

AD 2: ej NTS, lahko tudi na meni pokažeš, kakšen je bil... :whistle: :naughty: O:-) (poljubpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz prinesem eno plastenko mošta in nekaj grozdja

...pa glej, da mošt še ni zavrel... :devil: ...kdo bo potem pil alkohol?! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nts kaj je bil dobr un poljubu u luxorju :OK:

:naughty: bil je super

AD 2: ej NTS, lahko tudi na meni pokažeš, kakšen je bil...  :whistle:  :naughty:  O:-) (poljubpress)

Veš da lahko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Vigrad tudi kej prpelje gor glede na to da se bo mošt pil?????????? :hmm:

post-5996-1129094951.jpg

:whistle: :whistle: :whistle: :xx: :xx: :xx:

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!