Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

jao,mogoče mene ne bo je prišlo neki nenačrtovano vmes :) ampak za sigurno še ne vem,bom pa probala kostanj podturit nts da ga speče in pripelje če mene ne bo.

uglavno mejte se fajn,men bo pa full hudo če ne bom z vami :cry:

pa nts dobr posluši gregsove sanje da mi boš pol kej povedala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nts dobr posluši gregsove sanje da mi boš pol kej povedala

...če te ne bo... ne bo razlage sanj... :grrr :grrr :grrr

Better luck next time... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeba no,zdej mi bo pa res hudo,če me ne bo,bom probala kej sčarat da pridem :hmm:

...ti sam čarej.. sej si bliz Cerknce doma... :lol1: ... pa poglej med noge, če je kakšna metla v-mes.... :D :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživejte dons, lahk pa kej pokličete če ma kdo videotelefonijo, da ne zamudim vsega dogajanja :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TinaRR thanx za grozdje :), mošt sem raje prepustila drugim .)

Nts thanx za vroče njami kostanje :kva2:, so prou pasal po mrzlem Godoviču :wacko:

Jokos-u za spremstvo domov, sem si natlačla podrokavice v ne preveč velike rokavice in sem bolj poskakovala domov :grrr čist brez fillinga.

Pa vsem ostalim za družbo :yea1:

Sam ne vem v kateremu grmu sta se Gregs in TC skrivala, nekam se jima je ultra mudilo :hmm: ... skratka zelo sumljivo.

Sanda tebe bomo pa tepel :grrr da tko zahinavš :nono:, sam glej da maš dober razlog.

Pissy spet benza zmanjkal ??? :blink: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne vem v kateremu grmu sta se Gregs in TC skrivala, nekam se jima je ultra mudilo 

Emmm... mudilo kam?! :hmm:

Midva sva prišla "malo" po 17 uri... :whistle: Smrekco sva posadila nekje na Rakitni... :lol1: O:-)

banda, bilo je fino!!! :yea2: Malo mrzlo, ampak nazaj grede je avto fajn grel... :whistle: Zadnja motoristka, ki je odšla z Rid, pa je SMC in njej gre posebna pohvala, ker je imela pred seboj še kakšnih 80 km... po popolni temi... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bilo je super  :OK:  :OK:  :OK: . Sanda lahko ti je žal  :naughty: .

E kje so slikce ? :hmm:

Slikce,vsaj moje,bodo jutri.

Sando bom pa kar jaz mal za uha povleku ko jo prvič srečam :D

Jokos-u za spremstvo domov, sem si natlačla podrokavice v ne preveč velike rokavice in sem bolj poskakovala domov  čist brez fillinga.

Nisem opazil tega poskakovanja,dokler ga nisi omenila v Postojni na semaforju. :) ,pa tud pol ne :OK: ,ma nam je šlu prav lepu

Kar se pa spremstva tiče - drugič še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštno je bilo. Slikce iz moje strani bodo jutri, ko pride TC do računalnika in jih bo on uredu in prilepu :)

Tina: mošt je bil fin, ma grozdje pa še bolj :OK:

Vsem :004, posebno pa še Gregsu :004 , ker je pripeljal zaklad .)

Popravljeno . Popravil nts
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo super...sploh vožnja do tam.... :yea2:

jedli in pili smo...čeprav je mošt že zavrel in v našo krv stisnil kako promilo alkohola.....kostanji tudi lepo spečeni(moja zna za štedilnikom marsikaj :naughty: )

še..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za kostanj in mošt... najbolj luštn mi je pa blo, ko sem se pelu domov in vozu za eno luštno punčko :OK: . Do ljubljane mi je bilo že pošteno vroče :blush: .

Potem pa še na 3M kufetek spiu pa šel na drug domenek.

:ninja:

maus

Pogrešu sm Sando :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sam da ste se meli fajn,čakam fotke,tc dej zmigi se,ni treba skoz tiča drgnt pa jajca premetavat :lol1: .)

ma jeba da me ni blo,mi je kr hudo :cry:

no ma glavno da je kostanj prišel na ride tolk sem se pa le potrudla in nts zaposlila,HVALA BEJBA :004 dobiš poljub v luksorju

joj pa mausi je bil tud gor pa orgazmična smc,kaj sem jaz vse zamudila :slap:

no ma sej se bomo še kej dobili gor

kaj pol une sanje je gregs izpovedal :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posebno pa še Gregsu  :004 , ker je pripeljal zaklad

Jep, dragulje sem varno čuval po ovinkih... samo nisi jih pregledala.... :P :P :P O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pol une sanje je gregs izpovedal

Sem ti rekel, da dokler tebe ni, ni sanj... :P :naughty: O:-)

Boš morala še enkrat bando povabit na ride... samo potem pridi tudi ti... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej me je začelo pa že pošteno matrat vem da je blo u 3je,če sem bla slučajno jaz umes upam da si se vsaj hajhtn zbudu :lol1:

ma kaj sem pokvarjena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej me je začelo pa že pošteno matrat vem da je blo u 3je,če sem bla slučajno jaz umes upam da si se vsaj hajhtn zbudu

...te matra, a?! :naughty: Prav je tako... kaj pa zamujaš pogovore... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj tc a še nisi prišel k sebi,tele fotke neki dolgo hodjo sem gor,le kaj je gregs delov stabo na poti nazaj v žabarijo :hmm:

kaj danes gdo pride vreme je krasno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj tc a še nisi prišel k sebi,tele fotke neki dolgo hodjo sem gor,le kaj je gregs delov stabo na poti nazaj v žabarijo

:fight2: Smrekco sva vzela nazaj grede z Rakitne... :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!