Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Kaj te je kaj zeblo? :?

Sploh nič.

Takle čas nosim ene poceni cunje(beri cordura+polivinil=ni vredno nič, a do kože ne pride nič).

In da ne bom off..., tudi policajem so prišle ride na misli. Ko sem šel na pot so se sončili pred marico pri pokopališču.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja cvetoo to si bil ti... :D jz te nisem spoznal res,...nisem navajen da maš take cunje :)

drgač pa ja...ride so pripravljene na akcijo :grim včer smo jih že mal testiral...v zgornjem delu še niso taprave,ampak do "the ovinka" so pa že dobre :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja cvetoo to si bil ti... :D jz te nisem spoznal res,...nisem navajen da maš take cunje :)

drgač pa ja...ride so pripravljene na akcijo :grim včer smo jih že mal testiral...v zgornjem delu še niso taprave,ampak do "the ovinka" so pa že dobre :devil:

Hmm, un ovink pred "Ovinkom" če je v senci mal zdrsuje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Sanda 7

Bom eno soboto preograjčkal cel dan :D :D . Potem se bova menda že videla :yea1:

@ Peco

Spodaj v vasi sva se pozdravila. Kađiva spredaj, ti za njim, Era pa malo bolj zadaj. Me je že imelo, da bi se obrnil in šel malo počekirat kako si zadovoljen z Hondo, a imam v zvezi z ridami en princip.

se vidimo. Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo dons kdo na Ridah okol pol 4h? Jst pa Burek sva se zmenila, da greva mal gor pogledat... tko da če kdo pride, se bomo vidl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobijo črne pike. če bi bla pa še sanda7, bi dobila kazenski fuk :)

in to gangridebang. :grim

Yustaboy, vse skupaj nič posebnega, razen dveh treh ovinkov, ki jih lahko pelješ hitro. Ostali ful zaprti. Res ne vem kaj vidite na teh ridah.

zelo, zelo dobro povedano. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sva bla z Burekom na Ridah in ugotovila, da so avtomobilisti prevzel pozerski ovinek. kjer so gonil gor in dol (mal po svojem pasu pa mal po nasprotnem) :angry2:

drugač nobenga druzga pozerja :D sam ene par motoristov se je mimo pelal (en srebrn ER6 & KTM lc4 adventure)

Drugač pa na ovinku velik peska :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stereotip torej..... <_<

Ne TC. Raje imam stvari, ki jih lahko otipam. Ali pa vidim. In ko sem na ridah videl tri :cry: , potem sem dojel, da vidim motoriranje nekje drugje.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mene lahko tud mal potipaš,sam ne na un način k se je zgodil v unmu gozdičku proti idriji .)

pogledaš me pa itak lahko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mene lahko tud mal potipaš....

Sanda, nehi se tok ponujat... bo zame zmankal... :naughty: :lol1: :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda, nehi se tok ponujat... bo zame zmankal... :naughty: :lol1: :whistle: O:-)

Sej če se boš za tomos cup kvalificiral se deklic ne boš mogu rešit,če ne verjameš vpraši batzajlo in ostale :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če se boš za tomos cup kvalificiral se deklic ne boš mogu rešit,če ne verjameš vpraši batzajlo in ostale :whistle:

A tistih, ki tekmujejo?! :P :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 2× čez... okol 13h je bil tam samo neznan par z avtom ki sta očitno prišla pogledat če se bo kaj dogajalo :) , ob 18h pa prazno..

No, ovinek je itak potreben ene metle :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 2× čez... okol 13h je bil tam samo neznan par z avtom ki sta očitno prišla pogledat če se bo kaj dogajalo :) , ob 18h pa prazno..

No, ovinek je itak potreben ene metle :whistle:

Si bil pa ob napačnem trenutku prisoten. Okoli štirih se je braun bojanje kar dogajalo.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!