Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

Letos prva fura čez ride, ampak to je pa pogreb. :( Najprej srečaš na začetku kar kup peska, pol pa celo pot do vrha poslušaš kako kamenje frči po-izpod motorja. Morm rečt, da je blo na Knežaku pa zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti pa si en čudak,pa kaj ne veš da je tukaj snežilo dva dni nazaj in da so cesto tako solili kot kamenjali :grim

pa itak je še mrzu asvalt tko da kr počas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mone :BUA:

dons med 17 in 17,30 nobenga motorista ni bilo na ograjci :grrr

sam ena Aprilia in FJR s kranjskimi tablicami sva bla gor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mone :BUAsam ena Aprilia in FJR s kranjskimi tablicami sva bla gor :hmm:

:hmm: :eek: , razen, če se ni eden malo zakvačkal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa zdej cesta?

Mrzla, še vedno se svetlikajo kristsalčki soli,ki jo je na kupe...tudi boljši dnevi pridejo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :eek: , razen, če se ni eden malo zakvačkal :hmm:

Cvetoo prav si prebral :grim

v Labi prodajajo tanove FJRjke :OK:

plačaš sedeš pelješ :grim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mone :BUA:

dons med 17 in 17,30 nobenga motorista ni bilo na ograjci :grrr

sam ena Aprilia in FJR s kranjskimi tablicami sva bla gor :hmm:

Potem pa smo se verjetno videli. Jaz sem bil tudi na ridah (zelen punto), pa še dva kolega sta bla z mano. Eden izmed njiju se ukvarja s fotografijo, pa je izrazil željo, da bi šli malo pogledat gor. Je pa res bilo bolj bogo včeraj. .) No naslednji vikend bom pa tudi jaz že na dveh kolesih gor, v čet dobim motor iz servisa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa smo se verjetno videli. Jaz sem bil tudi na ridah (zelen punto), pa še dva kolega sta bla z mano. Eden izmed njiju se ukvarja s fotografijo, pa je izrazil željo, da bi šli malo pogledat gor. Je pa res bilo bolj bogo včeraj. .) No naslednji vikend bom pa tudi jaz že na dveh kolesih gor, v čet dobim motor iz servisa :D

:D pa pesa ste imeli s seboj :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D pa pesa ste imeli s seboj :grim :OK:

Res je :D To je bila moja psička Dina, ni bilo nobenga doma, pa je nisem mogel pustit kar same :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ti pa si en čudak,pa kaj ne veš da je tukaj snežilo dva dni nazaj in da so cesto tako solili kot kamenjali :grim

pa itak je še mrzu asvalt tko da kr počas

no dons je blo pa za dva odtenka bolj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dvakrat po ridah, (turistično), ob 11.30 prazne (razen policistov), hvala motoristu za opozorilo.

Popodan nekaj gledalcev na ograji. Sem potrobil in pomahal ter jo ucvru nazaj na Primorsko. Hja problem nastaja, ker se primorc vozi z motorjem, ki je ljubljansko registriran :( .

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, enih pa nikoli ne izuči. Eden prvih sončnih vikendov, pa grejo tišat čez Planino. Butlni, a ne veste, da spomlad ta plavi martinčki najprej na Planini ven prlezejo! In to ne samo na enem koncu!

Drgač pa cesta bl tko, tko, peska in belih flekov od soli za izvoz!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biu danes okoli 18.30 in ni blo nobenga gor tko da sm se tut jst odpeljal.

Dručac sta sla pa skoz 2 duceja :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je na odseku Ravbarkomanda–Planina zgodilo 76 prometnih nesreč, od teh je bilo 42 »motorističnih«. Kot je dejal Bojan Škarja s postojnske policijske uprave,

Da ne povem da h temu številu spada kar opazen procent njihovih "plavih mojstrov" :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PLANINA Dirke motoristov po planinskih ridah - Omejiti bi morali hitrost in zapreti počivališča, menijo krajani

Spet prihajajo dnevi grmenja

Kot se v Planini pomladi veselijo, se je tudi bojijo. Kajti za odhajajočo zimo pridejo motoristi, ki planinske ride spremenijo v dirkališče. O ukrepih za upočasnitev vožnje na odseku ceste med Postojno in Planino so se včeraj pogovarjali predstavniki Krajevne skupnosti Planina, Direkcije Republike Slovenije za ceste (DRSC) in Cestnega podjetja Koper (CPK).

Že približno deset let v Planini opozarjajo na problem prehitre vožnje motoristov po planinskih ridah, ki pa se iz leta v leto zaostruje. Vedno več jih je, ki ovinke na delu regionalne ceste med Planino in Postojno spreminjajo v dirkališče, kar ogroža ostale udeležence v prometu, moteč pa je tudi hrup, zlasti za prebivalce zgornjega dela Planine oziroma Kačje vasi.

Več v tiskani izdaji PN

http://www.prim-nov.si/srednja.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V onem članku iz DELA oni butelj predlaga, da se ovinki prevlečejo z še boljšim asvaltom (zelo hrapavim, ki kao bolj odžira gume). Ja sej potlej se bomo lahko pa že do balance nagibali in ne več le do tačk oz. auspuha in pridobili še nekaj dodatnih km/h čez ovinek. :naughty: :kva2: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na ridah veliko policajev...na zgornjem ovinku policijski Bmw in Fokus...maltretirali so 2 na športnih motorjih.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes slab obisk na ridah :grim

ampak dogajalo je iz Planine ven proti Logatcu taplavi so imeli kar veliko dela z motoristi :grim

Kdo od kle :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!