Skoči na vsebino

Nadaljevanje (limonadno) - taksist kreten-a


Priporočene objave

ma ne seri prekršek, zdej boš pa reku da se ti kot motorist držiš vseh pravil in predpisov....VEDNO?!? Bi te prosu,.................

Kdor krši zakone, naj ne pričakuje kakršnekoli potuhe s strani teh istih zakonov...

Ko jih jaz kršim, sem PRIPRAVLJEN NA VSE. Tudi na taksiste, ki bi mi padli z neba 2 metra pred motor in me odfukali v jarek...

:D :D :D :D

a 2 m pred...

:D :D :D

kaj če kiksnejo

pa ti frizuro pukvarjo??

:D :D :D

po mojem boš pa pol ti sm

pisma pisu kake p.. da so

da še 2 m pred tebe z neba

ne znajo past

:D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se v večini primerov izogibam vožnji v sam center mesta z motorjem, ker vem, da je narod živčen a avtih, da se vsem nekam mudi in da nimajo časa niti gledat iz avta medtem ko se pogovarjajo in vozijo po telefonu. Največkrat grem raje z mopedom in tako preprečim neljube dogodke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je tole pocasi za v kr´neki ali bo se kaj resnega padlo na ekran?!

dej Ice - čim prej

strokovno pitanje: ali se da tematiko nekako prenesti v drugo rubriko

kot si sam rekel: to spada v "Kr neki"

ali pa je theonlypossibility brisanje & zaklepanje

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simsalabim........ abrakadabra ........tresk bum peng.......

et voilá...... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...á...

khm....psssst...padrino... :unsure: ...veter vam je akcent odpihnil na napačno stran

bi yst popravil, pa ne znam :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simsalabim........ abrakadabra ........tresk bum peng.......

et voilá...... B)

:D

krasno gospod "čarovnik iz Oz-a"

:D aplauz prosim, ti nevidni človek. pa gospodu čarovniku na čast se postavi na glavo

občudujoča publika:

:D :D :D :D :D :D

:D :D :D :D :D :D

to metodo bi bilo priporočljivo večkrat uporabiti

se vam ne zdi?

:rolleyes:

kaj pa recimo - delno prenesti..

recimo ko se ena tematika nekako izživi

vsi povedo vse kar je pametnega za povedati - potem pa samo še kretenije in smeškote pišejo

enostavno potegneš črto s sporočilom:

od tu naprej

....................................

pa prispevke na to tematiko najdete v "Kr neki"

in recimo zdanjih 6 prispevkov daš v "Kr.."

a to se da?

lp

js = :blink: (moj ksiht)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

paaaaaa......... caki caki..... nemogoce lahko takoj,cudezi malo trajajo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

...á...

khm....psssst...padrino... :unsure: ...veter vam je akcent odpihnil na napačno stran

bi yst popravil, pa ne znam :(

maaaatr

Ice, a vidiš kako te Pepek ceni in spoštuje

fant

Z LUPO ČITA TVOJE PRISPEVKE

Pepe, a zate mal bl navelik pišemo

tko kt zgori

al se boš še kr naprej z lupo zadovoljeval

:P

:D :D :D :D :D

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ dottore commendatore: accent kam?! ....saj vendar veste,da romanskih jezikov nisem ravno vesc..... pobozno in ponizno bi prosil za namig,kam prepihniti tisto peresce.... danke (in finke seveda). :)

@ numero uno: jel sad bolje,komsije?! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, kej taciga..

temu se pa res lako

reče moderatorstvo

:rolleyes: :rolleyes:

svaka čast Ice

pa še tolk hitra reakcija, da preden

sm tadrug postk napisou (u Pepe-tu)

sm mogu jt v drugo rubriko

:blink:

wauuu

pa lahkonoč

kralica prau da morm jt

spat :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O čem se že tukej piše...... :D

mal o taxistih

pa načeloma o čemer češ pač pisati

ravnokar

občudujemo Ice-ove umetnije, kar se moderatorstva tiče

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

padrino, z vsem dolžnim spoštovanjem:

- besedica voila se piše z accent grave, torej v tolele smer: \ (žal ga na čarunalniku ne znam napissat, peš pa)

- pod vplivom zoprnega vetra je vaš voilá videti tak kot je, torej z accent aigu (ki ga znam napissati tudi na čarunalniku)

Pa ne da bi bral z lupo, vendar mi je pred kakimi tremi desetletji lepi francoski jezik vbijala v glavo prof. Amfova, ki se danes piše Pohar, najboljša profesorica za katerikoli predmet, kar sem jih v življenju videl. Še danes jo rad vidim. In kadar se srečava, mi ne pozabi povedati:"P., nikoli de niste učili!"

Pa še res je :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O čem se že tukej piše...... :D

V glavnem, tema je ta, da so taxisti packi, k' ne pustijo, da bi jim mi po njihov stran nasprot kolono prehiteval.... :ph34r:

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O čem se že tukej piše...... :D

V glavnem, tema je ta, da so taxisti packi, k' ne pustijo, da bi jim mi po njihov stran nasprot kolono prehiteval.... :ph34r:

LPD

@ damian: :rolleyes: ne ne ne ne ne...... te (taksiste namrec) se obrekuje v eni drugi temi.... to je pol(i)semanticna tema za vse ponoci nespece vampirje. ;)

@ commendatore dr.pepe: ..à.. bi bilo takolele mogoce bolj manj narobe?! .....se pravi glasilo bi se nekako takule: et voilà.ce se vedno kiksam oz. se je vetrc zopet poigral z peresci bi prosil,da me z lahko rocico popravite.saj na mojo veliko zalost ne morem trditi,da bi imel cast spoznati prof.amfovo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: arrrgh..... potem namesto tistega....... kaj ze,moment.... aha.... "accent grave" ....napise &#224. heh,it´s an imperfect world we live in. :rolleyes: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: arrrgh..... potem namesto tistega....... kaj ze,moment.... aha.... "accent grave" ....napise &#224. heh,it´s an imperfect world we live in. :rolleyes: <_<

How very true! :( Saj drugače se niti ne bi ftikal v zadevo, pa mi gre na žifce, da ne najdem frdamanega krativca :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja,na moji tipkovnici je na isti tipki kot `,samo _spodaj_ (beri: brez caps). ;) seveda bi lahko sedaj poslali na delo kriminalisticno sluzbo MNZ,samo se sprasujem zakaj toliko prahu dvigati; saj smo sami v cisto dobrem stanju in redno izurjeni poiskati lastno rit z obema rokama pri belem dnevu brez pomoci ogledala.vsaj domnevam,da smo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda ne MNZ.saj sem vendar pravilno sklepal,da je dottore pepe bivsi (ali se vedno) zagrizen skavt (tabornik po SSKJ in rugeljnu.... ruglju?!) in lahko doticni pepe seveda v vsakem primeru najde zeljeno iskano. ;) :D

ne panike zganjati zaradi treh na ekranu poljubno skup vrzenih crk,dottore commendatore. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eismeister, lepo, da se razumeva. B) Bi smel zdajle predlagati eno majceno radiranje? Mi je nerodno, da takole razgaljam svoje travme pred brojnim občinstvom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo,kreativno smo krativca odstranili..... al´ :blink: ....hmm... nekaj ne stima.... whatever.... dottore,a bo?! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

How very true! :( Saj drugače se niti ne bi ftikal v zadevo, pa mi gre na žifce, da ne najdem frdamanega krativca :angry:

AltGr+7 in potem črka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!