Skoči na vsebino

Kera je kera in kdo je kdo


robberrt

Priporočene objave

quote:

bumbar ,drugic kamero obrni in samega sebe v faco "stisni"....

-----

who dares wins

A da se bom pol kremžil kot si se ti, ko sem te flešnu? No thanks!

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A da se bom pol kremžil kot si se ti, ko sem te flešnu? No thanks!

TO SI BIL TI??!! caki caki.....

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da gre sezona v glavnem h kraju, ker ima že vsak svojo zamisel za srečanje, hkrati pa bi (tako izgleda), najraje videli, da bo slabo vreme in en bo treba iti.

Sedaj je v igri kar 5 zadeve:

-danes popoldne proti Piranu (Suzuki, Climber in morda še kdo)

-štajerska tura, ki je ta teden ne bo

-skupinski obvoz 6. oktobra

-srečanje pri Novi Gorici v oktobru

-forumsko v Dalmacijo, ki ga verejtno tudi ne bo.

Jaz grem danes z motorjem oddati listek za loto, ker je mesto zaradi sejma preveč zabito. Samo, čakam še na sonce.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa... aleluja tistim , ki se sedaj, ko smo ze malo zrasli , zal malce krajsi cas forumasi, igramo z avtomobili in motorji ... pa smo se zmeri COOL ... no, ja pa se zmeraj ne rabimo kurit filma za bz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res nimate nic drugega za delati,kot drug drugega natepavati?! SPRAVTE SE NA MOTORJE IN GAS.......sem ravno nazaj z ene majckene turice....220 km......

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice... ne vpit name... tud' jaz sem tecna, ker se ne morem vozit ... tukaj v nasi kotanji lije ko iz skafa

kar se tice pa "natepavanja en druzga"... ti pa prisepnem na kaksnem srecanju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja viragica,nisem vpil samo nate ....je pa res,da je danes graska kotlina bolj suha od ostale evrope.v SLO dezuje in to ravno na meji je zacelo,severni od graz-a lije........ups...in ravno je zacelo tudi tukaj grmeti.tako,da sem lahko srecen,da sem popoldan danes izkoristil.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEP0 Ice TO MI ZELO VSEC ... malo fous , ampak... ce ne bi tri dni nazaj plesala indijanske plese za dez (hocem da gobe rastejo), bi se verjetno tudi ljubljanske srajce z motorji vozile

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... malo fous , ampak... ce ne bi tri dni nazaj plesala indijanske plese za dez (hocem da gobe rastejo.....

a tako...ti si kriva,da plavamo po cestah.....m-hmm....cak cak.... fous si lohk pa fejst!

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor vem,brda bodo.saj je tradicionalno zadnje slovensko srecanje.poglej tudi pod aktualno/dogajanje/koledar dogodkov/oktober...

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj je bilo pri meni na terasi 8 stopinj!!!!!!!!!!! na vsa nadaljnja srecanja letos hodim z avtom, brez izjeme, ker verjamem, da ima veliki Manitou nekaj proti meni, potem pa se viragica s svojim plesom za dez...vse je stvar velike zarote...

Sicer ne bom vec delezen prijetnih stiskov sopotnic ampak bo pa treba malo avto bolj ostro v ovinke peljat, da se zgodijo kaksni premiki...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na vreme in na stanje mojega nosu, sploh ne pomislim da bi se usedel na motor...

Zjutrej je mene se v avtu zebl, dokler se ni ogrev, pa da sem gretje navil, kaj ce bi bil z motorjem, pa da te se dez dobi, pomoje gres lahko samo nekam na odtajanje s pljučnico...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravicujem za dez ... sem malo pocekirala po svojem tedenskem planerju in sem ugotovila, da moram v sredo odplesat se ples za soncno in toplo vreme za ta vikend ... nic ne obljubim...

Fantje... 7 stopinj... bzzzzzzzzzzzzzzz... more bit vsaj 7,5 pa puli, termo pulover, trojne podhlace, dvoje nogavice, sal, podkapa, tople rokavicke... pri srcu ti pa postane toplo ko se vsedes na motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

anubis.......mevza ,do 7°C se lahko komod vozis.

-----

who dares wins

Ja pa ene 350 km mora biti vmes. 7°C v Ljubljani jaz pa v Splitu.

Tudi Koper bi bil za silo dober.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja pa ene 350 km mora biti vmes. 7°C...

to je tocno relacija graz-vipolze,planirana za 13.oktobra.pricakujem temperature nekje okoli 8°C (ce bo toplo).

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!